عضویت العربیة English
امام باقر علیه السلام: هیچ چیز نزد خداوند دوست داشتنی‌تر از عملی نیست که بر آن مداومت ورزند هر چند عمل اندکی باشد. الکافی، ج 2، ص 82

بايد نداي شهدا را به نقاط كوچك روستايي ببريم‌

بايد نداي شهدا را به نقاط كوچك روستايي ببريم‌
شنبه 30 بهمن 1389  08:31 ب.ظ

بخشدار مركزي جهرم:
بايد نداي شهدا را به نقاط كوچك روستايي ببريم‌

خبرگزاري فارس: بخشدار مركزي جهرم گفت: ما وظيفه داريم نداي شهدا و عطر آنان را به نقاط كوچك روستايي نيز ببريم.

مجتبي حق‌بين امروز در گفت‌وگو با خبرنگار فارس در جهرم اظهار داشت: تا پايان اسفند ماه امسال يادواره‌هاي شهداي روستاها را با يك برنامه‌ريزي كامل كه در كارگروه فرهنگي و ايثارگران بخش مركزي به تصويب رسيده است در تمام روستاها اجرا مي‌كنيم.
وي با بيان اينكه وظيفه مسئولان اين است كه ندا، روحيه ايثار و شهادت و فرهنگ شهادت طلبي را به دورترين نقاط كوچك روستايي برسانند افزود: امروز شهدا ناظر عملكرد ما هستند و هر چه داريم به بركت روح بلند آن عزيزان است كه انقلاب ما را با خون خود آبياري كرده و شجره طيبه آن را به دست ما نهاده‌اند.
بخشدار مركزي جهرم با بيان اينكه شهدا منشأ قدرت و زندگي و عامل حيات طيبه ما هستند ابراز داشت: شكوه شهدا اين است كه با قدرت‌هاي بزرگ درگير شدند و نترسيدند و قدرت ايمان و اخلاص را اثبات كردند.
اين مسئول بيان داشت: تنها راه پاسداشت واقعي جانفشاني و دلاوري‌هاي شهداي اين آب و خاك خدمت صادقانه و بي‌منت براي تأمين رفاه و آسايش مردم و برطرف كردن مشكلات آنها است.
حق‌بين با بيان اينكه هر چه داريم از انقلاب اسلامي و شهداي انقلاب است خاطرنشان كرد: شهدا به عنوان پرچمدار عزت، غرور و سربلندي ميهن اسلامي و طلايه‌داران استقلال و آزادي هستند.
بخشدار مركزي جهرم شهدا را افتخار ملت دانست و تصريح كرد: امنيت، عزت، سربلندي و بيداري ملت ايران از بركات شهدا بوده و منزلت شهيدان را با هيچ ابزار مادي نمي‌توان توصيف كرد. امروز نظام مقدس جمهوري اسلامي در مسير سازندگي كه آرزوي شهدا بوده، پيش مي‌رود و ما خود را مديون ايثار آنها مي‌دانيم.
وي عنوان كرد: شهيدان براي حفظ ارزش‌ها، دستاوردها، استقلال و آزادي نظام مقدس كشورمان مبارزه كرده‌اند و آن را به ارمغان آورده‌اند.
اين مسئول با بيان اينكه شهدا در مقطعي از تاريخ به حمايت و پشتيباني انقلاب پرداختند كه انقلاب اسلامي در مواجهه با اسكتبار جهاني بود، يادآور شد: آن زمان در متن نظام طاغوت يك انقلاب به تمام معنا و روحاني شكل گرفت و استكبار جهاني براي مقابله با آن، جنگ و تحريم را به ايران تحميل كرد.
انتهاي پيام/ن20/ج

amirpetrucci0261

amirpetrucci0261
کاربر طلایی1
تاریخ عضویت : تیر 1388 
تعداد پست ها : 27726
محل سکونت : http://zoomstar.ir/
دسترسی سریع به انجمن ها