عضویت العربیة English
پیامبر اکرم صلّی الله علیه و آله: هر که حسین را دوست بدارد، خداوند دوستدار او است. بحارالأنوار، ج43، ص261

برای نفوذ در دل یک مرد چه باید کرد

برای نفوذ در دل یک مرد چه باید کرد
یک شنبه 1 اسفند 1389  04:32 ق.ظ

برای نفوذ در دل یک مرد اولآ توصیه من به تموم دختر خانوما اینه که خودتون رو با نشان دادن و کارهای غیر ضروری خسته نکنید چون اگر پسری از دختری از لحظه اول خوشش نیاد اگر هر کاری بکنید جز کوچک کردن خودتون در نظر اون مرد کار دیگه ای نکردید..!

چون اکثز مردها ی سالم تا از کسی خوششون نیاد سر هیچ صحبتی رو باز نمی کنن تا شما بخواین خودتونو به اون نشون بدین...

من چون دانشجو هستم با این موضوع کاملآ بر خورد داشته ام که برخی از دختر خانوما برای اینکه در دل کسی نفوذ کنن خودشون رو هی به این و آن نشان می دهند که کار واقعآ اشتباهی است چون در قدم اول که ما نمیدانیم چه کسی ما رو دوست داره اگر کسی هم پیدا شده باشه که از شما خوشش اومده باشه با این کار خودتون رو از چشم طرف می ندازین چون پسر ها چشم دیدن رقیب عشقی رو ندارن حتی اگه اون رقیب از دوستان نزدیک یا حتی فامیل درجه یک باشه...

ضمنآ با این کار علاوه بر این ممکنه این فکر رو هم بکنه که شما یه مقدار با خودت مشکل داری که خودت رو به این و آن نشان میدی چون اگه دختری مدام خودش رو به این آن نشان دهد باید پنداشت که دختر درستی نیست.......!

مگر در شرایطی خاص که شما مطمئن هستید که کسی شما رو دوست داره مثلآ از کسی پیشنهادی دریافت کردید ولی به دلیل کم رویی نمی تونید بهش بگید که شما هم دوسش داری در این موقع اگه با رفتاری متین یه جوری با نگاه فقط به فرد مورد علاقه خود نه همه این اطمینان رو بدهید که شما هم یه جورایی می خواهیدش اشکالی نداره.

در قدم اول باید انتظار این رو بکشید که کسی به شما با یه روش نزدیک بشه..!
مواظب باشید که به هر پسری راه ندید چون ممکنه از شما سوء استفاده بشه به هر حال قدر خود رو بدونید و هیچ وقت پیش پسری کم نیارید ضمنآ به این موضوع باید اشره کنم که تیپ و قیافه هر پسر مشخص کننده اینه که چه جور آدمیه...

پسرها موجودات زرنگی هستند یه جوری به شما نزدیک میشن گاهی خودتون هم بعد یه مدت طولانی متوجه می شوید که فلانی شما رو دوست داشته...
حالا فرض بر اینه که فردی به شما نزدیک شد و با شما رابطه ای بر قرار کرد.
1. اگر پیشنهاد طرف دوستی باشه به احتمال قوی مطمئن شوید که اون فرد با شما قصد ازدواج ندارد.
2.اگه درسی باشه بدونید که دوست داره در خلال درس با شما آشنا بشه و شما هم یه موقع خیال باطل نکنید.
3.اگه مستقیم خواستگاری کرد (البته از طریق فرد دیگری) به احتمال قوی طرف خیلی خجالتی بوده یا اصلآ دوست نداره با همسر آینده خود رابطه ای داشته باشه.

مراقب رفتار خود باشید چون مورد آزمایش ممکنه قرار بگیرید به هر طریقی.........
مثلآ در راه شما کسی به طرز عجیبی سبز بشه با ماشین مدل بالا و به شما پیشنهاد دوستی بی قل و قشی رو بده و شما بی خبر از همه جا سوار ماشین شده و خواستگار اصلی خودتون و یا به قولی عاشق سینه چاکتون رو از دست بدین.

همیشه سعی کنید اصلآ آرایش نکنید یا خیلی کم آرایش کنید چون پسرها دوست دارن همسر آینده شون خودش زیبا باشه نه با استفاده از هزار نوع ماده خارجی...

به هر حال کسی که شما رو دوست داره همه چیز شما رو دوست داره و اگر بعدآ با یه چیز شما مثلآ حجاب شما مخالفت کرد اگه منطقی بود راحت قبول کنید.

حال شما اگه قصد ازدواج دارید نه کار دیگه من گزینه 1 رو برای شما تشریح میکنم...چون هدف قفط انجام سنت خوب پیامبر اکرم (ص) است نه چیز دیگه.

شما ابتدا خودتون رو بی میل به فرد مقابل نشون بدید یعنی بذارید که فرد مورد نظر به سمت شما بیاد و برای به دست در آوردن شما زحمت زیادی بکشه چون هر چیزی که سخت بدست بیاد سخت هم از دست داده میشه..!
در همون روزهای اول منتظر خواستگاری نباشید چون زمان زیادی نیاز هست تا پسری به شما وابستگی واقعی پیدا کنه به طور مثال 6 ماه...
اگه 1 سال یا بیشتر با کسی رابطه دارید به امید پیشنهاد... احتمال اینکه طرف شما رو دوست داشته باشه خیلی کمه چون عاشق واقعی حتی 1 ثانیه هم دوری معشوق براش سخته چه برسه مثلآ بتونه شما رو ببینه ولی 1 ماه سراغ شما نیاد...

وقتی از شما خواستگاری شد بلافاصله قبول نکنید...
رد هم نکنید بگید باید فکر کنم.

متآسفانه بعضی از دختر ها میگن که نه و در جواب چرا نه .؟ حرف از فرد سومی به میان میارن که این عواقب خیلی بدی داره و ممکنه خواستگار شما فکر کنه که سر کار بوده یا اینکه ازش سوء استفاده شده و بره و دیگه سراغ شما نیاد...
هیچ وقت اگه کسی رو واقعآ دوست ندارید و احتمال اینکه ممکنه بتونید دوسش داشته باشید رو نمیدید از همون اول رابطه بر قرار نکنید و اگه رابطه بر قرار کرده بودید به طرف بفهمو نید که حسی بهش ندارید...و بعد از گفتن این کلمه دیگه سراغ طرف نرید و به اون نگاه نکنید که فکر دیگه ای بکنه.
به هر حال سعی نکنید دلی رو بشکنید که علاوه بر عقوبت بد دنیوی دچار عذاب اللهی در اون دنیا هم ممکنه بشه.

اما اگه دوسش دارید به طرف بگید که آیا حاظر هست که همین فردا به خواستگاری بیاد اگه گفت آره شما بگید که خب حالا باید مدتی فکر کنید...
چون اگه فرد مورد نظر حاظر نشه به خواستگاری بیاد یعنی ریگی تو کفششه مگر در برخی موارد خاص که دلیل منطقی برای اون آورده بشه مثلآ بگه که می خوام با شما بیشتر آشنا بشم البته از راه درست...!
یا اینکه با خانواده مشکلی داشته باشه و بگه من باید خانواده خودم رو آماده بکنم که مستلزم زمان ز یادیه..!

نکته(1) : اگه کسی رو دوست دارید هیچ وقت سعی نکنید که شما پیش قدم شوید چرا که شما در نظر فرد مورد علاقه تون کوچک خواهید شد...!
نکته(2) : هیچ گاه سعی نکنید که با آرایش زیبا جلوه کنید چرا که فقط مردهای بیمار از دختر های آرایشی خوششون میاد نه یه مرد سالم..!
نکته(3) :سعی کنید مطابق با میل فرد مورد نظر خودتون لباس بپوشید تجربه و زمانه نشون داده که اکثر مردها از زنهایی خوششون میاد که مال خودشون باشه نه مال همه پس سعی کنید با ایمان باشید و پوشش مناسبی داشته باشید تا به شما به دید بد نگاه نشه یا اینکه موهبت های فیزیکی شما ملاک ازدواج قرار نگیره چون پایه و اساس ازدواج عشق و علاقه است نه چیز دیگه..!
نکته (4) :مردها حتی اگه از ایمان ضعیفی بر خوردار باشند مجذوب دختر با ایمان میشوند من میتونم به راحتی بگم 90% آقایون همین طورن..!
نکته (5) :زیاد ناز نکنید تا از چشم فرد مورد علاقه خود بیفتید چون اون پسر هم کلی غرور خودش رو میشکنه که جلو میاد و براش این کار خیلی سخته...!
و همچنین توجه کنید تا زمانی که ناز شما خریدار داره ناز کنید زیاده روی در هر کاری خوب نیست.

نکته (6) :غرور زنانگی خود رو حفظ کنید و به هیچ کس اجازه ندید که با شما هر برخوردی داشته باشد.
توجه کنید که غرور زنانگی جدا از خود خواهی است.
نکته (7) :از کلی فکرهای کاذب که نکنه منو دوست نداشته باشه پرهیز کنید چون اگه شما رو دوست نداشت برا شما این همه زحمت نمی کشید.
نکته ( 8 ) :خودتون رو هیچگاه دست کم فرض نکنید.
نکته (9) :سر مهریه از قبل خودتون به توافق برسید مهریه کم محبت رو زیاد میکنه..!
توجه کنید منظور من 1 سکه یا 1000 نیست...بلکه تعدادی که خواستگار قدرت پرداخت اون رو داشته باشه و نذارین شما رو با پول بخرن چون ارزش شما بیشتر از این حرفهاست.

در آخر حرفم رو با یه 2 نکته از رسول اکرم (ص) به پایان می برم:
1.پیامبر (ص) فرمودند: ازدواج کنید تا پول دار شوید.
2.پیامبر (ص) فرمودند: اگر شکم یک گاو رو خالی و داخلش رو پر از طلا کنیم مهریه یک دختر هم نمی شود.

ما رو تو این ماه عزیز از دعای خودتون محروم نکنید ... موفق باشید :wink:

کریمی که جهان پاینده دارد               تواند حجتی را زنده دارد

دانلود پروژه و کارآموزی و کارافرینی

mohamadaminsh

mohamadaminsh
کاربر طلایی1
تعداد پست ها : 25772
دسترسی سریع به انجمن ها