عضویت العربیة English
پیامبر اکرم صلّی الله علیه و آله: نزدیک‌ترین شما به من در روز قیامت، کسانی هستند که در دنیا بیشتر از دیگران بر من صلوات فرستند.

استيلي در نشست خبري: ضعف تيم شاهين علتهاي مختلف دارد

استيلي در نشست خبري: ضعف تيم شاهين علتهاي مختلف دارد
شنبه 30 بهمن 1389  10:08 ب.ظ

سرمربي تيم شاهين بوشهر پس از باخت تيمش مقابل پرسپوليس در نشست خبري پس از بازي با اشاره به عملكرد ضعيف تيمش گفت: من قبول دارم تيمم ضعيف بازي كرد، اما بازي ضعيف تيم من دلايل متعددي داشت كه نمي‌توان به راحتي از آنها گذشت.

به گزارش خبرگزاري دانشجويان ايران (ايسنا)، حميد استيلي گفت: من قبول دارم تيمم ضعيف بازي كرد، اما بازي ضعيف تيم من دلايل متعددي داشت كه نمي‌توان به راحتي از آن‌ها گذشت.محروميت و مصدوميت بازيكنان كليدي تيم از جمله ايوان پترويچ، لك چيرا و عبدالله كرمي همه اينها باعث شكست تيم من در در اين ديدار شد. در اين ديدار من و تيمم شرمنده هزاران هوادار خونگرم بوشهري شديم كه اميدواريم در بازيهاي بعدي اين نتايج را جبران كنيم.

استيلي در بخش پاياني اين كنفرانس با اشاره به اين كه خود يك پرسپوليسي بوده است‌، براي اين تيم در ليگ قهرمانان آسيا آرزوي موفقيت كرد و گفت: ‌اميدوارم پرسپوليس همانند ساير تيمهاي ايراني حاضر در آسيا نماينده خوبي براي كشورمان باشد و بتواند با دست پر از اين مسابقات بيرون بيايد.

اگر من و شما خودمان را  اصلاح کنیم ، جامعه درست می شود

svh2005

svh2005
کاربر طلایی1
تعداد پست ها : 18447
دسترسی سریع به انجمن ها