عضویت العربیة English
امام علی علیه السلام: آرزو کوتاه دار، زیرا که عمر کوتاه است و کار نیک کن، زیرا که اندک آن هم بسیار است. غررالحکم، ح 6806

سطح مسابقات نسبت به سال‌هاي قبل بالاتر بود

سطح مسابقات نسبت به سال‌هاي قبل بالاتر بود
شنبه 30 بهمن 1389  08:35 ب.ظ

قهرمان پرش ارتفاع مسابقات بانوان:
سطح مسابقات نسبت به سال‌هاي قبل بالاتر بود

خبرگزاري فارس: قهرمان پرش ارتفاع مسابقات بانوان گفت: قهرمان پرش ارتفاع مسابقات بانوان دو و ميداني جام فجر گفت: سطح مسابقات نسبت به سال‌هاي پيش بالاتر بود.

به گزارش خبرگزاري فارس از مشهد، آيلين بابكي از تيم گلستان كه توانست با ركورد يك متر و 60 سانتي‌متر، مقام نخست اين ماده را كسب كند، شامگاه جمعه در جمع خبرنگاران اظهار داشت: حريفان خوبي در اين دوره در پيشرو داشتم اما متاسفانه تعداد آن‌ها كم بود.
اين ورزشكار استان گلستان، ميزباني مشهد را خوب ارزيابي كرد و افزود: همه چيز خوب بود ولي طولاني شدن مراسم افتتاحيه باعث خستگي ما شد؛ همچنين رنگ زدن پيست باعث شده بود كه ليز بخوريم و از كيفيت كار كم شود.
قهرمان پرش ارتفاع مسابقات بانوان ادامه داد: دووميداني بانوان در كشور روز به روز در حال پيشرفت است و همين امر انگيزه ورزشكاران را بالا مي‌برد.
بابكي تصريح كرد: مسابقات اين دوره جام فجر از كيفيت خوبي برخوردار بود و ورزشكاران خوبي هم در اين مسابقات شركت داشتند.
قهرمان پرش ارتفاع مسابقات بانوان همچنين در خصوص وضعيت دو و ميداني بانوان خراسان رضوي نيز گفت: دو و ميداني بانوان خراسان رضوي يكي از قطب‌هاي مهم كشور به شمار مي‌رود و ورزشكاران اين استان از جمله قهرمانان مهم كشور به شمار مي‌روند.
انتهاي پيام/م30/ع

amirpetrucci0261

amirpetrucci0261
کاربر طلایی1
تاریخ عضویت : تیر 1388 
تعداد پست ها : 27726
محل سکونت : http://zoomstar.ir/
دسترسی سریع به انجمن ها