عضویت العربیة English
امام على علیه‌ السلام: حسادت جز زیان و خشمی که موجب سستی قلبت و بیماری بدنت می‌شود، ثمری ندارد. بحارالانوار، ج70، ص256

بايد نداي شهدا را به نقاط كوچك روستايي ببريم‌

بايد نداي شهدا را به نقاط كوچك روستايي ببريم‌
شنبه 30 بهمن 1389  08:31 ب.ظ

بخشدار مركزي جهرم:
بايد نداي شهدا را به نقاط كوچك روستايي ببريم‌

خبرگزاري فارس: بخشدار مركزي جهرم گفت: ما وظيفه داريم نداي شهدا و عطر آنان را به نقاط كوچك روستايي نيز ببريم.

مجتبي حق‌بين امروز در گفت‌وگو با خبرنگار فارس در جهرم اظهار داشت: تا پايان اسفند ماه امسال يادواره‌هاي شهداي روستاها را با يك برنامه‌ريزي كامل كه در كارگروه فرهنگي و ايثارگران بخش مركزي به تصويب رسيده است در تمام روستاها اجرا مي‌كنيم.
وي با بيان اينكه وظيفه مسئولان اين است كه ندا، روحيه ايثار و شهادت و فرهنگ شهادت طلبي را به دورترين نقاط كوچك روستايي برسانند افزود: امروز شهدا ناظر عملكرد ما هستند و هر چه داريم به بركت روح بلند آن عزيزان است كه انقلاب ما را با خون خود آبياري كرده و شجره طيبه آن را به دست ما نهاده‌اند.
بخشدار مركزي جهرم با بيان اينكه شهدا منشأ قدرت و زندگي و عامل حيات طيبه ما هستند ابراز داشت: شكوه شهدا اين است كه با قدرت‌هاي بزرگ درگير شدند و نترسيدند و قدرت ايمان و اخلاص را اثبات كردند.
اين مسئول بيان داشت: تنها راه پاسداشت واقعي جانفشاني و دلاوري‌هاي شهداي اين آب و خاك خدمت صادقانه و بي‌منت براي تأمين رفاه و آسايش مردم و برطرف كردن مشكلات آنها است.
حق‌بين با بيان اينكه هر چه داريم از انقلاب اسلامي و شهداي انقلاب است خاطرنشان كرد: شهدا به عنوان پرچمدار عزت، غرور و سربلندي ميهن اسلامي و طلايه‌داران استقلال و آزادي هستند.
بخشدار مركزي جهرم شهدا را افتخار ملت دانست و تصريح كرد: امنيت، عزت، سربلندي و بيداري ملت ايران از بركات شهدا بوده و منزلت شهيدان را با هيچ ابزار مادي نمي‌توان توصيف كرد. امروز نظام مقدس جمهوري اسلامي در مسير سازندگي كه آرزوي شهدا بوده، پيش مي‌رود و ما خود را مديون ايثار آنها مي‌دانيم.
وي عنوان كرد: شهيدان براي حفظ ارزش‌ها، دستاوردها، استقلال و آزادي نظام مقدس كشورمان مبارزه كرده‌اند و آن را به ارمغان آورده‌اند.
اين مسئول با بيان اينكه شهدا در مقطعي از تاريخ به حمايت و پشتيباني انقلاب پرداختند كه انقلاب اسلامي در مواجهه با اسكتبار جهاني بود، يادآور شد: آن زمان در متن نظام طاغوت يك انقلاب به تمام معنا و روحاني شكل گرفت و استكبار جهاني براي مقابله با آن، جنگ و تحريم را به ايران تحميل كرد.
انتهاي پيام/ن20/ج

amirpetrucci0261

amirpetrucci0261
کاربر طلایی1
تاریخ عضویت : تیر 1388 
تعداد پست ها : 27726
محل سکونت : http://zoomstar.ir/
دسترسی سریع به انجمن ها