عضویت العربیة English
امام علی علیه السلام: آرزو کوتاه دار، زیرا که عمر کوتاه است و کار نیک کن، زیرا که اندک آن هم بسیار است. غررالحکم، ح 6806

فال روزانه - فال امروز شما یکشنبه 1 اسفند 89

فال روزانه - فال امروز شما یکشنبه 1 اسفند 89
شنبه 30 بهمن 1389  10:09 ب.ظ

فال روز متولدین فروردین:
حتی اگر شما خودتان دقیقاً بدانید كه چه كارهایی باید انجام دهید، ولی قبل از اینكه به هدفتان برسید، رویاهایتان شما را از مسیر اصلیتان خارج می‌كنند. بنابراین به خاطر از دست دادن زمان و انرژیتان خیلی ناراحت خواهید شد، اما شما می‌توانید با قبول كردن این گفته كه «در هر اتفاق حكمتی نهفته است» نوع نگاه خود را عوض كنید. شما شاید اكنون نتوانید آنچه را كه برایش برنامه‌ریزی كرده بودید را تمام كنید، ولی وقتی این كار را كردید روحیه خیلی بهتری خواهید داشت.
حافظ :
چنين که از همه سو دام راه می‌بينم   به از حمايت زلفش مرا پناهی نيست
خزينه دل حافظ به زلف و خال مده   که کارهای چنين حد هر سياهی نيست
تعبیر:زندگی منزلگاه صد دام و حادثه است. از دست کسی در رنج و عذابی. فقط به خداوند پناه بیاور. برای دوری از صدمه و بلا، با مردم به خوبی رفتار کن.


فال روز متولدین اردیبهشت:

اگرچه شما با وابستگی ها و تعلقات عاطفی آشنایی كامل دارید، ولی امروز این وابستگی شما را به مسیری كاملاً متفاوت می كشاند. شما فهمیده اید كه حساسیت شدیدتان عملی خوب و قابل تحسین است، چرا كه به دلیل مهربانی تان نمی توانید نسبت به ناراحتی های افراد دیگر بی اعتنا باشید. اگر شما قبول كنید كه نباید انتظار تلافی و جبران داشت، آنوقت به این افراد یاد می دهید كه چگونه نوع تازه ای از دوست داشتن را تجربه كنند.
حافظ:
داور دين شاه شجاع آن که کرد   روح قدس حلقه امرش به گوش
ای ملک العرش مرادش بده   و از خطر چشم بدش دار گوش
تعبیر:با پشتکار و تلاش به مقصود خود می رسی. ممکن است در این راه به سختی ها و مشکلاتی برخورد کنی که این طبیعی است. ناامید و مأیوس نشو. با کسانی که گمان می کنی دشمن تو هستند عاقلانه رفتار کن زیرا که چه بسا دچار اشتباه شده باشی.فال روز متولدین خرداد:  
دیگران شما را تحسین می کنند.انرژی تان را با بیرون رفتن مصرف کنید و اگر نه به انرژی منفی تبدیل می شود. امروز افکارتان جهتی عاطفی و احساسی به خود می گیرد و دوباره عاشق همسرتان می شوید یا شیفته کسی می شوید که تازه با او ملاقات کرده اید چه عشقی قدیمی باشد و چه جدید در هر صورت دنیای شما با احساس خوشبختی و رضایت مندی رنگین می شود

حافظ :
نام نيک ار طلبد از تو غريبی چه شود   تويی امروز در اين شهر که نامی داری
بس دعای سحرت مونس جان خواهد بود      تو که چون حافظ شبخيز غلامی داری
تعبیر:مشکلاتی بر سر راه تو است که اگر اراده ای راسخ و قوی داشته باشی به زودی از بین می رود. تردید را از خود دور کن و عاقلانه فکر کن. خودخواهی را رها کن تا بتوانی به مقصود و محبوب خود برسی. به کسانی که به تو نیاز دارند کمک کن.


 
فال روز متولدین تیر:
ماه در خانه شما یعنی خانه مسئولیت های اجتماعی واقع شده است و بر چیزهایی كه در گذشته برای تان مهم بودند تاكید دارد و این موضوع می تواند به نفع شما باشد. لازم نیست حتماً بیشتر از قبل كار كنید. به شغل خود مثل یك مبادله نگاه كنید. فقط زمانی می توانید مسئولیت های بیشتری را قبول كنید كه قبلش نظرات مخالف و موافق برای قبول كردن یك تعهد جدید را بررسی و سبك سنگین كرده باشید.
حافظ:
مطرب چه پرده ساخت که در پرده سماع   بر اهل وجد و حال در های و هو ببست
حافظ هر آن که عشق نورزيد و وصل خواست     احرام طوف کعبه دل بی وضو ببست
تعبیر:نسنجیده و بدون اندیشه دست به هیچ کاری نزن زیرا به بن بست خواهی رسید. فریب دوستان ظاهری را خورده ای اما مطمئن باش که با لطف خداوند راه چاره ای برایت باز خواهد شد.

 
فال روز متولدین مرداد:
 
 اگر امروز یك روز كاری به حساب می‌آید، اصلاً نباید اهمیت داشته باشد؛ اما این بی‌توجهی شما بار مسئولیت‌تان را بر دوش دیگران می‌اندازد و این موضوع اصلاً خوشایند آنان نیست. از بین كار و تفریح یكی را انتخاب كردن اصلاً دست خود شما نیست. سرنوشت شما هر چه كه باشد شما نمی‌توانید در برابرش ایستادگی كنید.

حافظ :
کو جلوه‌ای ز ابروی او تا چو ماه نو   گوی سپهر در خم چوگان زر کشيم
حافظ نه حد ماست چنين لاف‌ها زدن   پای از گليم خويش چرا بيشتر کشيم
تعبیر:به آنچه که داری قناعت کن و مغرور نباش. به اندازه ی توانایی های خود زندگی کن تا زندگی خود را پریشان نکنی. با خانواده ی خود مهربان باش و از لحظات زندگی بهره ببر. آنان را با آرزوهای بی پایه و اساس خود در رنج و زحمت نینداز.فال روز متولدین شهریور:

اگر شما یك شریك شغلی دارید، ممكن است پای شما را به موقعیت آشفته‌ای بكشاند و شما به آسانی نمی‌توانید از كار این فرد سر در بیاورید. سر در آوردن از پیچیدگی‌های احساسی یك نفر دیگر كار سختی است، بخصوص زمانی كه موقعیت مالی شما در خطر باشد، سخت‌تر هم خواهد شد. اما فراموش نكنید كه تفاوت‌های بین شما و یك نفر دیگر در نهایت شاید ساده‌تر از قبول كردن شكاف عمیق بین عقل و احساستان باشد.
حافظ:
چون طهارت نبود کعبه و بتخانه يکيست   نبود خير در آن خانه که عصمت نبود
حافظا علم و ادب ورز که در مجلس شاه   هر که را نيست ادب لايق صحبت نبود
تعبیر:هیچ کاری با خشونت و بدون سعی و تلاش به انجام نمی رسد. از دوستان ظاهرالصلاح کمک نطلب زیرا به نفع خود کار می کنند. ایمان و اراده به هدف، نیمی از مشکلات تو را چاره می سازند. دعا کن تا روحیه ی قوی داشته باشی.فال روز متولدین مهر:
 
امروز حتماً به نصیحت دوست و یا همكارتان گوش بدهید، چرا كه در صحبت های این فرد حقایقی نهفته است. شاید شما با تمام جزئیات سخنان او موافق نباشید، ولی باید كاملاً گوشی شنوا داشته باشید، برای اینكه این سخنان چیزهایی كه درحال حاضر بدانها نیاز دارید را بهتان خواهد آموخت.

حافظ :
عدل سلطان گر نپرسد حال مظلومان عشق       گوشه گيران را ز آسايش طمع بايد بريد
تير عاشق کش ندانم بر دل حافظ که زد   اين قدر دانم که از شعر ترش خون می‌چکيد
تعبیر:غرور و آبروی خود را به خاطر منافع کوچک و بی ارزش از دست نده. به آنچه داری قناعت کن و بلندپرواز نباش. در راه دوستی صادق و محکم باش.


فال روز متولدین آبان:
امروز شما می‌توانید در یك لحظه خیلی به خودتان مطمئن باشید و در لحظه دیگر از اعتماد به نفس بالای خود رنج می‌برید. سیر كردن در این روند اصلاً جالب نیست، اما شما می‌توانید طی این مراحل چیزهای خیلی مهمی‌درباره خودتان بفهمید و خودتان را بهتر بشناسید. سرزنش كردن و مقصر دانستن دیگران باعث نمی‌شود احساس بهتری پیدا كنید و مطمئناً به آنها هم كمكی نخواهد كرد.
حافظ:
ز بخت خفته ملولم بود که بيداری   به وقت فاتحه صبح يک دعا بکند
بسوخت حافظ و بويی به زلف يار نبرد   مگر دلالت اين دولتش صبا بکند
تعبیر:با امید به خدا کارهایت آسان و هموار می شود. بهتر است که ناامید نباشی. اراده ی خود را محکم کن. به امید کمک دیگران ننشین و فریب ریاکاران را نخور. عقل خود را به کار گیر.

 
فال روز متولدین آذر:
امروز دیگران را سرمشق خود قرار دادن روش خوبی برای شما نیست، زیرا آنها می خواهند شما را از سرشان باز كنند! الان می توانیم بهتان توصیه كنیم كه كاری را كه فكر می كنید مهم تر است انجام دهید. وقتی برای تجزیه و تحلیل كردن و برنامه ریزی كردن باقی نمانده است. پس از تفریح كردن دست بردارید و همین الان اقدام كنید. شما باید روحیه شوخ طبعی خود را حفظ كرده و در عین حال كارهایتان را انجام دهید.
حافظ:
گر نکردی نصرت دين شاه يحيی از کرم   کار ملک و دين ز نظم و اتساق افتاده بود
حافظ آن ساعت که اين نظم پريشان می‌نوشت       طاير فکرش به دام اشتياق افتاده بود
تعبیر:احساس می کنی که به آرزوی خود نخواهی رسید اما این افکار مأیوس کننده را از خود دور کن. به ظاهر دنیا توجه نکن. روی خوش دنیا عاقبت به کام تو خواهد چرخید به شرط آنکه صبر کنی و ناامید نباشی.


فال روز متولدین دی: 
رابطه‌های شما منشأ اصلی استرس‌های شما هستند، به خصوص اگر یك نفر از شماخواسته‌ای داشته باشد و شما از پس انجام دادن آن برنیایید. نفس عمیق كشیدن، زمانی را به مدیتیشن و یا دعا خواندن اختصاص دادن باعث می‌شود كه در این روز پر مشغله استرس‌های شما كمتر بشوند.

 حافظ:
ما را که درد عشق و بلای خمار کشت   يا وصل دوست يا می صافی دوا کند
جان رفت در سر می و حافظ به عشق سوخت   عيسی دمی کجاست که احيای ما کند
تعبیر:زندگی گاهی با شکست و گاهی با پیروزی همراه است. نباید نا امید شد، بلکه به لطف خداوند امید داشته باش. همه چیز را از خدا بدان تا زندگی بر تو آسان گردد. به زودی رنج ها به پایان می رسد.


فال روز متولدین بهمن:

 خوشبختانه شما امروز فرصتی خواهید داشت كه استعدادهای سیاستمدارانه خود را نشان دهید. ظاهراً شما بدون داشتن حس رقابتی محدودیت های افراد دیگر را می شناسید و می توانید با توجه به این محدودیت ها بهشان انگیزه بدهید كه از نهایت توانایی شان استفاده كنند. از عمل گرا بودن نترسید، چرا كه در نهایت باعث می شود تاثیرگذاری بیشتری داشته باشید.

 حافظ:
رقص بر شعر تر و ناله نی خوش باشد   خاصه رقصی که در آن دست نگاری گيرند
حافظ ابنای زمان را غم مسکينان نيست       زين ميان گر بتوان به که کناری گيرند
تعبیر:غرور و تعصب را رها کن و آینده نگر باش. اوضاع همیشه بر وفق مراد نیست. در روزگار توانمندی به یاد تنگدستان باش تا خداوند همیشه به تو یاری رساند.فال روز متولدین اسفنذ:
بیشتر وقتها نگاه کردن به جلو راحت تر از تجزیه و تحلیل کردن گذشته است، برای اینکه شما بیشتر تمایل دارید چیزهای جدید را تجربه کنید. اما هم اکنون شما به خاطر اینکه از زمان حال فرارکنید روی آینده تمرکز کرده اید. زمان کافی برای کار و فعالیت های جدید خود اختصاص بدهید و قبل از اینکه دیر بشود کارهایی که لازم است را انجام دهید.
 حافظ:
خوبان پارسی گو بخشندگان عمرند   ساقی بده بشارت رندان پارسا را
حافظ به خود نپوشيد اين خرقه می آلود   ای شيخ پاکدامن معذور دار ما را
تعبیر:مشکلات و سختیهایی در سر راه تو است اما نگران نباش زیرا سختی روزگار گذراست و تمام می شود. راحتی زندگی در مدارا کردن با دشمنان و جوانمردی با دوستان است. سرنوشت را با صبر و توکل و قناعت به راحتی می توان پذیرفت.

اگر من و شما خودمان را  اصلاح کنیم ، جامعه درست می شود

svh2005

svh2005
کاربر طلایی1
تاریخ عضویت : مرداد 1389 
تعداد پست ها : 18447
محل سکونت : مازندران

پاسخ به:فال روزانه - فال امروز شما یکشنبه 1 اسفند 89
یک شنبه 1 اسفند 1389  12:26 ق.ظ

بيخشيد منابع اين فال چيست ؟ آيا صحت دارد اگر صحت ندارد چرا در سايت درج مي كنيد؟

rozgol

rozgol
کاربر طلایی1
تاریخ عضویت : دی 1388 
تعداد پست ها : 1462
محل سکونت : تهران

پاسخ به:فال روزانه - فال امروز شما یکشنبه 1 اسفند 89
یک شنبه 1 اسفند 1389  11:16 ق.ظ

دوست عزیز این فال ها بیشتر جنبه سرگرمی را دارند .

و این طور نسیت که واقعا صد در صد درست باشه.

اگر من و شما خودمان را  اصلاح کنیم ، جامعه درست می شود

svh2005

svh2005
کاربر طلایی1
تاریخ عضویت : مرداد 1389 
تعداد پست ها : 18447
محل سکونت : مازندران
دسترسی سریع به انجمن ها