عضویت العربیة English
امام باقر علیه السلام: هیچ چیز نزد خداوند دوست داشتنی‌تر از عملی نیست که بر آن مداومت ورزند هر چند عمل اندکی باشد. الکافی، ج 2، ص 82

*اتاق در تب انتخابات* اعلام برنامه‌هاي فعالان حوزه ICT

*اتاق در تب انتخابات* اعلام برنامه‌هاي فعالان حوزه ICT
شنبه 30 بهمن 1389  10:06 ب.ظ

مديرعامل همراه اول مهمترين برنامه خود براي حضور در انتخابات اتاق بازرگاني را توسعه فضاي مساعد كارآفريني و برطرف كردن موانع كسب و كار اعلام كرد.

به گزارش ايسنا به نقل از روابط عمومي شركت ارتباطات سيار ايران، وحيد صدوقي گفت: اتاق بازرگاني و صنايع و معادن، پارلمان و صداي بخش خصوصي كشور است كه از طريق تعامل و گفت‌وگو با دولت و حاكميت، در تسهيل فعاليت اعضا ايفاي نقش مي‌كند.

صدوقي ادامه داد: من به نمايندگي از همراه اول، كانديداي بخش بازرگاني اتاق تهران شده‌ام و با شعار صداي فن‌آوري در پارلمان بخش خصوصي هدف اصلي توسعه فضاي مساعد كارآفريني و رفع موانع كسب و كار را دنبال مي‌كنم.

مديرعامل همراه اول گفت:‌ ايجاد فرصت براي فعالان حوزه و كارآفرينان و رفع موانع و مشكلات آنان، برنامه من است ما بايد جايگاه فعالان اقتصادي و كشور و بخصوص فعالان حوزه ICT را در كشور ارتقا دهيم.

مديرعامل سودآورترين شركت ايران به عنوان يكي از مصاديق اقداماتي كه بايد انجام شودف از پنجره واحد كسب و كار نام برد و گفت: پنجره واحد يكي از زيربنايي‌ترين نيازمندي‌هاي كسب و كار كشور است تا از طريق آن بتوان تمام اقدامات تجاري، از ثبت سفارش گرفته تا ترخيص را به طور متمركز، انجام داده و پيگيري كرد مجموعه‌هاي نرم افزاري كشور مي‌تواند پياده‌سازي و اجراي پنجره واحد را برعهده بگيرند.

صدوقي مزيت مهم پنجره واحد را شفاف‌سازي، سرعت و كاهش هزينه‌ها در اقتصاد كشور دانست و تاكيد كرد: در شرايط فعلي هنوز استفاده مناسبي از توانمندي‌هاي حوزه ICT و شبكه‌هاي هوشمند در تجارت صورت نگرفته است كه پنجره واحد يكي از اين فرصت‌هاست و بتدريج بايد در جهت سرويس‌هاي يكپارچه و هوشمند جهت توسعه كسب وكار گام برداشت.

اگر من و شما خودمان را  اصلاح کنیم ، جامعه درست می شود

svh2005

svh2005
کاربر طلایی1
تاریخ عضویت : مرداد 1389 
تعداد پست ها : 18447
محل سکونت : مازندران
دسترسی سریع به انجمن ها