عضویت العربیة English
امام باقر علیه السلام: هیچ چیز نزد خداوند دوست داشتنی‌تر از عملی نیست که بر آن مداومت ورزند هر چند عمل اندکی باشد. الکافی، ج 2، ص 82

51 هزار اشتراك گاز كهگيلويه‌و بويراحمد مربوط به دولت دهم است

51 هزار اشتراك گاز كهگيلويه‌و بويراحمد مربوط به دولت دهم است
شنبه 30 بهمن 1389  08:35 ب.ظ

رئيس شركت گاز كهگيلويه‌و بويراحمد:
51 هزار اشتراك گاز كهگيلويه‌و بويراحمد مربوط به دولت دهم است

خبرگزاري فارس: رئيس شركت گاز كهگيلويه‌ و بويراحمد گفت: از مجموع 98 هزار اشتراك گاز در كهگيلويه‌و بويراحمد، 51 هزار اشتراك آن مربوط به اين دولت است.

هوشنگ صيدالي صبح امروز در گفت‌وگو با خبرگزاري فارس در ياسوج اظهار داشت: با كلنگ‌زني فاز نخست طرح گازرساني به شهر گراب لوداب با هزينه‌اي بالغ بر 6 ميليارد ريال و با احتساب جمعيت روستاهاي مجاور، يك‌هزار خانوار تحت پوشش شبكه گازرساني قرار مي‌گيرند.
رئيس شركت گاز كهگيلويه‌و بويراحمد گفت: در شهرستان بويراحمد، طرح گازرساني به روستاهاي شهنيز، جوبريز، تمداري، ميان دو آب، چهارمون و سرقنات با هزينه 5 هزار ميليون ريال افتتاح، كه با اجراي اين طرح به 300 خانوار گازرساني مي‌شود.
وي در همين زمينه بيان داشت: فاز نخست مجموعه روستاهاي كاكان با هزينه‌اي بالغ بر 10 ميليارد ريال كه كل هزينه طرح حدود 42 ميليارد ريال تخمين زده شده كلنگ‌زني شد كه در صورت تحقق اين طرح، حدود 500 خانوار تحت پوشش شبكه گاز قرار مي‌گيرند.
صيدالي عنوان كرد: در شهرستان گچساران، كلنگ‌زني طرح گازرساني به روستاهاي آبكل، چهار بيشه سفلي، ماهور باشت، كلاغ نشين، پاكو و جهاد آباد با هزينه‌اي بالغ بر 9 ميليارد ريال آغاز شده كه در صورت تحقق طرح، به 400 خانوار گازرساني مي‌شود.
مديرعامل شركت گاز كهگيلويه‌و بويراحمد با اشاره به اين‌كه در شهرستان كهگيلويه با افتتاح طرح گازرساني به روستاهاي چغل، كوشك ابول، دره گلالي (اكبرآباد) از بخش مركزي و افتتاح طرح گازرساني به روستاهاي مال شيخ، مال ملا، شهرك سرآسياب و سرآسياب از شهر لنده، يك‌هزار خانوار تحت پوشش قرار مي‌گيرند، افزود: هزينه اين طرح 9 ميليارد ريال برآورد مي‌شود.
صيدالي با بيان اين‌كه بعد از انقلاب تا آغاز به كار دولت نهم، 968 كيلومتر شبكه گازرساني فولادي و پلي اتيلني در اين استان اجرايي شده است، افزود: در دولت نهم و دهم تاكنون يك هزار و 129 كيلومتر شبكه گازرساني اجرايي شده كه قابل مقايسه با دولت‌هاي گذشته نبوده و در مجموع 2 هزار و 97 كيلومتر شبكه گازرساني اجرايي شده است.
وي تعداد مشتركان گاز اين استان بعد از انقلاب تا قبل از دولت نهم را 47 هزار مشترك عنوان كرد كه در دولت نهم و دهم با اضافه شدن 51 هزار مشترك، در مجموع 98 هزار مشترك گاز در اين استان وجود دارد.
صيدالي تصريح كرد: نكته قابل ذكر اين است كه قبل از پيروزي انقلاب اسلامي در اين استان حتي يك مشترك گاز وجود نداشت.
مديرعامل شركت گاز كهگيلويه‌و بويراحمد با بيان اين‌كه تنها 40 روستا تا آغاز به كار دولت نهم در اين استان گازرساني شده بود، عنوان كرد: 205 روستا در دولت نهم و دهم گازرساني شده است كه با افتتاح طرح‌هاي دهه فجر امسال، اين تعداد به 238 روستا افزايش مي‌يابد.
صيدالي در پايان خاطر نشان كرد: در اين استان در مجموع 15 جايگاه سوخت CNG وجود دارد كه در زمينه عمليات گازرساني به جايگاه‌هاي CNG، همه آن‌ها در دولت‌هاي نهم و دهم افتتاح و گازرساني شده است.
انتهاي پيام/م10/ع

amirpetrucci0261

amirpetrucci0261
کاربر طلایی1
تاریخ عضویت : تیر 1388 
تعداد پست ها : 27726
محل سکونت : http://zoomstar.ir/
دسترسی سریع به انجمن ها