عضویت العربیة English
پیامبر اکرم صلّی الله علیه و آله: هر که حسین را دوست بدارد، خداوند دوستدار او است. بحارالأنوار، ج43، ص261

من انسان زيباي ديگري شده ام

یک شنبه 1 اسفند 1389  02:59 ق.ظ

امروز تصميم خود را گرفتم و به اين باور رسيدم که من مي توانم انسان بزرگي شوم و دنيا را عوض کنم .
امروز من انسان زيباي ديگري هستم .پر از اميد,قدرت و ايمان .من قدرت فراواني در خود احساس مي کنم .
من خدا را در تمام سلولهاي بدن خود حس مي کنم و او اين قدرت را به من مي دهد که به هر چه بخواهم برسم .
من به قدرت و تواناييهاي خود ايمان دارم.من احساس قدرت ,سرعت و حرکت مي کنم .به خود اعتماد دارم و موفق مي شوم .اعتماد به نفس من مرا جذاب و محبوب مي کند.
احساس من عالي است .احساس من عشق و توانمندي است .من فرشته زيباي درونم را از اسارت همه زنجيرهاي بدبيني ,منفي نگري و دشمني ,ناتواني و نااميدي آزاد کردم و کاملا رها هستم تا به هر آنچه که بخواهم برسم .
من تمام خستگيها ,ناکامي ها و نااميدي هاي گذشته ام را رها مي کنم تا افکار مثبت و سازنده آزادانه به ذهن من جاري شوند.افکار جديد من شگفت انگيز و پر ثمرند.
با بخشش ديگران خود را از بند کينه ها و کدورتها آزاد مي کنم و آرام و رها مي شوم . بخشش هديه اي است که به خود مي دهم .
در زندگي هميشه رخدادها مطابق تصور من نيست .ليکن من به روند زندگي اعتماد دارم که از من حمايت مي کند و عالي ترين خير و صلاحم را به من هديه مي کند.دري بسته شود درهايي گشوده مي شود.
من شکوه آينده ام را در فراروي خود مي بينم .پس هرگز خود را با کسي مقايسه نمي کنم و بر اين باورم که توانايي اينکه از همه بالاتر روم را دارم . من به خود افتخار مي کنم .به آنچه که هستم وبه انچه که خواهم بود.
من روز به روز به دانش و تخصص خوداضافه مي کنم و در جهت افزايش مهارتهاي مختلف خود گام بر مي دارم.
من از انسانهاي موفق الگوبرداري مي کنم .پس براي هر موفقيتي که کائنات براي من فراهم مي کنند,شايستگی کامل دارم .
از چه چیزی باید بترسم .هیچ قدرتی وجود ندارد که سد راه من شود.به قدرت لایزال الهی توکل دارم . به لطف او در امانم.

کریمی که جهان پاینده دارد               تواند حجتی را زنده دارد

دانلود پروژه و کارآموزی و کارافرینی

mohamadaminsh

mohamadaminsh
کاربر طلایی1
تعداد پست ها : 25772
دسترسی سریع به انجمن ها