عضویت العربیة English
امام باقر علیه السلام: هیچ چیز نزد خداوند دوست داشتنی‌تر از عملی نیست که بر آن مداومت ورزند هر چند عمل اندکی باشد. الکافی، ج 2، ص 82

علي دايي: بازي بسيار زيبا بود

علي دايي: بازي بسيار زيبا بود
شنبه 30 بهمن 1389  09:58 ب.ظ

علي دايي گفت: ‌نمايش هجومي دو تيم باعث شده بود كه امروز بازي زيبايي را از پرسپوليس و شاهين شاهد باشيم.

به گزارش خبرگزاري دانشجويان ايران (ايسنا)، سرمربي تيم فوتبال پرسپوليس پس از پيروزي دو بر يك تيمش مقابل شاهين بوشهر در هفته‌ي بيست و سوم ليگ برتر اظهار كرد: پيروزي مقابل شاهين را به هواداران پرسپوليس تبريك مي‌گويم، هر دو تيم در اين بازي براي برد به ميان آمده بودند و تلاش آن‌ها در طول بازي نشان مي‌داد كه مي‌خواهند با سه امتياز زمين را ترك كنند.

وي ادامه داد: به همين دليل هيچ تيمي احتياط نكرد و بازي بسيار زيبا دنبال شد. البته كيفيت بد زمين باعث شده بود كه بازي تا حدودي روند نامناسبي را به خود بگيرد و البته شاهيني‌ها نيز به همين دليل به بازي هوايي روي آوردند.

دايي با اشاره به اين كه تيمش مي‌توانست در نيمه اول پيروزي را از آن خود كند، گفت: ما در نيمه اول هم موقعيت‌هاي زيادي داشتيم كه اگر بازيكنانمان بيشتر دقت مي كردند مي توانستيم در همان نيمه پيروزي را براي خود رقم بزنيم. در چند روز گذشته بر روي ضربات ايستگاهي بسيار تمرين كرده بوديم و اگر بازيكنان در اين صحنه‌ها نيز بيشتر تمركز داشتند به گل‌هاي بيشتري مي‌رسيديم.

سرمربي پرسپوليس افزود: ‌البته شاهين در نيمه دوم كاملا به بازي هوايي روي آورده بود و بر روي همين توپ‌ها نيز دو سه موقعيت را به دست آوردند كه ما با آوردن دو بازيكن بلند قد به زمين سعي كرديم اين حربه آن‌ها را خنثي كنيم.

علي دايي همچنين در مورد اولين حضور وحيد هاشميان در اين بازي هم گفت: هاشميان و سكوبرت براي اولين بار در تركيب تيم ما قرار گرفتند و بسيار خوب بازي كردند و در كنار آن‌ها ساير بازيكنان نيز نمايش خوبي داشتند، امروز به معناي واقعي يك تيم بوديم.

اگر من و شما خودمان را  اصلاح کنیم ، جامعه درست می شود

svh2005

svh2005
کاربر طلایی1
تاریخ عضویت : مرداد 1389 
تعداد پست ها : 18447
محل سکونت : مازندران
دسترسی سریع به انجمن ها