عضویت العربیة English
امام هادی علیه السلام فرمودند: شیعیان فقط چهار عید دارند: فطر ، قربان ، غدیر و جمعه. بحار الأنوار، ج 98، ص 351

نماينده حزب‌الله لبنان در تهران: جهان اسلام براي ادامه حركت به هزاران عماد مغنيه نياز دارد

نماينده حزب‌الله لبنان در تهران: جهان اسلام براي ادامه حركت به هزاران عماد مغنيه نياز دارد
شنبه 30 بهمن 1389  10:05 ب.ظ

نماينده حزب‌الله لبنان در تهران گفت: جهان اسلام براي ادامه حركت خود به هزاران عماد مغنيه نياز دارد و اميدوارم بتوانيم در آينده بر رژيم اشغالگر قدس به صورت كامل پيروز شويم.

 

به گزارش خبرنگار سياسي خارجي ايسنا، عبدالله صفي‌الدين در همايش بين‌المللي سرداران شهيد جهان اسلام با تبريك ايام ولادت پيامبر اسلام (ص) و هفته وحدت با اشاره به دهه فجر انقلاب اسلامي، گفت: در روزهايي كه انقلاب اسلامي به پيروزي رسيد، به ياد دارم نخست‌ وزير رژيم صهيونيستي در آن زمان انقلاب اسلامي را زلزله‌اي براي اين رژيم خواند و اين تعبير درست بود؛ اين زلزله در سال‌هاي بعد به شكل‌هاي ديگر خود را نشان داد.

 

او ادامه داد: جنگ 33 روزه حزب‌الله لبنان با اسرائيل يكي از اين زلزله‌ها بود؛ زلزله بعدي مقاومت غزه در برابر اشغالگران صهيونيست بود و حركت‌هاي بعدي مانند سرنگوني حزب بعث در عراق و اخيرا حوادث مصر و تونس از جمله اين زلزله‌ها بودند.

 

وي با اشاره به موضع‌گيري اخير مقامات رژيم صهيونيستي در برابر سخنان سيدحسن نصرالله گفت: سيدحسن نصرالله چندي پيش رژيم صهيونيستي را تهديد كرد كه شمال فلسطين را آزاد خواهد كرد و يكي از مقامات اسرائيلي تنها به مردمش اطمينان داد كه اين رژيم مي‌تواند در برابر حزب‌الله از خود دفاع كند، در حالي كه اگر كسي مواضع اين رژيم اشغالگر را دنبال كرده باشد، مي‌داند كه خوي اين رژيم حمله و تجاوز و اشغال بود اما كار به آنجا رسيده است كه براي ايجاد اطمينان در ميان مردم خود مي‌گويد كه مي‌تواند در برابر مقاومت از خود دفاع كند.

 

وي در بخش ديگري از سخنان خود با تجليل از عماد مغنيه گفت: عماد مغنيه ضربات بسيار محكمي به رژيم صهيونيستي و مستكبران وارد كرد و معتقدم حق اين شهيد ادا نشده است؛ حق اين شهيد آن وقت ادا مي‌شود كه ما ده‌ها هزار عماد مغنيه در جهان اسلام تربيت كنيم.

 

صفي‌الدين هم‌چنين با اشاره به حوادث مصر تاكيد كرد: اميدوارم به زودي شاهد قطع رابطه دولت مصر با رژيم صهيونيستي باشيم.

 

او تصريح كرد: جهان اسلام براي ادامه حركت خود نياز به هزاران عماد مغنيه دارد و اميدوارم بتوانيم در آينده بر رژيم اشغالگر قدس به صورت كامل پيروز شويم و اين رژيم را از منطقه اخراج كنيم و معتقدم خون شهيدان جهان اسلام ثمرات زيادي خواهد داشت كه يكي از آن‌ها همين است.

اگر من و شما خودمان را  اصلاح کنیم ، جامعه درست می شود

svh2005

svh2005
کاربر طلایی1
تاریخ عضویت : مرداد 1389 
تعداد پست ها : 18447
محل سکونت : مازندران
دسترسی سریع به انجمن ها