عضویت العربیة English
امام باقر علیه السلام: هیچ چیز نزد خداوند دوست داشتنی‌تر از عملی نیست که بر آن مداومت ورزند هر چند عمل اندکی باشد. الکافی، ج 2، ص 82

آغاز رزمايش ‌‌غدير‌ بسيجيان در بهبهان‌

آغاز رزمايش ‌‌غدير‌ بسيجيان در بهبهان‌
شنبه 30 بهمن 1389  08:31 ب.ظ

فرمانده ناحيه مقاومت بسيج بهبهان خبر داد:
آغاز رزمايش ‌‌غدير‌ بسيجيان در بهبهان‌

خبرگزاري فارس: فرمانده ناحيه مقاومت بسيج بهبهان گفت: از امروز به مدت چهار روز رزمايش بزرگ غدير بسيجيان در بهبهان برگزار مي‌شود.

محمدطلا مظلومي امروز در گفت‌وگو با خبرنگار فارس در بهبهان اظهار داشت: رزمايش بزرگ غدير در محور اردوگاه شهيد بخرديان بهبهان از امروز به مدت چهار روز برگزار خواهد شد.
فرمانده ناحيه مقاومت بسيج بهبهان خاطرنشان كرد: اين رزمايش با حضور هفت گردان عاشورا و يك گردان الزهرا برگزار مي‌شود.
وي ادامه داد: با توجه به لزوم ارتقا آمادگي رزم و حفظ ارتقا توان رزمي و تمرين در اجراي ماموريت‌هاي بسيج و همچنين آمادگي مقابله با فتنه‌هاي داخلي و بيروني برگزاري اين رزمايش از اهميت زيادي برخوردار است.
وي با اشاره به اغتشاشات اخير فتنه‌گران خاطر نشان كرد: حركت فتنه سبز در 25 بهمن نشانه ريزش اين فتنه‌گران بود و همراهي نكردن مردم در اين فتنه نشان از اين بود كه ملت از فتنه‌گران بيزار هستند.
فرمانده ناحيه مقاومت بسيج بهبهان اضافه كرد: فتنه‌گران با استفاده از فضاي مجازي به صورت گسترده در فكر اغتشاش هستند اما با وجود بيداري مردم هيچ‌گاه نخواهند توانست به اهداف خود برسند.
وي تصريح كرد: انسجام مردم در 22 بهمن امسال و 9 دي نشان داد كه فتنه‌گران هيچ جايگاهي در هيچ جا ندارند.
مظلومي در ادامه گفت: مردم، جوانان و بسيجيان جان بر كف در راستاي پاسداري از آرمان‌هاي مقدس انقلاب اسلامي از هيچ تلاشي فروگذار نيستند و در مقابل دشمنان داخلي و خارجي ايستادگي مي‌كنند.
وي اضافه كرد: امروزه جوانان ايران اسلامي با بصيرت و آگاهي از آرمان‌هاي انقلاب و نظام حمايت مي‌كنند و همواره حول مسير ولايت در حركت هستند.
فرمانده ناحيه مقاومت بسيج بهبهان اظهار داشت: برگزاري اين رزمايش علاوه بر نمايش توانمندي‌هاي رزمي و تاكتيكي گردان‌ها با هدف اعلام آمادگي در راستاي مقابله با دشمنان نيز برگزار مي‌شود.
وي خاطرنشان كرد: اميدواريم اين رزمايش براساس برنامه‌ريزي‌‌هاي انجام شده به بهترين شكل ممكن برگزار شود.
انتهاي پيام/خ20/ج

amirpetrucci0261

amirpetrucci0261
کاربر طلایی1
تاریخ عضویت : تیر 1388 
تعداد پست ها : 27726
محل سکونت : http://zoomstar.ir/
دسترسی سریع به انجمن ها