عضویت العربیة English
امام علی علیه السلام: آرزو کوتاه دار، زیرا که عمر کوتاه است و کار نیک کن، زیرا که اندک آن هم بسیار است. غررالحکم، ح 6806

گازرساني به 4 روستاي اصلاندوز

گازرساني به 4 روستاي اصلاندوز
شنبه 30 بهمن 1389  08:33 ب.ظ

/اخبار كوتاه از استان اردبيل/
گازرساني به 4 روستاي اصلاندوز

خبرگزاري فارس: گازرساني به 4 روستاي اصلاندوز، بلاتكليف ماندن 90 هزار متر‌مربع زمين آموزشي در مشگين‌شهر و... عناوين مهم اخبار كوتاه از استان اردبيل است.

به گزارش خبرگزاري فارس از اردبيل، بخشدار اصلاندوز از گازرساني به چهار روستاي اين بخش با 70 درصد پيشرفت فيزيكي خبر داد.
قادر ملكيان افزود: تا تير‌ماه سال آينده با بهره‌برداري از اين پروژه‌ها، تعداد روستاهاي بهره‌مند از گاز طبيعي در اين بخش به 18 روستا مي‌رسد.

* بلاتكليف ماندن 90 هزار متر‌مربع زمين آموزشي در مشگين‌شهر
در جلسه شوراي آموزش و پرورش مشگين‌شهر از بلا‌تكليف ماندن 90 هزار متر‌مربع زمين آموزشي در اين شهرستان انتقاد شد.
در اين جلسه همچنين از افزايش 15 كلاس درس به مجموع فضاهاي آموزشي به ميمنت سالگرد پيروزي انقلاب اسلامي خبر داده شد.

*برگزاري دوره‌هاي حفاظت از زنگ در شركت گاز اردبيل
معاون امور بهره‌برداري شركت گاز استان اردبيل در نشست با روساي نواحي تابعه شركت گاز استان اردبيل اظهار داشت: دوره‌هاي آموزشي حفاظت از زنگ و دوره آموزشي اتو‌كد براي آمادگي به منظور انجام مراحل طراحي شبكه توسط روساي نواحي شركت گاز استان اردبيل برنامه‌ريزي شده و برگزار مي‌شود.
مرتضي پناهنده از ارائه خدمات مطلوب گازرساني به مشتركان اقصي نقاط استان اردبيل در فصل زمستان تقدير كرد و از آمادگي كامل آنان در ارائه و ادامه خدمات گازرساني در اردبيل خبر داد.
وي با اشاره به برگزاري دوره آموزشي قوانين مناقصات براي روساي نواحي در راستاي افزايش اطلاعات و آگاهي‌هاي آنها افزود: در شهرهايي كه شركت گاز استان اردبيل نسبت به خريد زمين براي احداث ساختمان اداري اقدام كرده، ضروري است روساي نواحي مجوز لازم را از دستگاه‌هاي مربوطه اخذ كنند تا عمليات اجرايي احداث ساختمان اداري در آن شهرها آغاز شود.
معاون امور بهره‌برداري شركت گاز استان اردبيل تصريح كرد: روساي نواحي بايد در اجراي مراحل حفاري دقت بيشتري داشته باشند و با كنترل حفاري‌ها در هنگام ساخت و ساز آپارتمان‌ها جلوي هرگونه حوادث احتمالي را بگيرند.
پناهنده روساي نواحي را به دقت بيشتر در حفظ تاسيسات شركت گاز فرا خواند و خواستار انجام به موقع گريس‌كاري لوله‌هاي شيرهاي ورودي خطوط انتقال ايستگاه‌ها شد.
انتهاي پيام/م20/ع

amirpetrucci0261

amirpetrucci0261
کاربر طلایی1
تاریخ عضویت : تیر 1388 
تعداد پست ها : 27726
محل سکونت : http://zoomstar.ir/
دسترسی سریع به انجمن ها