عضویت العربیة English
امام باقر علیه السلام: هیچ چیز نزد خداوند دوست داشتنی‌تر از عملی نیست که بر آن مداومت ورزند هر چند عمل اندکی باشد. الکافی، ج 2، ص 82

كيفيت كارها مبتني بر تخصصي انجام دادن آنها است

كيفيت كارها مبتني بر تخصصي انجام دادن آنها است
شنبه 30 بهمن 1389  08:33 ب.ظ

فرماندار قاين:
كيفيت كارها مبتني بر تخصصي انجام دادن آنها است

خبرگزاري فارس: فرماندار قاين گفت: انجام تخصصي كارها سبب افزايش كيفيت در كارها مي‌شود كه كارهاي هنري نيز از اين اصل مستثني نيستند.

به گزارش خبرگزاري فارس از قاين، غلامعلي حبيبي‌منش شب گذشته در مراسم اختتاميه نخستين جشنواره موسيقي سنتي جوان با بيان اينكه چندگرايشي يا از اين شاخه به آن شاخه پريدن در ميان ايرانيان بسيار رواج دارد اظهار داشت: اگر مدير در مديريت، هنرمند در هنر و هر شخص در يك زمينه تخصص پيدا كند، انسان‌ها تبديل به متخصص و جامعه نيز يك جامعه تخصصي مي‌شود.
وي تصريح كرد: دوره جواني دوره‌اي ويژه و منحصر به فرد است زيرا از يك طرف روحيه تنوع‌طلبي جواني و از يك سو فشارهاي نفساني اين دوره را حساس‌تر كرده است.
فرماندار قاين گفت: از آنجا كه عمده قشر هر جامعه‌اي را جوانان تشكيل مي‌دهند، انسان‌هايي با نام روشنفكري و با شعارهاي فريبنده و زندگي آرماني، سعي در همسو كردن جوانان با خود دارند.
حبيبي‌منش ادامه داد: انتفاضه فلسطين، قيام مصر و انقلاب ايران از جمله اقداماتي است كه توسط شور و انرژي جوانان انجام شده كه نشان از تعالي‌طلبي جوانان دارد.
وي با بيان اينكه موسيقي براي شادي روح است و بزرگان نيز در موسيقي تخصص داشته‌اند، اظهار داشت: موسيقي سنتي ايران برگرفته از شعر شاعران بزرگ است و اين مثل اين مي‌ماند كه كسي قرآن را با صوت زيبا بخواند كه سبب جذب بيشتر افراد مي‌شود.
فرماندار قاين گفت: تمام زواياي زندگي انسان به نوعي هنر بوده كه ار تباط برقرار كردن با ديگران و نحوه زندگي كردن خود هنر است.
حبيبي‌منش با اشاره به سخن رهبر انقلاب گفت: موسيقي هنري ارزشمند و در خور ستايش است كه روشنگر راه هدايت و جامعه بوده و آدمي را از ظلالت و ناداني نجات مي‌دهد.
انتهاي پيام/ل20/ع

amirpetrucci0261

amirpetrucci0261
کاربر طلایی1
تاریخ عضویت : تیر 1388 
تعداد پست ها : 27726
محل سکونت : http://zoomstar.ir/
دسترسی سریع به انجمن ها