عضویت العربیة English
امام علی علیه السلام: آرزو کوتاه دار، زیرا که عمر کوتاه است و کار نیک کن، زیرا که اندک آن هم بسیار است. غررالحکم، ح 6806

نظارت بر طرح‌هاي عمراني بايد به صورت مستمر دنبال شود‌

نظارت بر طرح‌هاي عمراني بايد به صورت مستمر دنبال شود‌
شنبه 30 بهمن 1389  08:32 ب.ظ

استاندار قم:
نظارت بر طرح‌هاي عمراني بايد به صورت مستمر دنبال شود‌

خبرگزاري فارس: استاندار قم با اشاره به ضروري بودن نظارت دائمي بر طرح‌هاي عمراني در حال اجرا گفت: روند پيشرفت پروژه‌هاي عمراني استان بايد پيوسته مورد رصد قرار گيرند.

به گزارش خبرگزاري فارس از قم به نقل از روابط عمومي شهرداري قم، جلسه سازمان قطار شهري قم به رياست استاندار و با حضور اعضاي سازمان در استانداري قم برگزار شد.
در اين جلسه حجت‌الاسلام والمسلمين محمد حسين موسي‌پور پس از استماع گزارش دست اندركاران و مجريان طرح‌هاي مونوريل و مترو از روند پيشرفت اين دو پروژه، در سخناني اظهار داشت: مترو و مونوريل به عنوان دو پروژه مهم بخش حمل و نقل درون شهري قم بايد با جديت و سرعت پيگيري و به سرانجام برسند.
وي با تاكيد بر لزوم اهتمام جدي در زمينه رفع موانع پيش روي طرح‌هاي عمراني، از عزم و قاطعيت استان و فراهم بودن مقدمات و سازوكارهاي مورد نياز براي اجراي طرح مهم مونوريل خبر داد و تصريح كرد: هيچ عذر و بهانه‌اي براي تأخير و كندي عمليات اجرايي اين پروژه پذيرفته نيست و بايد مطابق برنامه زمان‌بندي شده به پيش برود.
استاندار قم حل مشكلات و رفع موانع اين طرح را نيازمند تعامل همه‌جانبه و پايبندي دستگاه‌هاي مسئول به تعهدات و تكاليف خود دانست و افزود: بايد هر دستگاه مسئولي به تناسب مسؤليت و فراخور وظايف محوله، دغدغه حل مشكلات و پيشرفت سريع پروژه را داشته باشد.
حجت‌الاسلام موسي‌پور با اشاره به ضروري بودن نظارت دائمي بر طرح‌هاي عمراني در حال اجرا گفت: روند پيشرفت پروژه‌هاي عمراني استان بايد پيوسته مورد رصد قرار گيرند.
وي لزوم تسريع در عمليات اجرايي مونوريل را يادآور شد و گفت: بايد به سرعت وضعيت ايستگاه‌هاي حرم مطهر‌، مصلي و مشكل تملك بخش‌هايي از طرح، تعيين تكليف شده و پروژه به روند پيشرفت خود ادامه دهد.
انتهاي پيام/آ30/ج

amirpetrucci0261

amirpetrucci0261
کاربر طلایی1
تاریخ عضویت : تیر 1388 
تعداد پست ها : 27726
محل سکونت : http://zoomstar.ir/
دسترسی سریع به انجمن ها