عضویت العربیة English
پیامبر اکرم صلّی الله علیه و آله: نزدیک‌ترین شما به من در روز قیامت، کسانی هستند که در دنیا بیشتر از دیگران بر من صلوات فرستند.

حامد بهداد در آستانه‌ي اجراي كنسرت «داركوب»: قطعه «ابوشهر» را به مردم بوشهر تقديم مي‌كنيم

حامد بهداد در آستانه‌ي اجراي كنسرت «داركوب»: قطعه «ابوشهر» را به مردم بوشهر تقديم مي‌كنيم
شنبه 30 بهمن 1389  10:06 ب.ظ

حامد بهداد پس‌فردا شب ـ 2 اسفند ماه ـ به همراه گروه «داركوب» در تالار «ميلاد» در بخش مهمان جشنواره‌ي موسيقي فجر برنامه اجرا مي‌كند.

به گزارش بخش موسيقي خبرگزاري دانشجويان ايران (ايسنا)،حامد بهداد درباره اجراي اين برنامه با گروه «داركوب» گفت:«چندي قبل به همراه همايون نصيري مسؤول گروه، سفري به بوشهر در ايام تاسوعا و عاشورا داشتيم. در آن سفر همايون نصيري تصميم گرفت براساس مراسم سنج و دمام زني بوشهري و شروه‌خواني يك قطعه در باب عزاداري تنظيم كند و من هم بخوانم. اين قطعه با عنوان «ابوشهر» در شب اجراي برنامه به مردم بوشهر تقديم مي‌شود.»

بهداد در خصوص قطعات ديگري كه قرار است اجرا كند توضيح داد: «قطعه‌اي خراساني به اسم «تربت» به همراه قطعاتي ديگر نيز در اين كنسرت اجرا خواهيم كرد.»

او در پايان درباره غيبت‌اش در چند كنسرت اخير گروه «داركوب» گفت:«فقط در دو كنسرت شركت نكردم كه هنگام برگزاري يكي از آنها در سفر بودم و در كنسرت بعدي سر صحنه فيلمبرداري.»

كنسرت گروه «داركوب» دوشنبه ـ 2 اسفند ماه ـ ساعت 21 در تالار ميلاد برگزار مي‌شود.

اگر من و شما خودمان را  اصلاح کنیم ، جامعه درست می شود

svh2005

svh2005
کاربر طلایی1
تعداد پست ها : 18447
دسترسی سریع به انجمن ها