عضویت العربیة English
پیامبر اکرم صلّی الله علیه و آله: هر که حسین را دوست بدارد، خداوند دوستدار او است. بحارالأنوار، ج43، ص261

علي دايي: برخي خبرنگاران از ديگران خط مي‌گيرند

علي دايي: برخي خبرنگاران از ديگران خط مي‌گيرند
شنبه 30 بهمن 1389  10:07 ب.ظ

علي دايي پس از پيروزي تيمش در بوشهر برابر شاهين گفت:‌ بازي خيلي خوبي بود و بازيكنان من با از خود گذشتگي توانستند سه امتياز اين بازي را كسب كنند.

به گزارش خبرنگار خبرگزاري دانشجويان ايران (ايسنا)، علي دايي در نشست خبري پس از بازي در مورد كيفيت زمين مسابقه نيز گفت: من تاييد مي‌كنم كه زمين كيفيت لازم را نداشت و از اين رو دو تيم به بازي هوايي روي آوردند. تيم ما با برنامه‌ريزي دقيق و دفاع منسجم در مقابل تاكتيك بازي تيم شاهين كه بازي روي هواي بود، ايستادگي و مقاومت كرد و توانستيم نتيجه دلخواه را كسب كنيم.

دايي با اشاره به تعويض‌هاي خود گفت: يكي از دلايل موفقيت تيم من تعويض‌هاي مناسب و تغيير روحيه‌اي بود كه بين دو نيمه ميان بازيكنان ايجاد شد.

دايي در پاسخ به يكي از خبرنگاران كه از او پرسيده بود تيم شما براي بازي در جام باشگاه‌هاي آسيا چندان مناسب نيست، گفت: اين جز حيطه وظايف من است كه تشخيص بدهم تيم آماده بازي است يا نه و از وظايف شما خبرنگاران نيست.

دايي در پاسخ به سوالات يكي از خبرنگاران هنگامي كه با صداي بلند خبرنگار مواجه شده بود، گفت: ‌برخي از شما خبرنگاران از ديگران خط مي‌گيريد و من به سوالات شما جواب نمي‌دهم.

اگر من و شما خودمان را  اصلاح کنیم ، جامعه درست می شود

svh2005

svh2005
کاربر طلایی1
تعداد پست ها : 18447
دسترسی سریع به انجمن ها