عضویت العربیة English
امام باقر علیه السلام: هیچ چیز نزد خداوند دوست داشتنی‌تر از عملی نیست که بر آن مداومت ورزند هر چند عمل اندکی باشد. الکافی، ج 2، ص 82

اعتراض مأمور سيا به سخنان كلينتون به مضروب شدن وي منتهي شد+فيلم

اعتراض مأمور سيا به سخنان كلينتون به مضروب شدن وي منتهي شد+فيلم
یک شنبه 1 اسفند 1389  08:48 ق.ظ

89/12/01 - 00:14
شماره:8911301007
آمريكا خود نقض كننده آزادي بيان است؛
اعتراض مأمور سيا به سخنان كلينتون به مضروب شدن وي منتهي شد+فيلم

خبرگزاري فارس: مأمور سابق سيا به‎دليل اعتراض آرام به سخنان وزير خارجه آمريكا كه دولت‌هايي را كه به مردم خود آزادي بيان نمي‌دهند محكوم مي‌كرد، مورد ضرب و شتم قرار گرفت.

به گزارش فارس، "هيلاري كلينتون " وزير خارجه آمريكا در دانشگاه "جرج واشنگتن " در خصوص آزادي اينترنت و حقوق بشر سخنراني مي‌كرد و دولت‌هايي كه آزادي بيان را از مردم خود سلب مي‌كردند محكوم مي‌كرد.

كلينتون در سخنان خود گفت: تصاوير و فيلم‌هاي ويدئويي از مصر به خوبي منتشر شده است. خبرنگاران بدون درنگ در توييتر و فيس بوك گزارشاتي از اين كشور را قرار مي‌دهند. معترضين اقدامات و جنبش‌هاي شبكه‌هاي خود را هماهنگ مي‌كنند و اميدها و ترس‌هاي خود را در شبكه‌هاي اجتماعي به اشتراك مي‌گذارند و ميليون‌ها نفر در سراسر جهان در اين بخش به صورت زنده مي‌نويسند كه با معترضين هستند و آنها تنها نيستند و پس از آن دولت، دسترسي آنها را به اينترنت قطع مي‌كند و در شبكه‌هاي ماهواره‌اي پارازيت ايجاد مي‌كند.

وزير خارجه آمريكا در حال ايراد اين سخنان بود كه "ري مك گاورن " 72 ساله يكي از مأموران سابق سازمان جاسوسي آمريكا در اعتراض به سخنان كلينتون بدون آنكه حرفي بزند در مقابل صندلي خود ايستاد و در اعتراض به گفته‌هاي وي، پشت خودش را به كلينتون كرد.

در اين هنگام مأموران ناشناس امنيتي به وي حمله كردند و او را مورد ضرب و شتم قرار دادند و بدن وي را كبود و خون‌‌آلود كردند و وي را با زور به سمت بيرون سوق مي‌دادند.

مك گاورن در حالي كه به بيرون برده مي‌شد و حمايت آمريكا از حقوق بشر برايش مسخره بود، فرياد مي‌زد: بدبخت‌ها بدبخت‌ها پس اين همان آمريكا است؟

نكته جالب اين ماجرا آنجاست كه كلينتون كه در دانشگاه جرج واشنگتن در حال سخنراني در خصوص آزادي بيان بود، هيچ‌گونه توجهي به اين صحنه نكرد و بدون آنكه وقفه‌اي در سخنان خود ايجاد كند، همچنان به سخنراني‌اش ادامه داد و وي كه مدعي آزادي بيان است هيچ اهميتي به حمله مأموران امنيتي آمريكا كه به فردي كه در اعتراض به دولت خود بدون آنكه حرفي بزند و تنها در اعتراض به كلينتون از جاي خود برخاسته بود، نداد.

مك گاورن به مدت 27 سال به عنوان مأمور سابق سيا فعاليت مي‌كرد و در دولت‌هاي حدود 7 رئيس‌جمهور آمريكا در سازمان جاسوسي سيا فعاليت كرده است و در زمينه مسائل امنيتي روز دنيا به صورت روزانه به تمامي آنها مشاوره مي داده است.

انتهاي پيام/

 
 
mehdi0014

mehdi0014
کاربر طلایی1
تاریخ عضویت : مرداد 1389 
تعداد پست ها : 286939
محل سکونت : آ.غربی-سولدوز
دسترسی سریع به انجمن ها