عضویت العربیة English
امام باقر علیه السلام: هیچ چیز نزد خداوند دوست داشتنی‌تر از عملی نیست که بر آن مداومت ورزند هر چند عمل اندکی باشد. الکافی، ج 2، ص 82

گره‌هاي ترافيكي شهرري گشوده مي‌شود‌

گره‌هاي ترافيكي شهرري گشوده مي‌شود‌
شنبه 30 بهمن 1389  08:32 ب.ظ

معاون فني عمران شهرداري منطقه 20:
گره‌هاي ترافيكي شهرري گشوده مي‌شود‌

خبرگزاري فارس: معاون فني عمران شهرداري منطقه 20 گفت: با اتصال خيابان ديلمان شمالي به بزرگراه شهيد كريمي گره‌هاي ترافيكي شهرري گشوده مي‌شود.

عباس فرشاديان امروز در گفت‌و‌گو با خبرنگار فارس در جنوب استان تهران اظهار داشت: به منظور كاهش ترافيك و تسريع دسترسي شهروندان به بزرگراه شهيد كريمي، اين خيابان در مسيري به طول 3 هزار متر‌مربع رفع انسداد شد و از اين پس شهروندان و رانندگان به راحتي مي‌توانند از خيابان ديلمان شمالي به شهيد كريمي و چهار راه فدائيان اسلام دسترسي بيابند.
معاون فني عمران شهرداري منطقه 20 گفت: اجراي اين پروژه عمراني ترافيكي حدود 3 ميليارد ريال هزينه در‌بر داشته است كه يكي از بزرگ‌ترين گره‌هاي ترافيك منطقه را گشوده است.
وي در ادامه افزود: احداث اين خيابان تاثير چشمگيري در كاهش ترافيك و تردد وسايل نقليه در خيابان كم‌عرض امام حسين (ع) دارد كه اين امر رضايت شهروندان را به همراه داشته است.
معاون فني عمران شهرداري منطقه 20 در پايان آزاد‌سازي مسيرهاي مسدود و احداث خيابان‌هاي جديد را يكي از مهم‌ترين فعاليت‌هاي عمراني ترافيكي شهرداري در سال آينده برشمرد و گفت: با توجه به موقعيت جغرافيايي منطقه كه در مبادي ورودي و خروجي شهر قرار گرفته است، تردد از معابر منطقه بالاست به همين منظور براي كاهش و كنترل ترافيك احداث معابر جديد و جايگزين كردن مسيرهاي دسترسي در دستور كار اين معاونت قرار دارد.
منطقه 20 جنوبي‌ترين منطقه شهري شهرداري تهران است و داراي پنج ناحيه داخل محدوده و دو ناحيه خارج محدوده و 21 محله است.
سابقه و قدمت 6 هزار ساله شهر ري و وجود اماكن و عناصر با ارزش تاريخي و همچنين جذب زوار حرم حضرت عبدالعظيم (ع) ويژگي‌هاي بسيار بارز و خاص تاريخي مذهبي به اين منطقه بخشيده و آن را نسبت به ساير مناطق تهران، مجزا و متفاوت كرده است.
انتهاي پيام/آ30/ج

amirpetrucci0261

amirpetrucci0261
کاربر طلایی1
تاریخ عضویت : تیر 1388 
تعداد پست ها : 27726
محل سکونت : http://zoomstar.ir/
دسترسی سریع به انجمن ها