عضویت العربیة English
امام على علیه‌ السلام: فاطمه علیها السلام، همواره مظلوم و از حق و میراث خود محروم بود. امالى طوسى، ص 155

مقابله مسلحانه با نظام؛ تصميم امروز منافقين در برگزاري تجمعات

مقابله مسلحانه با نظام؛ تصميم امروز منافقين در برگزاري تجمعات
یک شنبه 1 اسفند 1389  08:52 ق.ظ

89/12/01 - 08:38
شماره:8912010023
مقابله مسلحانه با نظام؛ تصميم امروز منافقين در برگزاري تجمعات

خبرگزاري فارس: امروز منافقين با همكاري فتنه‌گران قصد دارند سناريوي "تجمعات جزيره‌اي و كوچك اما با سطح خشونت بالا و انبوه‌سازي در كشته‌ها با اقدام مسلحانه " را در دستور كار خود قرار دهند.

به گزارش خبرنگار سياسي خبرگزاري فارس، پس از شكست سناريوي آشوب آمريكايي و اسرائيلي در هفته گذشته، و با توجه به برخي فراخوان‌هاي جديد فتنه‌گران خارج‌نشين، گروهك تروريستي منافقين قصد دارد كه امروز از اقدام مسلحانه عليه نظام بهره بگيرد.

بر اين اساس برخي تيم‌هاي جديد منافقين در روزهاي گذشته وارد كشور شده و تصميم‌ دارند در صورت هرگونه تجمع احتمالي به منظور كشته‌‌سازي و با هدف ايجاد جو آشوب و خشونت، تعدادي از هموطنانمان را به شهادت برسانند.

اين گروهك كه در اغتشاشات روز 25 بهمن با تيراندازي مستقيم 2 نفر از هموطنانمان را به شهادت رسانده و 5 تن ديگر را به شدت مجروح كردند، اين بار در نظر دارند با انبوه‌سازي كشته‌شدگان، هدف خود براي ايجاد آشوب در كشور را پيش ببرند.

بر اين اساس، طي روزهاي گذشته تماس‌هايي از سوي منافقين از داخل و خارج از كشور با برخي شهروندان صورت گرفته و آنها را تشويق به حضور در خيابان‌ها كرده‌اند.

همچنين پيامك‌هايي نيز از سوي منافقين در جهت دعوت به تجمع و آشوب به برخي از شهروندان تهراني ارسال شده است.

از اين روي، امروز منافقين با همكاري فتنه‌گران قصد دارند سناريوي تجمعات جزيره‌اي و كوچك اما با سطح خشونت بالا و انبوه‌سازي در كشته‌ها را در دستور كار خود قرار دهند.
انتهاي پيام/ع

 
 
mehdi0014

mehdi0014
کاربر طلایی1
تاریخ عضویت : مرداد 1389 
تعداد پست ها : 262206
محل سکونت : آ.غربی-سولدوز
دسترسی سریع به انجمن ها