عضویت العربیة English
امام باقر علیه السلام: هیچ چیز نزد خداوند دوست داشتنی‌تر از عملی نیست که بر آن مداومت ورزند هر چند عمل اندکی باشد. الکافی، ج 2، ص 82

بخت صبا را براي رسيدن به مدعيان زنده كرديم‌

بخت صبا را براي رسيدن به مدعيان زنده كرديم‌
شنبه 30 بهمن 1389  08:32 ب.ظ

مدافع صباي قم:
بخت صبا را براي رسيدن به مدعيان زنده كرديم‌

خبرگزاري فارس: مدافع تيم صباي قم گفت: روحيه بسيار خوبي از ديدار با شهرداري تبريز گرفتيم‌ و اميد‌هاي ما براي صعود دوباره به جمع مدعيان زنده شد.

حميدرضا فرزانه امروز در گفت‌وگو با خبرنگار فارس در قم‌ تصريح كرد: قطعاً با كسب روحيه از اين مسابقه در ساير ديدارها نيز بهتر از گذشته بازي خواهيم كرد زيرا براي به دست آوردن بخت صعود به جمع مدعيان به يك برد روحيه‌ بخش نياز داشتيم كه خوشبختانه اين مهم در مصاف با شهرداري تبريز محقق شد.
وي يادآور شد: در ديدار اين هفته با ذوب‌آهن اصفهان نيز همچون بازي با شهرداري تبريز، با قدرت به ميدان خواهيم رفت تا نتيجه تلاشمان را در اين مسابقه با كسب پيروزي و سه امتياز بگيريم زيرا براي اين بازي كاملاً آماده هستيم و با جديت به دنبال كسب امتياز خواهيم بود.
مدافع تيم صباي قم تصريح كرد: ذوب‌آهن اصفهان به سبب برتري خانگي كه در بازي حساس اين هفته با تيم صنعت نفت‌ آبادان كسب كرده‌اند، در اين ديدار شرايط خوبي دارند‌ اما تيم ما از همان ابتداي مسابقه به دنبال تصاحب سه امتياز و كسب هفتمين برد خانگي خود است.
فرزانه حضور تماشاگران در ديدارهاي خانگي را بسيار حائز اهميت دانست و عنوان كرد: وقتي ما به بازي‌هاي خارج از خانه مي‌رويم، تماشاگران حريف با تمام توان از تيمشان حمايت مي‌كنند و اين مهم روي بازيكنان مهمان تأثير‌گذار است به همين دليل انتظار داريم مردم قم نيز از اين هفته در استان به خوبي از صبا حمايت كنند.
وي يادآور شد: در حال حاضر با توجه به شرايط روحي بسيار خوبي كه صبا دارد، بهترين شرايط براي ادامه روند موفقيت‌آميز تيم فوتبال صباي قم وجود دارد تا به اميد خداوند بتوانيم با كسب امتيازات لازم در بازي‌هاي آينده، بار ديگر به جمع مدعيان جدول رده‌بندي بازگرديم.
مدافع تيم صباي قم در ادامه با اشاره به پيروزي قابل توجهي كه صباي قم در هفته بيست‌ و سوم مسابقات ليگ برتر فوتبال مقابل شهرداري تبريز كسب كرد، بيان داشت: به دليل اينكه صباي قم نيز در چند هفته از آن توانسته بود انتظارات را برآورده كند، اين مهم يكي از دلايل انگيزه بالاي ما بود تا در اين ديدار نشان دهيم كه نتايج هفته‌هاي گذشته اتفاقي نبوده است.
وي تأكيد كرد: برتري يك بر صفر در ديدار خارج از خانه برابر شهرداري تبريز قطعاً از اين هفته به بعد تحولي بزرگ را در تيم صباي قم ايجاد خواهد كرد و تمام بازيكنان در كنار يكديگر با اجراي خواسته‌هاي كادر فني، به دنبال رسيدن به مكان‌هاي بالاي جدول تلاش خواهند كرد.
تيم فوتبال صباي قم كه در حال حاضر با كسب 33 امتياز در مكان هشت جدول رده‌بندي رقابت‌هاي ليگ برتر فوتبال باشگاه‌هاي كشور قرار دارد، در هفته بيست و چهارم مسابقات ليگ برتر فوتبال عصر پنج‌شنبه اين هفته در قم به مصاف ذوب‌آهن اصفهان مي‌رود.
انتهاي پيام/آ20/ج

amirpetrucci0261

amirpetrucci0261
کاربر طلایی1
تاریخ عضویت : تیر 1388 
تعداد پست ها : 27726
محل سکونت : http://zoomstar.ir/
دسترسی سریع به انجمن ها