عضویت العربیة English
امام علی علیه السلام: آرزو کوتاه دار، زیرا که عمر کوتاه است و کار نیک کن، زیرا که اندک آن هم بسیار است. غررالحکم، ح 6806

عشاير عرب خوزستان منتظر اشاره رهبري براي برخورد با سران فتنه‌اند

عشاير عرب خوزستان منتظر اشاره رهبري براي برخورد با سران فتنه‌اند
شنبه 30 بهمن 1389  08:34 ب.ظ

رئيس ايل عشاير آل كعب خوزستان:
عشاير عرب خوزستان منتظر اشاره رهبري براي برخورد با سران فتنه‌اند

خبرگزاري فارس: رئيس ايل عشاير آل كعب خوزستان گفت: عشاير عرب خوزستان ضمن بيعت مجدد با آرمان‌هاي امام راحل و مقام معظم رهبري براي برخورد با فتنه‌گران در انتظار يك اشاره از معظم له هستند.

عبدالرحمن كعبي امروز در گفت‌و‌گو با خبرنگار فارس در آبادان اظهار داشت: عشاير عرب خوزستان در مقاطع مختلف وفاداري خود را به آرمان‌هاي عظيم انقلاب و امام راحل را نشان داده‌اند.
وي خاطرنشان كرد: عشاير عرب خوزستان خود را سرباز مقام معظم رهبري مي‌دانند و در هر لحظه و مكان منتظر يك اشاره از مقام معظم رهبري براي برخورد با سران فتنه هستند.
وي تصريح كرد: يكي از نيازهاي ضروري كشور ما آرامش و كار و تلاش مضاعف است كه متأسفانه فتنه‌گران بدنبال سلب آرامش از جامعه هستند.
رئيس ايل عشاير آل كعب خوزستان اظهار داشت: به حمدالله در همه جاي كشور امنيت و آسايش حكم‌فرما است و تحرك يك عده‌اي معدود در تهران در 25 بهمن هيچ اهميتي ندارد.
وي افزود: براي برخورد با فتنه‌گران مردم كاملاً آمادگي دارند و حتي نيازي به دستگاه قضايي نيز نيست.
كعبي با اشاره به اينكه همه بايد به قانون التزام داشته باشند گفت: سران فتنه اصل قانون اساسي را قبول ندارند چرا كه اگر به اين قانون تمكين مي‌كردند كار را به اينجا نمي‌كشاندند.
وي افزود: اميدواريم هر چه سريعتر موضوع فتنه‌گري‌هاي اخير در كشور خاتمه يابد و ديگر شاهد اينگونه تحركات مخرب نباشيم.
رئيس ايل عشاير آل كعب خوزستان تصريح كرد: عشاير عرب خوزستان آمادگي كامل خود را براي پاسداري از دستاوردهاي انقلاب اعلام مي‌دارد و اميدواريم كه شاهد رشد و بالندگي بيش از پيش كشور در سايه پر بركت مقام معظم رهبري باشيم.
وي اظهار داشت: امنيت امروز يكي از نيازهاي جدي جامعه است و تامين آن بدون همياري و همكاري مردم با مسئولان امكان‌پذير نيست ؛‌ اميدواريم شاهد امنيت همه جانبه باشيم.
وي گفت: همه آحاد جامعه در خصوص موضوع فتنه‌گران در انتظار رهنمود و دستور مقام معظم رهبري هستند.
انتهاي پيام/خ10/ب

amirpetrucci0261

amirpetrucci0261
کاربر طلایی1
تاریخ عضویت : تیر 1388 
تعداد پست ها : 27726
محل سکونت : http://zoomstar.ir/
دسترسی سریع به انجمن ها