عضویت العربیة English
امام باقر علیه السلام: هیچ چیز نزد خداوند دوست داشتنی‌تر از عملی نیست که بر آن مداومت ورزند هر چند عمل اندکی باشد. الکافی، ج 2، ص 82

اخبار كميته انضباطي

اخبار كميته انضباطي
شنبه 30 بهمن 1389  08:49 ب.ظ

 


اخبار كميته انضباطي
 

تيم فوتبال شاهين بوشهر بازي بعدي خانگي خود را بايد در استاني ديگر برگزار کند.


  ديدار دو تيم شاهين بوشهر و سپاهان در حالي برگزار شد که از سوي تماشاگران شاهين بوشهر تخلفاتي صورت گرفت.بر همين اساس تيم شاهين بوشهر به پرداخت 100 ميليون ريال جريمه نقدي محکوم شد و يکي از ديدارهاي بعدي تيم فوق به استاني ديگر نيز در دستور کار قرار داده شده است و پرونده از اين بابت و تا رسيدگي و تعيين تکليف مفتوح خواهد بود.

*جريمه نقدي براي تيم هاي پرسپوليس و نفت آبادان
ديدار دو تيم پرسپوليس و نفت آبادان از سري رقابت هاي ليگ حرفه اي درتاريخ 16/11/89 در تهران برگزار شد که هر دو تيم در نيمه دوم مسابقه با 5 دقيقه تاخير وارد زمين شدند.بر همين اساس هر دو تيم به پرداخت 10 ميليون ريال جريمه نقدي محکوم شدند.

*جريمه 70 ميليوني براي تيم فولاد خوزستان
در ديدار دو تيم فولاد خوزستان و نفت تهران تماشاگران تيم ميزبان توهین هایی نسبت به داور مسابقه کردند. بر همين اساس تيم فوق به پرداخت 70 ميليون ريال جريمه نقدي محکوم شد.ضمن اينکه به مسئولين باشگاه فوق تذکر داده مي شود در صورت عدم کنترل تماشاگران منتسب به تيم و تکرار تخلف در آينده،موضوع برگزاري ديدارهاي بدون تماشاگر ويا انتقال ديدار تيم مذکور به شهرستان هاي ديگر در دستور کار کميته انضباطي قرار مي گيرد.

جريمه 6 ميليوني براي تراکتورسازي تبريز
در ديدار دو تيم پاس همدان و تراکتورسازي تبريز تيم تبريزي در نيمه دوم با 3 دقيقه تاخير وارد زمين شد.بر همين اساس تيم تراکتورسازي تبريز به پرداخت 6 ميليون ريال جريمه نقدي محکوم شد.


*جريمه نقدي براي استقلال و استيل آذين
ديدار دو تيم استيل آذين و استقلال تهران در حالي برگزار شد که تيم استقلال تهران با يک دقيقه تاخير و تيم استيل آذين با 3 دقيقه تاخيروارد زمين شد که تيم استقلال تهران به پرداخت مبلغ 2 ميليون ريال وتيم استيل آذين به پرداخت 6 ميليون ريال جريمه نقدي محکوم شد.

* جريمه براي صباي قم
ديدار تيم هاي صباي قم و سپاهان اصفهان از سري مسابقات ليگ برتر در تاريخ 11/11/89 در حالي در شهر قم برگزار شد که در دقيقه 43 بازي ،محمد رشادي، پزشکيار تيم سپاهان به علت توهين به داور مسابقه اخراج شد.بر همين اساس وي با توبيخ کتبي و درج در پرونده و پرداخت 10 ميليون ريال جريمه نقدي محکوم شد.

 

masoud2star

masoud2star
کاربر نقره ای
تاریخ عضویت : بهمن 1389 
تعداد پست ها : 2823
محل سکونت : فارس

پاسخ به: اخبار كميته انضباطي
جمعه 6 اسفند 1389  03:12 ب.ظ

باید فرهنگ سازی کرد.

 

boloriali

boloriali
کاربر نقره ای
تاریخ عضویت : شهریور 1387 
تعداد پست ها : 31
محل سکونت : تهران

پاسخ به: اخبار كميته انضباطي
شنبه 7 اسفند 1389  08:25 ب.ظ

فقط زرد طلایی

paandraa

paandraa
کاربر برنزی
تاریخ عضویت : دی 1389 
تعداد پست ها : 1257
محل سکونت : خوزستان
دسترسی سریع به انجمن ها