عضویت العربیة English
امام باقر علیه السلام: هیچ چیز نزد خداوند دوست داشتنی‌تر از عملی نیست که بر آن مداومت ورزند هر چند عمل اندکی باشد. الکافی، ج 2، ص 82

شادگان جزو شهرهاي جرم‌خيز نيست

شادگان جزو شهرهاي جرم‌خيز نيست
شنبه 30 بهمن 1389  08:34 ب.ظ

رئيس دادگستري شادگان:
شادگان جزو شهرهاي جرم‌خيز نيست

خبرگزاري فارس: رئيس دادگستري شهرستان شادگان گفت: در حال حاضر با توجه به كاهش چشمگير جرم جنايت در شادگان اين شهرستان جزو شهرهاي جرم‌خيز بشمار نمي‌آيد.

پيمان چعباوي امروز در گفت‌و‌گو با خبرنگار فارس در شادگان اظهار داشت: مردم شادگان مردماني متدين، اصيل و حافظ ارزش‌هاي نظام مقدس جمهوري اسلامي هستند.
وي خاطرنشان كرد: مردم شادگان همواره در صحنه‌هاي مختلف نقش پررنگي داشته‌اند و شايسته خدمت هستند.
رئيس دادگستري شادگان با اشاره به كاهش جدي ميزان جرايم در اين شهرستان گفت: آمار نشان مي‌دهد اين شهرستان از نظر جرم‌خيز بحمدالله در رتبه آخر قرار دارد.
وي با تاكيد بر اينكه تامين امنيت و آسايش مردم از وظايف دستگاه قضايي است تصريح كرد: نظام مقدس جمهوري اسلامي، عرصه ارزشمند خدمت به مردم است و دستگاه قضايي اين موضوع را با همكاري مردم به خوبي محقق كرده است.
اين همكاري متقابل سلامت كار در دستگاه قضايي را تضمين مي‌كند.
عضو شوراي تامين شهرستان شادگان در ادامه با اشاره به همكاري و تعامل كامل دستگاه‌هاي اجرايي و قضايي در شهرستان افزود: اميدواريم در آينده نيز در بحث تامين امنيت و آسايش مردم و منطقه تعامل كامل‌تري صورت گيرد.
رئيس دادگستري شادگان اضافه كرد: دستگاه قضايي در هر استان و شهرستان زمينه‌ساز ثبات و اقتدار است و نظام قضايي جمهوري اسلامي ايران نيز با تكيه بر آموزه‌هاي متعالي ديني مجري سالم قانون است كه با استفاده از قضاوت سالم و عالم توانسته اعتماد مردم را فراهم كند.
چعباوي در پايان اظهار داشت: خوشبختانه در اين شهرستان بستر خوبي براي استقرار امنيت و زمينه خدمت رساني به مردم وجود دارد كه در حال حاضر ضريب امنيت شغلي در شادگان مطلوب و قابل قبول است.
انتهاي پيام/خ20/ب

amirpetrucci0261

amirpetrucci0261
کاربر طلایی1
تاریخ عضویت : تیر 1388 
تعداد پست ها : 27726
محل سکونت : http://zoomstar.ir/
دسترسی سریع به انجمن ها