عضویت العربیة English
پیامبر اکرم صلّی‌الله‌علیه‌و‌آله: فرزند هفت سال سروَر، هفت سال فرمانبردار و هفت سال وزیر است. مکارم الاخلاق، ص222

تجمع بزرگ تشكل‌هاي ايثارگري براي محاكمه سران فتنه آغاز شد

تجمع بزرگ تشكل‌هاي ايثارگري براي محاكمه سران فتنه آغاز شد
یک شنبه 1 اسفند 1389  08:56 ق.ظ

89/11/30 - 15:11
شماره:8911300991
با حضور در مقابل دادسراي انقلاب؛
تجمع بزرگ تشكل‌هاي ايثارگري براي محاكمه سران فتنه آغاز شد

خبرگزاري فارس: تجمع بزرگ 35 تشكل ايثارگري با حضور هزاران نفر از خانواده معظم شهدا و قشرهاي مختلف ايثارگران در برابر دادسراي انقلاب به‎منظور محاكمه سران فتنه و ضدانقلاب دقايقي پيش آغاز شد.

به گزارش خبرنگار ايثار و شهادت باشگاه خبري فارس «توانا»، ايثارگران امروز در حالي در ميدان ارك تجمع كرده‌اند كه كفن بر تن دارند؛ همچنين برخي از آنها چفيه به گردن انداخته و با سربند «يازهرا(س)» عكس مقام معظم رهبري را در دست دارند.
در حال حاضر تجمع‌كنندگان با سردادن شعارهاي «موسوي و كروبي اعدام بايد گردند»، «لعن علي عدوك يا حسين؛ كروبي و خاتمي و ميرحسين»؛ «مرگ بر ضد ولايت فقيه»، «موسوي فاسد است محاكمه‌اش واجب است»، «مرگ بر موسوي و خاتمي»، انزجار خود را از ضدانقلاب اعلام مي‌كنند.
معترضان همچنين با سر دادن شعار «اي قوه قضايي، اقدام انقلابي» از قوه قضائيه خواستند تا هرچه زودتر سران فتنه را به مجازات اعمالشان برساند.
به گزارش توانا، در پي اغتشاشات 25 بهمن از سوي منافقان و سران فتنه، ايجاد ناامني در چند نقطه تهران و ادامه دادن فتنه‌گري، هزاران نفر از خانواده‌هاي شهدا، جانبازان، بسيجيان، آزادگان و ايثارگران از دقايقي پيش در مقابل دادسراي انقلاب واقع در ميدان ارك تجمع كردند. قرائت بيانيه و امضاي طومار از برنامه‌هاي اين تجمع است.
انتهاي پيام/*

 
 
mehdi0014

mehdi0014
کاربر طلایی1
تاریخ عضویت : مرداد 1389 
تعداد پست ها : 260267
محل سکونت : آ.غربی-سولدوز
دسترسی سریع به انجمن ها