عضویت العربیة English
امام باقر علیه السلام: هیچ چیز نزد خداوند دوست داشتنی‌تر از عملی نیست که بر آن مداومت ورزند هر چند عمل اندکی باشد. الکافی، ج 2، ص 82

فاصله گرفتن از ولايت فقيه عامل ايجاد فتنه 88 بود

فاصله گرفتن از ولايت فقيه عامل ايجاد فتنه 88 بود
شنبه 30 بهمن 1389  08:32 ب.ظ

فرمانده سپاه گرمسار:
فاصله گرفتن از ولايت فقيه عامل ايجاد فتنه 88 بود

خبرگزاري فارس: فرمانده سپاه پاسداران ناحيه گرمسار يكي از مهم‌ترين دلايل انحراف عوامل اصلي فتنه 88 را فاصله گرفتن از ولايت فقيه دانست.

به گزارش خبرگزاري فارس از گرمسار، حسين لهردي صبح امروز در مراسم افتتاح پايگاه مقاومت بسيج حر بن رياحي آرادان كه به همت فرمانده پايگاه مقاومت حر بن رياحي و مسئولان بخش آرادان و شهرستان گرمسار به دست پدر شهيد حسن كاسيان افتتاح شد، ضمن تشكر از تمام دست‌اندركاران اين پايگاه، همه را به همدلي و وحدت دعوت كرد.
وي گفت: پايگاه‌هاي مقاومت ديني از صدر اسلام باعث پيشرفت روزافزون اسلام ناب محمدي (ص) بوده‌اند.
فرمانده سپاه پاسداران ناحيه گرمسار با اشاره به اينكه امام (ره) انقلاب را به تمام كشورهاي دنيا صادر كرد، افزود: بسيجيان امروز آگاه و همراه ولايت هستند و بايد چشم و گوش‌هايمان به فرمان رهبري باشد.
لهردي همچنين به ضرورت تشكيل جلسات بصيرت براي پاسداران و بسيجيان اشاره كرد و گفت: همه كاركنان سپاه و بسيج در انجام برنامه‌هاي خود نيازمند بصيرت هستند و بايد به موضوع حفاظت اسرار و اطلاعات پايبند باشند.
وي افزود: با توجه به حضور بسيج در بين آحاد مردم يكي از وظايف فرماندهان بسيج، اشراف اطلاعاتي در مجموعه تحت امر خود و حيطه سرزميني است.
فرمانده سپاه پاسداران ناحيه گرمسار با اشاره به عوامل نابودي افراد جامعه گفت: سه عامل پست و مقام، پول و ثروت و شهوات جنسي، دام‌هاي بزرگ شياطين براي نابودي زندگي افراد جامعه به ويژه متدينان است.
لهردي افزود: بايد با مسلح شدن به سلاح تقوا، با طغيان عوامل نابودكننده انسان مقابله كرد.
وي افزود: دلايل انحراف عوامل اصلي فتنه 88 علاوه بر موارد سه گانه فوق، فاصله گرفتن از ولايت فقيه بود.
فرمانده سپاه پاسداران ناحيه گرمسار گفت: حركت سپاه و بسيج حول محور ولي‌فقيه است و از اين مسير جدا نمي‌شود.
پايگاه مقاومت حر بن رياحي در ميدان امام حسين (ع) آرادان مستقر است.
انتهاي پيام/ل20/ع

amirpetrucci0261

amirpetrucci0261
کاربر طلایی1
تاریخ عضویت : تیر 1388 
تعداد پست ها : 27726
محل سکونت : http://zoomstar.ir/
دسترسی سریع به انجمن ها