عضویت العربیة English
امام باقر علیه السلام: هیچ چیز نزد خداوند دوست داشتنی‌تر از عملی نیست که بر آن مداومت ورزند هر چند عمل اندکی باشد. الکافی، ج 2، ص 82

پيشرفت پروژه مسكن مهر آبادان نيازمند مشاركت مردم است

پيشرفت پروژه مسكن مهر آبادان نيازمند مشاركت مردم است
شنبه 30 بهمن 1389  08:32 ب.ظ

رئيس تعاوني مسكن مهر آبادان:
پيشرفت پروژه مسكن مهر آبادان نيازمند مشاركت مردم است

خبرگزاري فارس: رئيس تعاوني مسكن مهر آبادان گفت: پيشرفت پروژه مسكن مهر آبادان نيازمند مشاركت مردم در زمينه پرداخت سهم آورده خود، است.

مرتضي رخيصي امروز در گفت‌وگو با خبرنگار فارس در آبادان اظهار داشت: طرح مسكن مهر يكي از ارزشمندترين طرح‌هاي اجرا شده در دولت نهم و دهم بوده است.
وي خاطرنشان كرد: اين طرح به‌منظور برخورداري اقشار كم درآمد از مسكن با جديت در سراسر كشور با همكاري همه جانبه مسئولان در حال اجراست.
رئيس تعاوني مسكن مهر آبادان افزود: در همين راستا در حال حاضر 40 تعاوني در قالب تعاوني‌هاي مسكن مهر آزاد و ادارات در آبادان مشغول فعاليت هستند.
وي ادامه داد: پنج هزار و 400 واحد مسكوني با همكاري و تلاش اين 40 تعاوني به بهره‌برداري خواهد رسيد كه اميدواريم هرچه سريع‌تر شاهد بهره‌برداري از اين پروژه باشيم.
رخيصي تصريح كرد: در حال حاضر پروژه مسكن مهر آبادان 60 الي 65 درصد پيشرفت فيزيكي داشته است و اميدواريم با مشاركت مردم شاهد افزايش سرعت اجراي اين پروژه باشيم.
وي در ادامه گفت: براساس برنامه‌ريزي‌هاي انجام شده بهره‌برداري از 100 واحد مسكوني را تا پايان سال جاري در دستور كار داريم.
رئيس تعاوني مسكن مهر آبادان اضافه كرد: متاسفانه با توجه به شرايط جوي و بارندگي‌هاي اخير پروژه تاحدودي با كندي مواجه شد كه در تلاش هستيم برنامه‌ريزي‌ انجام شده را تا پايان سال محقق كنيم.
وي اظهار داشت: بزرگ‌ترين مشكل و چالش پروژه مسكن مهر آبادان عدم مشاركت مردم در زمينه پرداخت سهم آورده است.
رخيصي خاطرنشان كرد: در صورتي كه مردم با تعاوني‌ها در اين راستا همكاري كنند شاهد پيشرفت و سرعت‌بخشيدن به اجراي اين پروژه مهم خواهيم بود و متقاضيان سريع‌تر از نعمت مسكن بهره‌مند مي‌شوند.
وي افزود: اميدواريم با مشاركت همه جانبه مردم و مسئولان شاهد رفع مشكلات فراروي اجراي اين پروژه باشيم و هرچه سريع‌تر برنامه‌ريزي‌هاي انجام شده در اين راستا محقق شود.
رئيس تعاوني مسكن مهر آبادان از متقاضيان خواست باتوجه به فرصت مناسبي كه دولت براي خانه‌دار شدن آنها ايجاد كرده است در زمينه تامين آورده خود همكاري لازم را با تعاوني‌ها انجام دهند.
انتهاي پيام/خ20/ع

amirpetrucci0261

amirpetrucci0261
کاربر طلایی1
تاریخ عضویت : تیر 1388 
تعداد پست ها : 27726
محل سکونت : http://zoomstar.ir/
دسترسی سریع به انجمن ها