عضویت العربیة English
امام باقر علیه السلام: هیچ چیز نزد خداوند دوست داشتنی‌تر از عملی نیست که بر آن مداومت ورزند هر چند عمل اندکی باشد. الکافی، ج 2، ص 82

شعار «اي قوه قضايي، اقدام انقلابي» ميدان ارك را در برگرفت

شعار «اي قوه قضايي، اقدام انقلابي» ميدان ارك را در برگرفت
یک شنبه 1 اسفند 1389  08:56 ق.ظ

89/11/30 - 16:09
شماره:8911301069
در تجمع اعتراض‌آميز ايثارگران در مقابل دادسراي انقلاب؛
شعار «اي قوه قضايي، اقدام انقلابي» ميدان ارك را در برگرفت

خبرگزاري فارس: جمع كثيري از خانواده معظم شهدا و ايثارگران با تجمع در مقابل دادسراي انقلاب، با سردادن شعار «اي قوه قضايي اقدام انقلابي» اعتراض خود را نسبت به عملكرد سران فتنه فرياد زدند.

به گزارش خبرنگار ايثار و شهادت باشگاه خبري فارس «توانا»، در تجمع بزرگ ايثارگران كه عصر امروز در مقابل دادسراي انقلاب برپا شده است، تجمع‌كنندگان با سردادن شعارهايي ضمن بيان انزجار خود از سران فتنه محكوميت صريح كروبي و موسوي را توسط قوه قضائيه خواستار شدند.
شعارهايي چون «موسوي و كروبي اعدام بايد گردند»، «لعن علي عدوك يا حسين؛ كروبي و خاتمي و ميرحسين»؛ «مرگ بر ضد ولايت فقيه»، «موسوي فاسد است محاكمه‌اش واجب است»، «مرگ بر موسوي و خاتمي»، در ميان غريو «الله اكبر خامنه‌اي رهبر» و «ما اهل كوفه نيستيم علي تنها بماند» انزجار خود را از ضدانقلاب اعلام مي‌كنند.
20 تشكل‌ ايثارگري روز گذشته نيز با صدور بيانيه‌اي در واكنش به اقدام فتنه‌گران از جمله موسوي و كروبي اعلام كردند: افراد و خواصي كه تاكنون موضع صريح و روشن خود را اعلام نكرده‌اند، تكليف خود را مشخص كنند چرا كه در اين برهه، سكوت نشانه همراهي با عوامل ضد انقلاب است.
انتهاي پيام/

 
 
mehdi0014

mehdi0014
کاربر طلایی1
تاریخ عضویت : مرداد 1389 
تعداد پست ها : 286939
محل سکونت : آ.غربی-سولدوز
دسترسی سریع به انجمن ها