عضویت العربیة English
امام صادق علیه‌السلام: صله رحم و نیکى، حساب (قیامت) را آسان و از گناهان جلوگیرى مى‌کند. کافى، ج2، ص157

استيلي: اين بدترين‌ بازي‌مان بود؛ مي‌توانستم 7 بازيكن را تعويض مي‌كردم

یک شنبه 1 اسفند 1389  08:02 ق.ظ

سرمربي شاهين بوشهر بازي برابر پرسپوليس را بدترين بازي اين تيم ناميد.

حميد استيلي پس از شکست خانگي دو بر يک برابر پرسپوليس در نشست خبري اظهار داشت: براي اولين بار است که از بازي بازيکنانم راضي نيستم. همواره دفاع مي‌کردم اما امروز آنها روز خوبي را پشت سر نگذاشتند و حتي نتوانستيم در 15 دقيقه اول بازي نيز بازي را خوب شروع کنيم. در نهايت روي دو ضربه ايستگاهي شکست خورديم.
وي ادامه داد: با وجود تلاش مسئولان هيات فوتبال بوشهر زمين مسابقه کيفيت لازم را نداشت و من امروز شرمنده مردم بوشهر شدم که از ساعت‌ها قبل از شروع مسابقه در ورزشگاه حاضر بودند. امروز بدترين بازي شاهين انجام شد.

سرمربي شاهين با اشاره به خطاي دقايق پاياني مسابقه گفت: پورخسرواني معتقد بود بازيکنان پرسپوليس بر روي او خطاي پنالتي انجام دادند اما بهتر است در اين مورد کارشناسان داوري حرف بزنند.

استيلي در مورد اينکه چرا با دو مهاجم برابر پرسپوليس بازي کرد، گفت: مي‌خواستم از امتياز بازي خانگي استفاده کنم اما مصدوميت عماد رضا دردسر ما را بيشتر کرد.

وي در مورد گل‌هاي خورده شاهين گفت: غلامي همواره بر روي توپ‌هاي هوايي واکنش‌هاي خوبي انجام مي‌دهد اما نمي‌دانم چرا او نيز امروز مانند ساير بازيکنان تمرکز لازم را نداشت. اگر مي‌توانستم 7 بازيکن شاهين را تعويض مي‌کردم.

آنروز .. تازه فهمیدم .. 

در چه بلندایی آشیانه داشتم...  وقتی از چشمهایت افتادم...

hojat20

hojat20
کاربر طلایی1
تعداد پست ها : 42154
دسترسی سریع به انجمن ها