عضویت العربیة English
امام علی علیه السلام: آرزو کوتاه دار، زیرا که عمر کوتاه است و کار نیک کن، زیرا که اندک آن هم بسیار است. غررالحکم، ح 6806

قطعنامه و بيانيه پاياني تشكل‌هاي مركزي شاهد و ايثارگر در تجمع ميدان ارگ

قطعنامه و بيانيه پاياني تشكل‌هاي مركزي شاهد و ايثارگر در تجمع ميدان ارگ
شنبه 30 بهمن 1389  09:58 ب.ظ

خانواده‌هاي شهدا، جانبازان و آزادگان و رزمندگان طي تجمعي در ميدان ارگ خواستار محاكمه سران فتنه شدند.

به گزارش خبرنگار سياسي خبرگزاري دانشجويان ايران (ايسنا)، در قطعنامه پاياني اين تجمع اعلام شد:

1- ولايت فقيه ركن ركين جمهوري اسلامي و اصلي‌ترين يادگار انديشه حكومتي امام راحل بوده و آن را اساس نظام مقدس اسلامي مي‌دانيم.

2- جامعه ايثارگري، ولايت حضرت آيت‌الله العظمي امام خامنه‌اي را ولايت مطلقه دانسته و اطاعت از فرامين ايشان را وظيفه همگاني مي‌داند.

3- ما جامعه ايثارگري از قوه قضاييه مصرانه مي‌خواهيم بدون اغماض موسوي و كروبي از سران ضد انقلاب كه مصداق بارز محارب با نظام اسلامي و فساد في‌الارض هستند و به گونه‌اي آشكار با سياست‌هاي استكبار جهاني اسراييل، منافقان تروريست و سلطنت‌طلبان را همراهي نموده محاكمه و به سزاي اعمال ننگينشان برساند.

4- ما ايثارگران از قوه قضاييه مصرانه مي‌خواهيم در اسرع وقت هر كس و در هر مقام با هر نوع وابستگي و خويشاوندي "به اصطلاح شخصيت‌ها كه در بسترسازي‌ اغتشاشات نقش مي‌نمايند تحت تعقيب قانوني قرار دهد"

5- ما ايثارگران هرگونه آشوب و اغتشاشات كه باعث لطمه زدن به حيثيت نظام جمهوري اسلامي آن هم در شرايط حاضر منطقه و جهان اسلام كه ملت‌هاي عرب و مسلمان ايران اسلامي را الگوي قيام و مقاومت اسلامي عليه حكومت‌هاي طاغوتي نموده‌اند خيانت به كيان جمهوري اسلامي ايران دانسته و آن را محكوم نموده و خواستار برخورد قاطع نيروي انتظامي و امنيتي با هرگونه بي قانوني وآشوب و اغتشاشات هستيم.

6- در پايان جامعه بزرگ ايثارگري حمايت همه جانبه خود را از منويات و رهنمودهاي مقام عظماي ولايت اعلام نموده و در برابر هرگونه توطئه عليه نظام مقدس جمهوري اسلامي تا پاي جان گوش به فرمان مقام معظم رهبري هستيم.

همچنين بيانيه جمعيت فرزندان شاهد و ايثارگر نيز در اين تجمع قرائت شد.

متن اين بيانيه به شرح زير است:

بسم الله الرحمن الرحيم

با درود به روح پرفتوح حضرت امام خميني (ره) رهبر کبير انقلاب اسلامي و روح پاک شهيدان گلگون کفن اسلام که نتيجه تعاليم انبياء عظام و ائمه معصومين عليهم السلام است که پس از گذشت قرن‌ها از بعثت خاتم الانبياء(ص) به بار نشسته و اينک پس از سه دهه مي‌رود که طومار استکبار جهاني در منطقه بزرگ و جهان اسلام را در هم پيچد و مفهوم "صدور انقلاب" که حضرت امام خميني (ره)نويد آن را داده بودند عليرغم خواست همه کساني که با انديشه‌هاي ناب و استکبار ستيزانه ايشان زاويه دارند تحقق يابد.

با رحلت آن پير و مراد پرچم انقلاب جهاني اسلام با توصيه ايشان و رأي خبرگان ملت به دست با کفايت خلف صالح آن امام عزيز و بزرگ جانباز انقلاب اسلامي حضرت آيت الله خامنه‌اي سپرده شد ايشان بيش از دو دهه از پرچمداري اين انقلاب مقدس به اقرار دوست و دشمن کشتي انقلاب اسلامي را در درياي پر تلاطم حوادث جهان معاصر در ابتداي قرن بيست و يکم سلامت به ساحل امنيت و ثبات هدايت کرده‌اند.

سال گذشته و پس از انتخابات 22 خرداد 88 عده‌اي مزدور و مفسد و جاه طلب و زاويه گرفته از مباني ارزشي انقلاب و خط امام با ادعاي ساختگي و برنامه‌اي واهي تقلب، با دشمنان خارجي و قسم خورده انقلاب و امام همصدا و همراه شدند تا خوي ضد انقلابي و قدرت طلبي خود را ارضا کنند اينان با ايجاد فتنه و غبارآلود کردن منافقانه فضا، جنگ 8 ماهه‌اي با جبهه انقلاب و با آتش تهيه رسانه‌اي و تبليغاتي غرب به راه انداختند. اين فتنه‌هاي هشت ماهه با راهپيمايي باشکوه نهم دي و 22 بهمن سال گذشته فرونشست به موج مرده‌اي تبديل شد که حتي هدايت کنندگان خارجي آن نيز ناچار به اعتراف شدند.

اما امسال و پس از آن که مردم انقلابي ايران اسلامي در راهپيمايي 22 بهمن جلوه‌اي ديگر از شور و شعور خود را به نمايش گذاشتند، سران فتنه با جدا کردن علني خط خود از مردم و انقلاب روز 25 بهمن را در مقابل يوم الله 22 بهمن براي برگزاري تجمعي غير قانوني تعيين کردند. با اينکه حدود 2 هفته فراخوان دادند و تمام ضد انقلاب اعم از منافقان تروريست، سلطنت طلبان و ديگر اراذل و اوباش ماهواره‌اي را به ياري طلبيدند تا به خيال خود بديلي در مقابل يوم الله 22 بهمن درست کنند ولي تنها توانستند عده قليلي را که در مقابل ملت ايران به حساب نمي‌آيند جمع آوري کنند که خود شکستي براي آنان بود. اما با اين حال در زماني که تمام ملت‌هاي عرب و مسلمان منطقه با تأسي به انقلاب اسلامي در حال قيام عليه حکومت‌هاي طاغوتي خود هستند و آمريکا و اسرائيل را در مخمصه قرار داده‌اند باعث دلگرمي آنان و به خيال خود تضعيف روحيه ملل به پا خاسته منطقه شدند.

آنچه که مهم است اينکه سران فتنه با ارتکاب اين عمل در پياده کردن خواست آمريکا و رژيم صهيونيستي که ديگر با هيچگونه بهانه فريبکارانه‌اي قابل دفاع نيست ماهيت ضدانقلابي و دشمنانه خود را عيان کردند آنان با اقدامات جنايتکارانه خود در روز 25 بهمن که به شهادت دو دانشجوي بسيجي و مجروح شدن تعداد ديگري از مردم مدافع انقلاب انجاميد علاوه بر سلب امنيت جامعه، دل خانواده معظم شهداء و ايثارگران را که جانشان به انقلاب و رهبر خود بسته است خون کردند.

حال که ماهيت خانواده ضد انقلابي و کساني چون محمد خاتمي، مير حسين موسوي و مهدي کروبي بر همگان آشکار گرديده ما خانواده شهداء ايثارگران و جانبازان ضمن محکوم کردن اغتشاشات روز 25 بهمن و حمايت تا پاي جان از مقام عظماي ولايت و آرمانهاي نظام مقدس اعلام مي‌کنيم:

1- ما خانواده شهداء جانبازان، آزادگان و ايثارگران از قوه قضاييه مصرانه و در اسرع وقت خواستار محاکمه خانواده فتنه از جمله موسوي و کروبي اين دو ضد انقلاب و محارب با نظام اسلامي را خواستاريم .

2- ما ايثارگران هرآنچه در توان داشتيم بر اساس تکليف با تبعيت از ولايت تقديم انقلاب نموديم و هرگز اجازه نخواهيم داد عده‌اي منحرف دستاوردهاي انقلاب را به خيال خام خود خدشه‌دار نمايند.

3- ما ايثارگران از افرادي که گرفتار بصيرت جناحي هستند و هنوز موضع صريح در مقابل فتنه گراني که ديگر ضد انقلاب و برانداز هستند مي‌خواهيم موضع صريح و روشن و شفاف خود را اعلام نمايند تا تکليف با آنان روشن شود زيرا که در اين برهه سکوت نشانه همراهي با عوامل ضد انقلاب مي‌باشد.

4- ما ايثارگران با توجه به اين‌که اعمال انجام شده توسط موسوي و کروبي مصداق بارز محاربه و مفسد في الارض مي باشد مستنداً به مواد 183 قانون مجازات اسلامي و از آنجا که نامبردگان موجب سلب آزادي و امنيت مردم بويژه قشر ايثارگر شده‌اند و اسباب رعب و هراس در جامعه را فراهم نموده‌اند و به صراحت خواستار طرح براندازي حکومت اسلامي شده‌اند خواستار اعمال اشد مجازات وفق قانون مجازات اسلامي هستيم.

5- با توجه به اصل 20 قانون اساسي که همه افراد ملت اعم از زن و مرد يکسان در برابر قانون قرار دارند و از همه حقوق انساني، سياسي، اقتصادي، اجتماعي و فرهنگي با رعايت موازين اسلام برخوردارند در حالي که موسوي و کروبي موجبات سلب حقوق مذکور در اصل 20 از مردم بويژه ايثارگران شده‌اند و به واقع براي خود حقي بالاتر از قانون فرض نموده‌اند و از آنجا که اصل 22 قانون اساسي و مقرر نموده است حيثيت، جان، مال، حقوق، مسکن و شغل اشخاص از تعرض مصون است مگر در مواردي که قانون تجويز کند در حالي که حقوق مسلم ايثارگران و آحاد مردم در روز 25 بهمن و در ساير راهپيمايي‌هاي غير قانوني نامبردگان مورد تعرض قرار گرفته است و با لحاظ اين‌که قانون اساسي رعايت عدالت و تساوي افراد در برخورداري از حقوق و آزادي‌هاي اساسي و عدم تبعيض در بسياري از اصول قانون اساسي براي همه ايرانيان اعم از مسلمان يا غير مسلمان بدون توجه به وابستگي قومي نژادي زباني و حتي ديني و مذهبي مورد تأکيد قرار گرفته است متأسفانه نامبردگان موجبات تضييع حقوق اوليه آحاد ملت را موجب شده‌اند.

در ادامه خاطرنشان مي‌کنيم که ما ايثارگران تا خون در بدن داريم از اسلام، انقلاب، امام و ولايت فقيه که بنيادي‌ترين يادگار آن يار سفر کرده است دست بردار نيستيم.

ما با ولايت زنده‌ايم تا زنده‌ايم رزمنده‌ايم

1- جمعيت فرزندان شاهد و ايثارگر نوانديش خدمتگزار

2- جمعيت آزادگان دفاع مقدس

3- مجمع جانبازان و ايثارگران انقلاب اسلامي

4- مجمع فرزندان شاهد ايران اسلامي

5- انجمن جانبازان نخاعي ايرانيان

6- انجمن جانبازان شيميايي

7- خانه نور ايران

8- خانه جانباز

9- خانه ايثارگران

10- گروه پيگيري امور جانبازان دو پا قطع

11- گروه پيگيري امور جانبازان دو دست قطع

12- گروه پيگيري امور جانبازان کانادين

13- گروه فرهنگي پدران آسماني فرزندان شاهد ايران اسلامي

14- گروه فرهنگي جانبازان عاشورايي

15- هيات نور الائمه (س)

16- هيات خانواده شهداء و ايثارگران

17- هيات جانبازان امام مهدي (عج)

18- هيات قمر بني هاشم (ع)

19- نخبگان ورزشي

20- نخبگان هنرمند

اگر من و شما خودمان را  اصلاح کنیم ، جامعه درست می شود

svh2005

svh2005
کاربر طلایی1
تاریخ عضویت : مرداد 1389 
تعداد پست ها : 18447
محل سکونت : مازندران
دسترسی سریع به انجمن ها