عضویت العربیة English
امام باقر علیه السلام: هیچ چیز نزد خداوند دوست داشتنی‌تر از عملی نیست که بر آن مداومت ورزند هر چند عمل اندکی باشد. الکافی، ج 2، ص 82

چلسي 1 (3) – اورتون 1 (4): چلسي از جام اتحاديه کنار رفت

چلسي 1 (3) – اورتون 1 (4): چلسي از جام اتحاديه کنار رفت
یک شنبه 1 اسفند 1389  07:59 ق.ظ


چلسي 1 (3) – اورتون 1 (4): چلسي از جام اتحاديه کنار رفت
 

آرزوي چلسي براي فتح جام اتحاديه (FA Cup) براي سومين بار پياپي ناکام ماند. آنها در بازي مقابل اورتون در دور چهارم جام اتحاديه در وقت اضافي از حريف پيش افتادند اما در نهايت باختند.


 دیدار قبلی دو تیم با تساوی به پایان رسیده بود و به همین دلیل بازی تکراری آنها در استمفورد بریج برگزار شد.

 گل چلسی را فرانک لمپارد در دقیقه 103 وقت‌های اضافی زد. نیکولاس آنلکا دو مدافع اورتون را پشت سر گذاشت و سپس سانتر کرد؛ دیدیه دروگبا توپ را ناقص کنترل کرد اما لمپارد آن را وارد دروازه تیم هوارد ساخت.

 اورتون در دقیقه 119 به گل رسید. آنها ضربه‌ای ایستگاهی در نزدیکی محوطه جریمه به دست آوردند. آرتتا و لیتون بینز پشت توپ ایستادند و ضربه بینز وارد گوشه سمت راست و بالای دروازه پیتر چک شد.

 بینز البته ضربه پنالتی خود را ضعیف زد و از دست داد، اما لمپارد پنالتی اول چلسی را گل کرده بود. سپس پنالتی‌های دروگبا و فیل جاگیلکا گل شدند. سپس هوارد ضربه آنلکا را مهار کرد و میکل آرتتا با ضربه به بالا و سمت چپ دروازه چک، پنالتی‌ها را به تساوی کشاند. اسین و ایتینگا هم پنالتی‌هایشان را گل کردند.  سرانجام پنالتی اشلی کول به بیرون رفت ولی فیل نویل، کاپیتان اورتون پنالتی‌اش را استادانه به گل تبدیل کرد و تیمش را به دور بعد رساند.

 

 

آنروز .. تازه فهمیدم .. 

 در چه بلندایی آشیانه داشتم...  وقتی از چشمهایت افتادم...

hojat20

hojat20
کاربر طلایی1
تاریخ عضویت : تیر 1388 
تعداد پست ها : 42154
محل سکونت : بوشهر
دسترسی سریع به انجمن ها