عضویت العربیة English
امام باقر علیه السلام: هیچ چیز نزد خداوند دوست داشتنی‌تر از عملی نیست که بر آن مداومت ورزند هر چند عمل اندکی باشد. الکافی، ج 2، ص 82

جشنواره سراسري قرآن کريم بانوان طلبه برگزار شد

جشنواره سراسري قرآن کريم بانوان طلبه برگزار شد
شنبه 30 بهمن 1389  09:33 ب.ظ

با حضور شخصيت‌هاي برجسته حوزوي، پنجمين جشنواره سراسري قرآن کريم حوزه‌هاي علميه خواهران برگزار شد.

به گزارش خبرگزاري دانشجويان ايران(ايسنا)، در اين مراسم که امروز در سالن اجتماعات پژوهشگاه فرهنگ و انديشه اسلامي قم و با حضور حجت‌الاسلام والمسلمين جمشيدي، مدير حوزه‌هاي علميه خواهران و حجت‌الاسلام والمسلمين سعيدي، امام جمعه قم برگزار شد، از 55 تن از طلاب خواهر که در طول يک سال گذشته و در زمينه‌هاي قرآني فعاليت‌هايي داشته و صاحب مقام‌هايي شده بودند، تجليل شد.

مدير امور پرورشي معاونت فرهنگي تربيتي حوزه‌هاي علميه خواهران، در حاشيه برگزاري اين جشنواره، اظهار داشت: اين جشنواره به همت معاونت فرهنگي تربيتي حوزه‌هاي علميه خواهران و با هدف بازتاب فعاليت‌هاي طلاب خواهر در زمينه‌هاي قرآني و در مسابقات يک سال گذشته در زمينه‌هاي حفظ، قرائت، تفسير برگزار شد.

مريم ناصح با تشريح ديگر اهداف اين جشنواره گفت: از ديگر اهداف مهم اين جشنواره تجليل از برگزيدگان مسابقات قرآني طلاب خواهر در طول يک سال گذشته بود که با بررسي‌هاي صورت گرفته، 55 تن از خواهران طلبه که امتيازهاي بالاتري را در ميان سايرين داشتند، تقدير شدند.

دبير برگزاري پنجمين جشنواره سراسري قرآن کريم حوزه‌هاي علميه خواهران، يادآور شد: از ديگر فعاليت‌هاي اين جشنواره، فراخوان مقالات و توليد برنامه‌هاي قرآني بود که در پي اين فراخوان 106اثر به دبيرخانه جشنواره رسيد که شامل مقالات، متن ادبي، شعر، نرم افزارها، و ... در زمينه مسائل قرآني بود.

بر اساس گزارش مركز خبر حوزه، وي همچنين در توضيح چگونگي انتخاب برترين‌هاي پنجمين جشنواره سراسري قرآن حوزه‌هاي علميه خواهران، ابراز داشت: از ميان 7هزار و 500 نفري که در مرحله مدرسه‌اي مسابقات شرکت داده شدند، يک هزار و 40نفر به مرحله منطقه‌اي و کشوري راه يافته که از اين ميان 55 نفر حائز رتبه‌هاي ممتاز شده و از آن‌ها تجليل گرديد.

اگر من و شما خودمان را  اصلاح کنیم ، جامعه درست می شود

svh2005

svh2005
کاربر طلایی1
تاریخ عضویت : مرداد 1389 
تعداد پست ها : 18447
محل سکونت : مازندران
دسترسی سریع به انجمن ها