عضویت العربیة English
امام علی علیه السلام: آرزو کوتاه دار، زیرا که عمر کوتاه است و کار نیک کن، زیرا که اندک آن هم بسیار است. غررالحکم، ح 6806

85 روستاي خراسان شمالي با تانكر آبرساني مي‌شود

85 روستاي خراسان شمالي با تانكر آبرساني مي‌شود
شنبه 30 بهمن 1389  08:33 ب.ظ

نماينده مردم بجنورد در مجلس:
85 روستاي خراسان شمالي با تانكر آبرساني مي‌شود

خبرگزاري فارس: نماينده مردم بجنورد، مانه و سملقان، گرمه و جاجرم در مجلس شوراي اسلامي گفت: آبرساني به 85 روستاي خراسان شمالي با تانكر انجام مي‌شود.

موسي‌الرضا ثروتي امروز در گفت‌وگو با خبرنگار فارس در بجنورد اظهار داشت: براي آبرساني به اين روستاها بايد از سوي شركت آبفار استان تدبير شود.
وي افزود: بخشي از مشكل آب اين روستاها با احداث شبكه آبرساني و يا ايجاد مجتمع‌هاي آبرساني قابل رفع است.
ثروتي تصريح كرد: هم‌اكنون تامين آب به عنوان يكي از خواسته‌هاي اصلي روستاييان به هنگام حضور در اين مناطق مطرح و پيگيري مي‌شود.
وي عدم رفع مشكل آبرساني به اين روستاها را سبب مهاجرت و همچنين ايجاد مشكلات اجتماعي در حواشي شهرهاي استان برشمرد.
عضو كميسيون برنامه و بودجه مجلس شوراي اسلامي در بخش ديگري از مديران شهرستان بجنورد خواست تا نسبت به پيگيري ايجاد مجتمع توانبخشي، ساماندهي آب‌هاي مرزي، احداث تربيت معلم شبانه‌روزي اقدام جدي به عمل آورند.
وي گفت: اعتبارات ملي زيادي در حوزه‌هاي مختلف پيش‌بيني شده كه سهم شهرستان بجنورد در اين اعتبارات ناچيز است.
ثروتي بر پيگيري مديران نسبت به جذب اين اعتبارات تاكيد كرد و افزود: جذب اين اعتبارات مي‌تواند به توسعه شهرستان در بخش‌هاي مختلف بينجامد.
وي تصريح كرد: پرورش اسب اصيل تركمن يكي از ظرفيت‌هاي اين شهرستان است كه در سفر اخير اعتباري نيز از وزير جهاد گرفته شد كه نيازمند پيگيري مسئولان محلي را دارد.
نماينده مردم بجنورد، مانه و سملقان، گرمه و جاجرم در مجلس شوراي اسلامي با بيان اينكه بجنورد نسبت به بسياري از شهرستان‌ها در شاخص‌هاي مختلف توسعه فاصله دارد، يادآور شد: سهم اين شهرستان در اعتبارات استاني بايد از سوي مسئولان استان افزايش يابد.
انتهاي پيام/م20/ب

amirpetrucci0261

amirpetrucci0261
کاربر طلایی1
تاریخ عضویت : تیر 1388 
تعداد پست ها : 27726
محل سکونت : http://zoomstar.ir/
دسترسی سریع به انجمن ها