عضویت العربیة English
پیامبر اکرم صلّی الله علیه و آله: نزدیک‌ترین شما به من در روز قیامت، کسانی هستند که در دنیا بیشتر از دیگران بر من صلوات فرستند.

مسابقات جام فجر بيشتر معرفي شود‌

شنبه 30 بهمن 1389  08:36 ب.ظ

نايب قهرمان مسابقات دو و ميداني جوانان آسيا:

خبرگزاري فارس: نايب قهرمان مسابقات دو و ميداني جوانان آسيا گفت: مسابقات جام فجر محك خوبي براي سطح آمادگي دونده‌هاست و بايد تبليغات بيشتري به منظور معرفي اين مسابقات انجام شود.

به گزارش خبرگزاري فارس از مشهد، حسن تفتيان شامگاه جمعه در جمع خبرنگاران در مشهد اظهار داشت: آمادگي بدني ورزشكاران سنجيده مي‌شود.
نايب قهرمان مسابقات دو و ميداني جوانان آسيا تاكيد كرد: مسابقات نسبتا خوبي است و اميدوارم دونده‌هاي ايراني در اين رقابت‌ها موفق و بتوانند ركوردهاي خوبي ثبت كنند.
وي درباره‌ پيشينه ورزشي خود در دو و ميداني افزود: حدود شش سال است كه در رشته 100 متر زير نظر رمضان‌زاده فعاليت مي‌كنم و بهترين مقامي كه كسب كرده‌ام، مقام دومي جوانان آسيا و راه‌يابي به مسابقات جهاني كاناداست كه در كانادا بين 70 ورزشكار مقام هجدهم را كسب كردم.
تفتيان با بيان اينكه علاقه به ورزش دو و ميداني و استعداد در دو سرعت سبب تشويق و روي آوردن من به اين رشته شد.
وي عنوان كرد: وضعيت دو و ميداني ايران در آسيا تقريبا مطلوب است.
نايب قهرمان مسابقات دو و ميداني جوانان آسيا تاكيد كرد: كشور ما جزو پنج كشور برتر آسيا در اين رشته است اما از دو و ميداني جهان عقب هستيم و جاي زيادي براي كار كردن و پيشرفت داريم.
انتهاي پيام/م30/ج

amirpetrucci0261

amirpetrucci0261
کاربر طلایی1
تعداد پست ها : 27726
دسترسی سریع به انجمن ها