عضویت العربیة English
پیامبر اکرم صلّی الله علیه و آله: نزدیک‌ترین شما به من در روز قیامت، کسانی هستند که در دنیا بیشتر از دیگران بر من صلوات فرستند.

آغاز رزمايش ‌‌غدير‌ بسيجيان در بهبهان‌

آغاز رزمايش ‌‌غدير‌ بسيجيان در بهبهان‌
شنبه 30 بهمن 1389  08:31 ب.ظ

فرمانده ناحيه مقاومت بسيج بهبهان خبر داد:
آغاز رزمايش ‌‌غدير‌ بسيجيان در بهبهان‌

خبرگزاري فارس: فرمانده ناحيه مقاومت بسيج بهبهان گفت: از امروز به مدت چهار روز رزمايش بزرگ غدير بسيجيان در بهبهان برگزار مي‌شود.

محمدطلا مظلومي امروز در گفت‌وگو با خبرنگار فارس در بهبهان اظهار داشت: رزمايش بزرگ غدير در محور اردوگاه شهيد بخرديان بهبهان از امروز به مدت چهار روز برگزار خواهد شد.
فرمانده ناحيه مقاومت بسيج بهبهان خاطرنشان كرد: اين رزمايش با حضور هفت گردان عاشورا و يك گردان الزهرا برگزار مي‌شود.
وي ادامه داد: با توجه به لزوم ارتقا آمادگي رزم و حفظ ارتقا توان رزمي و تمرين در اجراي ماموريت‌هاي بسيج و همچنين آمادگي مقابله با فتنه‌هاي داخلي و بيروني برگزاري اين رزمايش از اهميت زيادي برخوردار است.
وي با اشاره به اغتشاشات اخير فتنه‌گران خاطر نشان كرد: حركت فتنه سبز در 25 بهمن نشانه ريزش اين فتنه‌گران بود و همراهي نكردن مردم در اين فتنه نشان از اين بود كه ملت از فتنه‌گران بيزار هستند.
فرمانده ناحيه مقاومت بسيج بهبهان اضافه كرد: فتنه‌گران با استفاده از فضاي مجازي به صورت گسترده در فكر اغتشاش هستند اما با وجود بيداري مردم هيچ‌گاه نخواهند توانست به اهداف خود برسند.
وي تصريح كرد: انسجام مردم در 22 بهمن امسال و 9 دي نشان داد كه فتنه‌گران هيچ جايگاهي در هيچ جا ندارند.
مظلومي در ادامه گفت: مردم، جوانان و بسيجيان جان بر كف در راستاي پاسداري از آرمان‌هاي مقدس انقلاب اسلامي از هيچ تلاشي فروگذار نيستند و در مقابل دشمنان داخلي و خارجي ايستادگي مي‌كنند.
وي اضافه كرد: امروزه جوانان ايران اسلامي با بصيرت و آگاهي از آرمان‌هاي انقلاب و نظام حمايت مي‌كنند و همواره حول مسير ولايت در حركت هستند.
فرمانده ناحيه مقاومت بسيج بهبهان اظهار داشت: برگزاري اين رزمايش علاوه بر نمايش توانمندي‌هاي رزمي و تاكتيكي گردان‌ها با هدف اعلام آمادگي در راستاي مقابله با دشمنان نيز برگزار مي‌شود.
وي خاطرنشان كرد: اميدواريم اين رزمايش براساس برنامه‌ريزي‌‌هاي انجام شده به بهترين شكل ممكن برگزار شود.
انتهاي پيام/خ20/ج

amirpetrucci0261

amirpetrucci0261
کاربر طلایی1
تاریخ عضویت : تیر 1388 
تعداد پست ها : 27726
محل سکونت : http://zoomstar.ir/
دسترسی سریع به انجمن ها