عضویت العربیة English
امام باقر علیه السلام: هیچ چیز نزد خداوند دوست داشتنی‌تر از عملی نیست که بر آن مداومت ورزند هر چند عمل اندکی باشد. الکافی، ج 2، ص 82

رئيس جمهور قرقيزستان عازم آمريكا مي‌شود

رئيس جمهور قرقيزستان عازم آمريكا مي‌شود
یک شنبه 1 اسفند 1389  08:50 ق.ظ

به منظور دريافت جايزه ويژه دفاع از حقوق زنان:
رئيس جمهور قرقيزستان عازم آمريكا مي‌شود

خبرگزاري فارس: رئيس جمهور قرقيزستان به منظور دريافت جايزه ويژه وزارت امور خارجه آمريكا كه در قبال فعاليت‌هاي خود در حمايت از حقوق زن و خانواده مستحق دريافت آن شناخته شده است، عازم اين كشور مي‌شود.

به گزارش خبرنگار خبرگزاري فارس در بيشكك، مركز مطبوعاتي وزارت امور خارجه قرقيزستان اعلام كرد كه بنا به تصميم مقامات وزارت امور خارجه آمريكا، رزا آتونبايوا در مقابل فعاليت‌هاي يك سال گذشته خود در زمينه‌ دفاع از حقوق زن و خانواده مستحق دريافت اين جايزه شناخته شده و ماه آينده براي دريافت آن عازم آمريكا مي‌شود.

اين منبع افزود: اين جايزه به فعالان سياسي زن جهان اختصاص داشته و به زناني كه در راستاي دفاع از حقوق زنان، مبارزه با خشونت خانوادگي، مقابله با ازدواج اجباري، قاچاق انسان و فساد دولتي تلاش وافري انجام‌ داده‌‌اند، اعطا مي‌شود.

اين منبع افزوده است كه رئيس جمهور قرقيزستان در تاريخ 17 اسفند همزمان با برپايي مراسم اعطاي اين جايزه به آمريكا سفر مي‌كند و مسائل ديگر از جمله مقابله با تروريسم و افراط‌گرايي و قاچاق مواد مخدر را نيز مورد بحث و گفت‌وگو قرار خواهد داد.
انتهاي پيام/ي

 
 
mehdi0014

mehdi0014
کاربر طلایی1
تاریخ عضویت : مرداد 1389 
تعداد پست ها : 286939
محل سکونت : آ.غربی-سولدوز
دسترسی سریع به انجمن ها