عضویت العربیة English
امام علی علیه السلام: آرزو کوتاه دار، زیرا که عمر کوتاه است و کار نیک کن، زیرا که اندک آن هم بسیار است. غررالحکم، ح 6806

حمايت لمپارد از ردنپ براي مربيگري «سه شير»

حمايت لمپارد از ردنپ براي مربيگري «سه شير»
یک شنبه 1 اسفند 1389  08:01 ق.ظ


حمايت لمپارد از ردنپ براي مربيگري «سه شير»
 

فرانک لمپارد، ستاره باشگاه چلسي در صحبتهايي از دائي اش هري ردنپ براي جانشيني فابيوکاپلو در سمت مربي آتي تيم ملي انگليس حمايت کرده و معتقد است که ردنپ مي تواند به خوبي از پس اين کار بربيايد


 از زمانی که صحبتها درراستای کناررفتن کاپلو مطرح شد، نام ردنپ، مربی کنونی تاتنهام به عنوان یکی از گزینه های محتمل هدایت سه شیر به گوش می رسد.

 لمپارد هم که بارها بازوبند کاپیتانی سه شیر را به بازو بسته در گفت و گو با بی بی سی اسپورت حمایتش را از این ماجرا اعلام کرد:« این بسته به خود ردنپ و مسئولان اتحادیه فوتبال انگلیس دارد ولی اگر ردنپ مربی تیم ملی انگلیس شود، خیلی خوب خواهد شد. در حال حاضر هری عملکرد فوق العاده ای برروی نیمکت مربیگری تاتنهام دارد و اگر فرصتی برای هدایت تیم ملی انگلیس به دست بیاورد،مطمئنم که مربی فوق العاده ای خواهد شد.»

 لمپارد معتقد است که تیم ملی انگلیس نه تنها باید به مرحله نهایی رقابتهای یورو2012 صعود کند، بلکه باید در این دوره از رقابتها ،ناکامی اش در رقابتهای جام جهانی 2010 را جبران کند:« پس از جام جهانی، ما به نتایج خوبی رسیدیم، ولی نتایجمان عالی نبود. ما هنوز ورق را برنگردانده ایم. این یک پروسه است و به زمان نیاز دارد. زمانی که به رقابتهای یورو برسیم و عملکردی بهتر از جام جهانی را به نمایش بگذاریم، آن زمان می توانیم در این رابطه صحبت کنیم.»

 

 

آنروز .. تازه فهمیدم .. 

 در چه بلندایی آشیانه داشتم...  وقتی از چشمهایت افتادم...

hojat20

hojat20
کاربر طلایی1
تاریخ عضویت : تیر 1388 
تعداد پست ها : 42154
محل سکونت : بوشهر
دسترسی سریع به انجمن ها