عضویت العربیة English
امام باقر علیه السلام: هیچ چیز نزد خداوند دوست داشتنی‌تر از عملی نیست که بر آن مداومت ورزند هر چند عمل اندکی باشد. الکافی، ج 2، ص 82

راز شناخت مردان

راز شناخت مردان
یک شنبه 1 اسفند 1389  03:23 ق.ظ
راز اول شناخت مردان

مردان دوست دارند، برای فرزندان ، دوستان و اقوامشان یک قهرمان باشند، از کاستی های آنان ، بااحتیاط و در زمان تنهایی صحبت کنید. هیچ وقت غرور آنها را جلوی دیگران خورد نکنید .

راز دوم شناخت مردان

یادتان باشد ، مردها در مقابل فشار روانی ناشی از سقوط اقتصادی یا ورشکستگی از خانم ها ضعیف ترند و زودتر دچار عوارض و بیماری هایی مانند سکته ی قلبی می شوند ، در چنین مواقعی از او حمایت کنید ، سرزنش فایده ای ندارد .

راز سوم شناخت مردان

مردها دوست دارند شما ایمان داشته باشید ، که آنها همه ی کارها را مانند یک "مرد" انجام می دهند ، از قدیم و ندیم گفته اند که خانم ها هنر پیشه های خوبی هستند ، در این قسمت مورد بخصوص ، تظاهر مهم تر از ایمان قلبی است .

راز چهارم شناخت مردان

هیچ مردی از زندگی در کنار همسری قرقرو ، احساس خشنودی و رضایت نمی کند ، همیشه حد را نگه دارید.

راز پنجم شناخت مردان

یکی از مهمترین نیازهای مردان ، اطمینان از این موضوع است ، که همسرشان به آنها افتخار می کند ، پول و قدرت همه چیز نیستند ،شرافت ، اخلاق خوب ، سخت کوشی، امید ، وفاداری ، تسلیم نشدن در مقابل حوادث روزگار ، همه و همه قابل تحسین هستند ، بهانه ای برا ی تحسین کردن بیابید.

راز ششم شناخت مردان

مردان متولد فروردین رک و راست ، تند و آتشین مزاج و پر حرارت ، عاشق پیشه ف حادثه جو ، حسود ، پرتوقع و ریاست طلب هستند که دوست دارند رهبر و فرمانده باشند . اگر در جستجوی یک مرد سربراه ، همیشه یکنواخت ، و صد درصد مطمئن و امن و امان هستید ، قبل از گفتن " بله " به مرد فروردین ، تمام فکرهای تان را بکنید . اما اگر طالب عشق و هیجان هستید ، او بهترین مرد دنیاست.

راز هفتم شناخت مردان

اگر شوهرتان متولد اولین ماه سال است ، فقط و فقط وقتی به کمکش بروید که از شما مدد بخواهد . درست است که شما همسرش هستید اما باید همیشه یکی دو قدم خود را از او عقب تر نگاه دارید

راز هشتم شناخت مردان

بعضی از مردها پدر بودن را دوست دارند ، اما در عین حال ممکن است نسبت به بچه هایش نوعی حسادت خاص نشان بدهند و اگر ببینند که بچه ها برای مادرشان یا مادرشان برای بچه ها بیش از او ارزش قائلند ، گرفتار حسادت می شوند و یک حالت بی تفاوتی نسبت به آنها یا شما چیدا می کند . سعی کنید ، همدلی و تعادل و مساوات در خانواده برقرار باشد و سلسله مراتب رعایت حق در خانواده را نیز رعایت کنید : اول روح و جسم خود ، دوم همسر و بعد فرزندان !

راز نهم شناخت مردان

مرد دیر ناراحت می شود ولی اگر ناراحت بشود دنیا را بهم می ریزد . در این حالت بگذارید خودش آرام شود ، هیچ تلاشی در جهت آرام شدن او انجام ندهید در غیر این صورت پشیمان می شوید .

راز دهم شناخت مردان

زمانی که یک مرد نسبت به شما ابراز عشق می کند ، این کار را واقعا" و از صمیم قلب انجام می دهد و منظورش به هیچ صورت چاپلوسی نیست اما به هر حال احتیاط را از دست ندهید ، به هر حال او مرد است و غرایض مختص جنس خود را دارد .

راز یازدهم شناخت مردان

وقتی در جمع هستید ، گپ می زنید ، بحث می کنید ، گاهی اوقات نیز بگذارید مردتان " فرد برتر " باشد.

راز دوازدهم شناخت مردان

یک مرد وقتی هدفی را انتخاب کرد ، نسبت به تمام خطرات احتمالی که ممکن است سر راهش قرار بگیرند ، بی اعتنا می ماند ، پس سعی کنید ، در انتخاب هدف و پیش از تصمیم قطعی موثر باشید .

راز سیزدهم شناخت مردان


مرد به این اصل قدیمی که مرد ، مرد است و زن ، زن ، اعتقاد قلبی دارد . پس سعی نکنید که به بهانه این که آرایشگاه بوده ابد سر و ته ناهار یا شام را با یک غذای حاضری و یک فنجان چای و یک شیشه نوشابه به هم بیاورید . او مایل است غذایش به همان شیوه ی سنتی در آشپزخانه پخته بشود و به سر سفره آورده شود .ضمنا" سعی کنید که دست پختتان تا حد امکان خوب باشد

راز چهاردهم شناخت مردان

به جان مرد ، که اصولا" مرد ها کاری هستند، دائم نق نزنید که تن پرور و تنبل است ،این کار درست مثل تکان دادن یک پارچه قرمز رنگ جلوی یک گاو نر است . اگر هم واقعا چنین است ، سعی کنید با تشویق کار خود را پیش ببرید

راز پانزدهم شناخت مردان

مردان کشور ما بیش از مردان کشورهای به اصطلاح متمدن زنان خود را دوست دارند ، می دانید در بسیاری از کشورهای به اصطلاح متمدن ، زمانی که زن با شوهر با هم به رستوران می روند هر کدام باید سهم خود را بپردازند ؟؟؟

کریمی که جهان پاینده دارد               تواند حجتی را زنده دارد

 

دانلود پروژه و کارآموزی و کارافرینی

mohamadaminsh

mohamadaminsh
کاربر طلایی1
تاریخ عضویت : دی 1389 
تعداد پست ها : 25772
محل سکونت : خوزستان
دسترسی سریع به انجمن ها