عضویت العربیة English
پیامبر اکرم صلّی الله علیه و آله: نزدیک‌ترین شما به من در روز قیامت، کسانی هستند که در دنیا بیشتر از دیگران بر من صلوات فرستند.

مسابقات جام فجر بيشتر معرفي شود‌

مسابقات جام فجر بيشتر معرفي شود‌
شنبه 30 بهمن 1389  08:36 ب.ظ

نايب قهرمان مسابقات دو و ميداني جوانان آسيا:
مسابقات جام فجر بيشتر معرفي شود‌

خبرگزاري فارس: نايب قهرمان مسابقات دو و ميداني جوانان آسيا گفت: مسابقات جام فجر محك خوبي براي سطح آمادگي دونده‌هاست و بايد تبليغات بيشتري به منظور معرفي اين مسابقات انجام شود.

به گزارش خبرگزاري فارس از مشهد، حسن تفتيان شامگاه جمعه در جمع خبرنگاران در مشهد اظهار داشت: آمادگي بدني ورزشكاران سنجيده مي‌شود.
نايب قهرمان مسابقات دو و ميداني جوانان آسيا تاكيد كرد: مسابقات نسبتا خوبي است و اميدوارم دونده‌هاي ايراني در اين رقابت‌ها موفق و بتوانند ركوردهاي خوبي ثبت كنند.
وي درباره‌ پيشينه ورزشي خود در دو و ميداني افزود: حدود شش سال است كه در رشته 100 متر زير نظر رمضان‌زاده فعاليت مي‌كنم و بهترين مقامي كه كسب كرده‌ام، مقام دومي جوانان آسيا و راه‌يابي به مسابقات جهاني كاناداست كه در كانادا بين 70 ورزشكار مقام هجدهم را كسب كردم.
تفتيان با بيان اينكه علاقه به ورزش دو و ميداني و استعداد در دو سرعت سبب تشويق و روي آوردن من به اين رشته شد.
وي عنوان كرد: وضعيت دو و ميداني ايران در آسيا تقريبا مطلوب است.
نايب قهرمان مسابقات دو و ميداني جوانان آسيا تاكيد كرد: كشور ما جزو پنج كشور برتر آسيا در اين رشته است اما از دو و ميداني جهان عقب هستيم و جاي زيادي براي كار كردن و پيشرفت داريم.
انتهاي پيام/م30/ج

amirpetrucci0261

amirpetrucci0261
کاربر طلایی1
تاریخ عضویت : تیر 1388 
تعداد پست ها : 27726
محل سکونت : http://zoomstar.ir/
دسترسی سریع به انجمن ها