عضویت العربیة English
امام باقر علیه السلام: هیچ چیز نزد خداوند دوست داشتنی‌تر از عملی نیست که بر آن مداومت ورزند هر چند عمل اندکی باشد. الکافی، ج 2، ص 82

امضاي شكوائيه جامعه ايثارگري كشور عليه سران فتنه

امضاي شكوائيه جامعه ايثارگري كشور عليه سران فتنه
یک شنبه 1 اسفند 1389  08:56 ق.ظ

89/11/30 - 15:57
شماره:8911301047
در تجمع امروز در مقابل دادسراي انقلاب صورت گرفت؛
امضاي شكوائيه جامعه ايثارگري كشور عليه سران فتنه

خبرگزاري فارس: در تجمع اعتراض‌آميز عصر امروز كه با حضور هزاران نفر از خانواده‌هاي شهدا و قشرهاي مختلف ايثارگري در ميدان ارك در حال برگزاري است، ايثارگران با امضاي شكوائيه از مسئولان قوه قضائيه خواستند تا در كوتاه‌ترين زمان ممكن سران فتنه را به اشد مجازات خود برسانند.

به گزارش خبرنگار ايثار و شهادت باشگاه خبري فارس «توانا»، در تجمع اعتراض‌آميز امروز (شنبه) كه با حضور 35 تشكل ايثارگري و هزاران نفر از خانواده معظم شهدا، جانبازان، آزادگان و رزمندگان در مقابل دادسراي انقلاب اسلامي برپا شده است، برخي از مادران شهدا با در دست داشتن عكس فرزندان شهيد خود، تأكيد كردند كه ادامه دهنده راه فرزندان شهيدشان هستند.
كبري صفري مادر شهيد خليل صفري در گفت‌وگو با خبرنگار فارس گفت: ما امروز به نيابت شهداي‌مان در ميدان ارك جمع شده‌ايم تا به سران فتنه اعلام كنيم اجازه نخواهيم داد به انقلاب اسلامي كوچكترين خدشه‌اي وارد شود.
فهيمه شاكردوست خواهر شهيد نيز گفت: از قوه قضائيه مي‌خواهيم هرچه زودتر سران فتنه را به مجازات‌شان برساند چون اين انقلاب به بركت خون شهدا به ثمر نشسته است و كروبي و موسوي به خون شهدا خيانت كردند.
مادر شهيد ابراهيم يوسفي در حالي كه به دليل كهولت سن راه رفتن برايش دشوار است، اظهار داشت: امروز، روز در خانه نشستن و سكوت كردن نيست.
وي ادامه داد: ما با همين جسم‌هاي ضعيف خود آماده‌ايم تا جانمان را براي ولايت فقيه حضرت آيت‌الله خامنه‌اي فدا كنيم.
اين مادر شهيد ابراز داشت: سران فتنه بايد بدانند در كشوري كه با خون شهدا و مظلوميت جانبازان رشد كرده و پيروز شده‌ است، راه به جايي نخواهند برد و مطمئن باشند مادران شهدا از خون عزيزان خود نمي‌گذرند.
به گزارش توانا، تجمع‌كنندگان هم‎اکنون در حال قرائت قطع‌نامه‌اي به منظور اعلام انزجار از سران فتنه و ضدانقلاب حامي آنها هستند.
انتهاي پيام/*

 
 
mehdi0014

mehdi0014
کاربر طلایی1
تاریخ عضویت : مرداد 1389 
تعداد پست ها : 286939
محل سکونت : آ.غربی-سولدوز
دسترسی سریع به انجمن ها