عضویت العربیة English
امام باقر علیه السلام: هیچ چیز نزد خداوند دوست داشتنی‌تر از عملی نیست که بر آن مداومت ورزند هر چند عمل اندکی باشد. الکافی، ج 2، ص 82

جام جهاني كشتي فرنگي - بلاروس؛ ايران 6 - تركيه 1

جام جهاني كشتي فرنگي - بلاروس؛ ايران 6 - تركيه 1
شنبه 30 بهمن 1389  10:00 ب.ظ

تيم کشتي فرنگي ايران در سومين ديدار خود در رقابت‌هاي جام جهاني کشتي فرنگي نيز با اقتدار حريف خود تركيه را شکست داد.

 

به گزارش گروه دريافت خبر خبرگزاري دانشجويان ايران (ايسنا)، به نقل از روابط عمومي فدراسيون کشتي، در اين ديدار تيم ايران نمايش قدرتمندي از خود به جاي گذاشت و در شش ديدار پي در پي تيم تركيه را مغلوب خود كرد و تنها شكست تيم ايران در وزن 120 كيلوگرم بود كه محمد قرباني به دليل مصدوميت نتوانست مقابل حريف خود رضا كايالپ مبارزه خود را ادامه دهد.

 

محسن حاجي‌پور در وزن 55 کيلوگرم، اميد نوروزي در وزن 60 کيلوگرم، سعيد عبدولي در وزن 66 کيلوگرم، فرشاد عليزاده در وزن 74 کيلوگرم، طالب نعمت پور در وزن 84 کيلوگرم و بابک قرباني دروزن 96 مقابل حريفان خود به پيروزي رسيدند.

 

بدين ترتيب تيم ايران تا حضور در ديدار فينال يك مسابقه آن هم با تيم بلاروس دارد و در صورت شكست اين تيم به ديدار فينال رقابت‌هاي جام جهاني كشتي فرنگي راه پيدا خواهد كرد.

 

تيم ملي کشتي فرنگي ايران، قهرمان دوره گذشته اين رقابت‌ها در ارمنستان که در گروه دوم با تيم‌هاي ترکيه، کوبا، بلاروس و کره جنوبي همگروه است، در دو مسابقه قبلي خود با نتيجه 6 بر يک کره جنوبي و با نتيجه 7 بر صفر كوبا را شکست داد. ديدارهاي مقدماتي امروز شنبه و مسابقات نهايي فردا يکشنبه برگزار مي‌شود.

 

در گروه دوم اين مسابقات تيم‌هاي روسيه، بلغارستان، قزاقستان، ارمنستان و آذربايجان حضور دارند.

اگر من و شما خودمان را  اصلاح کنیم ، جامعه درست می شود

svh2005

svh2005
کاربر طلایی1
تاریخ عضویت : مرداد 1389 
تعداد پست ها : 18447
محل سکونت : مازندران
دسترسی سریع به انجمن ها