عضویت العربیة English
پیامبر اکرم صلّی الله علیه و آله: هر کس حسین را دوست بدارد، خداوند دوستدار اوست. بحارالأنوار، ج43، ص261

عشاير عرب خوزستان منتظر اشاره رهبري براي برخورد با سران فتنه‌اند

عشاير عرب خوزستان منتظر اشاره رهبري براي برخورد با سران فتنه‌اند
شنبه 30 بهمن 1389  08:34 ب.ظ

رئيس ايل عشاير آل كعب خوزستان:
عشاير عرب خوزستان منتظر اشاره رهبري براي برخورد با سران فتنه‌اند

خبرگزاري فارس: رئيس ايل عشاير آل كعب خوزستان گفت: عشاير عرب خوزستان ضمن بيعت مجدد با آرمان‌هاي امام راحل و مقام معظم رهبري براي برخورد با فتنه‌گران در انتظار يك اشاره از معظم له هستند.

عبدالرحمن كعبي امروز در گفت‌و‌گو با خبرنگار فارس در آبادان اظهار داشت: عشاير عرب خوزستان در مقاطع مختلف وفاداري خود را به آرمان‌هاي عظيم انقلاب و امام راحل را نشان داده‌اند.
وي خاطرنشان كرد: عشاير عرب خوزستان خود را سرباز مقام معظم رهبري مي‌دانند و در هر لحظه و مكان منتظر يك اشاره از مقام معظم رهبري براي برخورد با سران فتنه هستند.
وي تصريح كرد: يكي از نيازهاي ضروري كشور ما آرامش و كار و تلاش مضاعف است كه متأسفانه فتنه‌گران بدنبال سلب آرامش از جامعه هستند.
رئيس ايل عشاير آل كعب خوزستان اظهار داشت: به حمدالله در همه جاي كشور امنيت و آسايش حكم‌فرما است و تحرك يك عده‌اي معدود در تهران در 25 بهمن هيچ اهميتي ندارد.
وي افزود: براي برخورد با فتنه‌گران مردم كاملاً آمادگي دارند و حتي نيازي به دستگاه قضايي نيز نيست.
كعبي با اشاره به اينكه همه بايد به قانون التزام داشته باشند گفت: سران فتنه اصل قانون اساسي را قبول ندارند چرا كه اگر به اين قانون تمكين مي‌كردند كار را به اينجا نمي‌كشاندند.
وي افزود: اميدواريم هر چه سريعتر موضوع فتنه‌گري‌هاي اخير در كشور خاتمه يابد و ديگر شاهد اينگونه تحركات مخرب نباشيم.
رئيس ايل عشاير آل كعب خوزستان تصريح كرد: عشاير عرب خوزستان آمادگي كامل خود را براي پاسداري از دستاوردهاي انقلاب اعلام مي‌دارد و اميدواريم كه شاهد رشد و بالندگي بيش از پيش كشور در سايه پر بركت مقام معظم رهبري باشيم.
وي اظهار داشت: امنيت امروز يكي از نيازهاي جدي جامعه است و تامين آن بدون همياري و همكاري مردم با مسئولان امكان‌پذير نيست ؛‌ اميدواريم شاهد امنيت همه جانبه باشيم.
وي گفت: همه آحاد جامعه در خصوص موضوع فتنه‌گران در انتظار رهنمود و دستور مقام معظم رهبري هستند.
انتهاي پيام/خ10/ب

amirpetrucci0261

amirpetrucci0261
کاربر طلایی1
تاریخ عضویت : تیر 1388 
تعداد پست ها : 27726
محل سکونت : http://zoomstar.ir/
دسترسی سریع به انجمن ها