عضویت العربیة English
امام باقر علیه السلام: هیچ چیز نزد خداوند دوست داشتنی‌تر از عملی نیست که بر آن مداومت ورزند هر چند عمل اندکی باشد. الکافی، ج 2، ص 82

وليعهد بحرين: مرحله جديدي در تاريخ بحرين آغاز مي‌شود

وليعهد بحرين: مرحله جديدي در تاريخ بحرين آغاز مي‌شود
شنبه 30 بهمن 1389  09:38 ب.ظ

وليعهد بحرين از آغاز مرحله جديدي براي بررسي همه مسائل مربوط به اين كشور با صداقت و امانتداري خبر داد.

به گزارش خبرگزاري دانشجويان ايران(ايسنا)، به نقل از خبرگزاري بحرين (بنا)،‌ شاهزاده سلمان بن حمد آل خليفه، وليعهد بحرين در سخناني كه از تلويزيون رسمي اين كشور پخش شد از همه كساني كه دعوت وي را براي آرامش و حفظ امنيت و همبستگي ملي پاسخ داده بودند، تشكر نموده و اعلام كرد: مرحله جديدي در تاريخ بحرين آغاز خواهد شد كه طي آن با كمال صداقت و امانت داري همه مسائل كشور را مورد بررسي قرار خواهيم داد.

وليعهد بحرين با اشاره به اينكه وضعيت اين كشور رو به بهبود است اظهار كرد: براي آنكه همه گروه‌ها بتوانند ديگاه‌ها و مسائل خود را به صورت سازنده و‌ازادانه بيان كنند نياز به آرامش داريم.

وي با تاكيد بر اهميت حفظ امنيت و ثبات تصريح كرد:‌ جهت مبارزه با فتنه و بحراني شدن وضعيت بايد امنيت و ثبات كشور حفظ شود و هرچه آرامش بيشتري داشته باشيم مي‌توانيم بيشتر به هدف خود نزديك شويم.

شاهزاده سلمان همه شهروندان بحريني را به همكاري و ارتباط با همه گروه‌هاي سياسي اين كشور دعوت كرد و افزود:‌ پادشاه بحرين بر همگرايي ‌امنيت و ثبات اين كشور تاكيد دارد و هميشه در اين راه قدم بر مي‌دارد.

وليعهد بحرين در پايان سخنانش اظهار كرد: از همه شهروندان بحريني مي‌خواهم كه براي آرام شدن وضعيت در اين كشور تلاش كنند تا شرايط براي مشاركت همه ملت در روز عزاي عمومي به خاطر فرزنداني كه از دست داديم، فراهم شود.

اگر من و شما خودمان را  اصلاح کنیم ، جامعه درست می شود

svh2005

svh2005
کاربر طلایی1
تاریخ عضویت : مرداد 1389 
تعداد پست ها : 18447
محل سکونت : مازندران
دسترسی سریع به انجمن ها