عضویت العربیة English
پیامبر اکرم صلّی الله علیه و آله: هر که حسین را دوست بدارد، خداوند دوستدار او است. بحارالأنوار، ج43، ص261

*اتاق در تب انتخابات* بيانيه مجمع عالي واردات

*اتاق در تب انتخابات* بيانيه مجمع عالي واردات
شنبه 30 بهمن 1389  10:05 ب.ظ

رييس مجمع عالي واردات درباره ليست‌هاي ارائه شده در زمينه انتخابات اتاق‌هاي بازرگاني بيانيه‌اي صادر كرد.

به گزارش ايسنا متن بيانيه محمدحسين برخوردار كه كانديداي هفتمين دوره انتخابات اتاق بازرگاني ايران است به شرح زير است:

«اينك در آستانه انتخابات هفتمين دوره اتاق بازرگاني تهران كه بار ديگر همه ما فعالان اقتصادي به منظور استمرار خط سير تكاملي اتاق به پاي صندوق‌هاي راي مي‌رويم، آنچه مي‌تواند اميد به آينده بهتر را زنده نگهدارد تلاش دسته جمعي بر محور و فارغ از دسته‌بندي‌هاي منفعت طلبانه در جهت تقويت اتاق بازرگاني به عنوان پارلمان بخش خصوصي از طريق حضور آگاهانه، مسوولانه و فراگير تك تك فعالان اين حوزه است و من نيز در هر شرايطي نقش و وضع خود را جدا از اين ندانسته و نمي‌دانم.

ضمن سپاس فراوان از حسن اعتماد مجمع فعالان توسعه اقتصاد ايران در خصوص درج نام اينجانب در ليست انتخاباتي خود، باور راسخ دارم كه تعامل وهمكاري سازنده في مابين كليه فعالان حوزه‌هاي واردات، توليد، صنعت و صادرات بر مدار عقلانيت و اخلاق و پرهيز از تقابل غير منطقي، يگانه راه توسعه اقتصادي كشور است و از آنجا كه مشي مجمع عالي واردات كه اينجانب علاوه بر رياست هيات مديره آن كانديداي ايشان هستم بر همين اساس است به صراحت اعلام مي‌دارم كه مبادا اظهار لطف اين دوستان در خصوص درج نام اينجانب در ليست انتخاباتي منتصب به خودشان منجر به ايجاد شائبه شود كه اينجانب دست از مباني اوليه فعاليت‌هاي خود كه همانا فراجناحي بودن است برداشته‌ام.

در پايان ضمن تشكر از همه مسوولان و دست‌اندركاران امور و همه بزرگوراني كه به من اظهار لطف كرده و مي‌كنند به اطلاع دوستان مي‌رسانم كه كد اينجانب 673 در بخش صنعت است و نه بازرگاني.»

اگر من و شما خودمان را  اصلاح کنیم ، جامعه درست می شود

svh2005

svh2005
کاربر طلایی1
تعداد پست ها : 18447
دسترسی سریع به انجمن ها