عضویت العربیة English
امام باقر علیه السلام: هیچ چیز نزد خداوند دوست داشتنی‌تر از عملی نیست که بر آن مداومت ورزند هر چند عمل اندکی باشد. الکافی، ج 2، ص 82

«ليمو ترش» جواد رضويان از تلويزيون پخش مي‌شود

«ليمو ترش» جواد رضويان از تلويزيون پخش مي‌شود
شنبه 30 بهمن 1389  10:04 ب.ظ

*** شبكه دو

برنامه «روز از نو» کاري از گروه اجتماعي شبکه دو سيماست که به تهيه‌کنندگي ندا سپانلو با فضاي مفرح و شادتري، هفته وحدت را به جشن مي‌نشيند.

 

به گزارش گروه دريافت خبر ايسنا، به مناسبت هفته وحدت و فرا رسيدن ميلاد با سعادت پيامبر اکرم(ص) و ميلاد امام جعفر صادق(ع) و همزماني با روز اخلاق و مهرورزي، برنامه «روز از نو» با ويژه برنامه‌هاي شاد، اين اعياد را به جشن مي نشيند. دوربين اين برنامه، ارتباط مستقيم با استان‌هاي کردستان، خراسان رضوي را ضبط و انعکاس حال و هواي اين استان‌ها را در هفته وحدت ثبت مي‌کند.همچنين پخش گزارش‌هايي از استان‌هاي هرمزگان و خراسان و حضور ميهمانان ويژه از جمله روحانيون، کارشناسان و هنرمندان در کنار پخش موسيقي‌هايي از نقاط مختلف کشور در مدح حضرت رسول(ص) بخش ديگري از ويژه برنامه «روز از نو» در هفته وحدت است.

بخش‌هاي ثابت اين برنامه نيز با حال و هواي هفته وحدت پخش مي‌شود و در روز يکشنبه ـ اول اسفند ـ همزمان با جشن ميلاد پيامبر اعظم(ص) جشني با حضور هنرمندان در اين برنامه برگزار خواهد شد.

مازيار قاسمي، مجري ثابت اين برنامه و محمدعلي اينانلو، سيدمحمد سادات اخوي، جهانگير کوثري، عليرضا مختاري پور و امير زنده دلان اجراي نقش‌هاي مختلف برنامه «روز از نو» را بر عهده دارند.

 

*** شبكه چهار

ـ فيلم سينمايي «آلکاپون» دوشنبه از شبکه چهار سيما پخش خواهد شد.

آلکاپون به کارگرداني Giorgio Simonelli محصول 1996 کشور ايتاليا که در قالب کمدي ساخته شده است. داستان فيلم در مورد دو پليس تازه کار است که مامور دستگيري گروهي مافيايي به نام الکاپون مي‌شوند، اين دو طي ماجراهايي موفق به به دام انداختن اين گروه مي‌شوند. «آلکاپون» 2 اسفند ساعت 20 و 30 دقيقه به روي آنتن مي رود.

 

ـ ويژه برنامه «معرفت» به مناسبت ولادت پيامبر(ص) به صورت زنده از شبکه چهار سيما پخش خواهد شد.

گروه تاريخ، فرهنگ و انديشه ديني شبکه چهار به مناسبت ميلاد پيامبر اکرم ويژه برنامه معرفت را به مدت 3 ساعت به روي آنتن شبکه خواهد برد. در اين برنامه با حضور دکتر محمد حسين ساکت استاد دانشگاه، فيروز آبادي نويسنده و مترجم کتاب، دکتر حجت‌الاسلام مهدوي راد، دکتر محمود واعظي و دکتر فرهمندپور در دو بخش به بررسي سيره اخلاقي حضرت رسول(ص)، حضرت محمد از ديدگاه قرآن و ديگران خواهند پرداخت. همچنين در اين برنامه سه نفر از شاعران کشورمان به بررسي سيماي حضرت رسول در شعر و ادب فارسي مي‌پردازند. «معرفت» به تهيه‌کنندگي و کارگرداني سيد محسن مناجاتي در مناسبت‌هاي ويژه به صورت زنده پخش مي‌شود و در آن با حضور اساتيد حوزه و دانشگاه به بررسي آراء و تفکرات ائمه معصومين و سيره آنها مي‌پردازد. ويژه برنامه معرفت دوشنبه از ساعت 11 الي 14 به روي آنتن مي‌رود.

 

*** فيلم‌هاي سينمايي

در سالروز ولادت با سعادت پيامبر گرامي اسلامي حضرت محمد(ص) و امام جعفر صادق (ع)

فيلم‌هاي سينمايي و تلويزيوني «مشکلات يک مرد محترم»، «کاراگاه خصوصي»، «اسکار» ، «تام و جري ، دستياران شرلوک هولمز»، «هنوز نرسيديم»، «سرباز سايبرگ»، «ميهمان بابا»، «زره پوش»، «ليمو ترش» (به كارگرداني جواد رضويان)، «دلفين کوچک»، «آل کاپون» و «ارنست گنج ياب مي‌شود» يکشنبه و دوشنبه اول و دوم اسفند ماه مصادف با شب و روز ولادت پرخير و برکت پيامبرگرامي اسلام حضرت محمد (ص) وامام جعفرصادق (ع) ازشبکه‌هاي يک، دو، سه، چهار، تهـران و سيماي استان‌ها پخش مي‌شود.

اگر من و شما خودمان را  اصلاح کنیم ، جامعه درست می شود

svh2005

svh2005
کاربر طلایی1
تاریخ عضویت : مرداد 1389 
تعداد پست ها : 18447
محل سکونت : مازندران
دسترسی سریع به انجمن ها