عضویت العربیة English
امام باقر علیه السلام: هیچ چیز نزد خداوند دوست داشتنی‌تر از عملی نیست که بر آن مداومت ورزند هر چند عمل اندکی باشد. الکافی، ج 2، ص 82

منتخبين ششمين جشنواره قرآني "مدهامتان" معرفي شدند

منتخبين ششمين جشنواره قرآني "مدهامتان" معرفي شدند
شنبه 30 بهمن 1389  09:59 ب.ظ

برترين‌هاي ششمين جشنواره بزرگ قرآني مدهامتان در رشته‌هاي حفظ 5 جزء، 15 جزء و كل قرآن، قرائت، ترتيل، مفاهيم قرآن، مفاهيم نهج البلاغه، اذان و ابتهال معرفي شدند.

به گزارش گروه دريافت خبر خبرگزاري دانشجويان ايران(ايسنا)، جشنواره مدهامتان كه با شركت حدود 300 نفر از نخبگان قرآني كانونهاي فرهنگي هنري مساجد سراسر كشور به مدت سه روز و به ميزباني هرمزگان برگزار شد، در رشته حفظ پنج جزء مجتبي فرقاني از استان فارس نفر اول، محمد شريفي از استان مركزي نفر دوم و سجاد قره باغي از همدان نفر سوم شدند.

در رشته‌ي 15 جزء نويد رزمجو از استان فارس نفر اول، محمد ذوالفقاري از اصفهان نفر دوم و حسن قوشچي از استان گلستان نفر سوم شدند.

هيات داوران در رشته‌ي حفظ كل قرآن، حسين درستكار از استان هرمزگان، بهزار هژيري از استان اردبيل و محمدعلي شريعتي از استان اصفهان را به ترتيب به عنوان نفرات اول تا سوم معرفي كرد.

مهدي نگهدار از گيلان، محمد كاظمي از تهران و مجتبي محسن‌زاده از استان هرمزگان نيز در رشته‌ي قرائت اول تا سوم شدند.

در رشته‌ي ترتيل نيز سعيد شاهرخي از استان كرمان، محمد حسين دافعيان از اصفهان و بابك ولي زاده از آذربايجان غربي عناوين اول تا سوم را كسب كردند.

همچنين در رشته‌ي مفاهيم قرآن، محمد سعيد ايزدپناه از تهران اول، محمد فخري نمايده‌ي فارس دوم و غلامرضا ترابيان از استان همدان سوم شد.

مهدي نامور ميمندي از فارس، عيسي كوه‌نشين از گلستان و امين زرگران از استان قزوين در رشته‌ي مفاهيم نهج‌البلاغه به عنوان برگزيده‌هاي اول تا سوم انتخاب شدند.

هيات داوران ششمين جشنواره قرآني مدهامتان در رشته‌ي ابتهال نيز محمدمهدي معتمدي از استان گيلان، پيمان كاظمي از اردبيل و مهدي شايق از استان يزد را به عنوان نفرات اول تا سوم معرفي كرد.

در رشته‌ي اذان نيز يحيي محرم نژاد از استان تهران نفر اول، ابوالفضل زارع بيدكي از يزد نفر دوم و فريبرز اسكندري از استان زنجان نفر سوم شد.

بر اساس اين گزارش از بين برترين رشته‌ي قرائت سالهاي 86، 87 و 88 جشنواره قرآني مدهامتان نيز سعيد پرويزي از تهران، عليرضا رضايي از خراسان رضوي و جواد رفعتي از قزوين به عنوان نفرات اول تا سوم برگزيده شدند.

به گزارش ستاد خبري جشنواره جوانان مساجد، مراسم اختتاميه و معرفي نفرات برتر در رشته‌هاي مذكور (29 بهمن) در تالار شهيد آويني بندرعباس با حضور شخصيتهاي برجسته فرهنگي، قرآني و اجرايي كشور برگزار شد.

اگر من و شما خودمان را  اصلاح کنیم ، جامعه درست می شود

svh2005

svh2005
کاربر طلایی1
تاریخ عضویت : مرداد 1389 
تعداد پست ها : 18447
محل سکونت : مازندران
دسترسی سریع به انجمن ها