عضویت العربیة English
امام علی علیه السلام: آرزو کوتاه دار، زیرا که عمر کوتاه است و کار نیک کن، زیرا که اندک آن هم بسیار است. غررالحکم، ح 6806

مراسم تجليل از قهرمانان و مدال‌آوران رقابت‌هاي دانشجويان جهان برگزار مي‌شود

مراسم تجليل از قهرمانان و مدال‌آوران رقابت‌هاي دانشجويان جهان برگزار مي‌شود
شنبه 30 بهمن 1389  10:07 ب.ظ

آئين تجليل از دست‌اندركاران، قهرمانان و مدال‌آوران رويدادهاي ملي و بين‌المللي ورزش دانشجويان با حضور وزير علوم و رييس سازمان تربيت‌بدني 7 اسفند ماه برگزار مي‌شود.

به گزارش گروه دريافت خبر خبرگزاري دانشجويان ايران (ايسنا)، به نقل از روابط عمومي فدراسيون ملي ورزش‌هاي دانشگاهي، اين فدراسيون با هدف تجليل و قدرداني از زحمات دست‌اندركاران برگزاري رويدادهاي ملي و سراسري ورزش دانشجويي كشور به همراه قهرمانان و مدال‌آوران در مسابقات قهرماني دانشجويان جهان و آسيا مراسمي را با حضور مسئولين عالي رتبه دانشگاهي و ورزشي كشور برگزار مي‌كند.

اين مراسم با حضور "دانشجو" وزير علوم، تحقيقات و فناوري به همراه "علي سعيدلو" معاون رييس‌جمهور و رييس سازمان تربيت بدني، محمد علي آبادي رييس كميته ملي المپيك روز شنبه 7 اسفند ماه در دانشگاه تربيت مدرس تهران برگزار مي‌شود.

تيم‌هاي ملي ورزش‌هاي دانشگاهي كشور در سال جاري در رقابت‌هاي مختلف آسيايي و جهاني شركت كردند كه حاصل تلاش اين تيم‌ها كسب 40 مدال رنگارنگ بوده است.

در اين مراسم از مدال‌آوران، مربيان و سرپرستان تيم‌هايي چون كشتي، تكواندو، تيراندازي، كاراته، تيراندازي با كمان تقدير خواهد شد.

اين مراسم ساعت 10 صبح در تالار شهيد مطهري دانشگاه تربيت مدرس تهران برگزار مي‌شود.

اگر من و شما خودمان را  اصلاح کنیم ، جامعه درست می شود

svh2005

svh2005
کاربر طلایی1
تاریخ عضویت : مرداد 1389 
تعداد پست ها : 18447
محل سکونت : مازندران
دسترسی سریع به انجمن ها