عضویت العربیة English
امام باقر علیه السلام: هیچ چیز نزد خداوند دوست داشتنی‌تر از عملی نیست که بر آن مداومت ورزند هر چند عمل اندکی باشد. الکافی، ج 2، ص 82

افتتاح پل های رسالت - شهید یاسینی، رسالت - دماوند

افتتاح پل های رسالت - شهید یاسینی، رسالت - دماوند
یک شنبه 1 اسفند 1389  09:00 ق.ظ

معاون فنی - عمرانی شهرداری تهران گفت: برای کاهش ترافیک در شرق تهران و دسترسی آسان شرق به غرب تهران و بالعکس از مجموعه پل های "رسالت - شهید یاسینی" ، "رسالت - دماوند" بهره برداری شد.

 
 

به گزارش واحد مرکزی خبر ، مازیار حسینی در مراسم افتتاح این دو پل افزود: هر یک از پل ها سه باند رفت و برگشت و یک باند توقف دارد و طول کلی این پل ها به انضمام رمپ و لوپ های مربوط به 1500 متر می رسد.

وی گفت: پیش از این بار ترافیکی انتهای بزرگراه رسالت به خیابان دماوند سرازیر که ضمن کاهش سرعت خودروها در شرقی ترین بخش بزرگراه رسالت، موجب ازدحام ترافیک در سه راه تهرانپارس و خیابان دماوند می شد.

معاون فنی - عمرانی شهرداری تهران افزود: با ایجاد پل های بزرگراه رسالت با خیابان دماوند و بزرگراه یاسینی تردد خودروها روان خواهد شد.

حسینی گفت: همزمان با اتصال بزرگراه های رسالت و شهید یاسینی و پل های ارتباطی ترمینال جدید شرق تهران به باندهای شرقی و غربی، بزرگراه شهید یاسینی به طول تقریبی 700 متر احداث خواهد شد.

وی افزود: احداث این پل ها در شش ماه دوم امسال آغاز شد و در مدت چهار ماه به بهره برداری رسید.

بزرگراه رسالت یکی از بزرگترین بزرگراه های شهر تهران است که از غربی ترین نقطه شهر تهران یعنی دهکده المپیک آغاز و پس از عبور از بزرگراه ستاری، یادگار امام ، مدرس و صیاد شیرازی به میدان رسالت و در ادامه به خیابان دماوند و سپس یاسینی متصل می شود.

آنروز .. تازه فهمیدم .. 

 در چه بلندایی آشیانه داشتم...  وقتی از چشمهایت افتادم...

hojat20

hojat20
کاربر طلایی1
تاریخ عضویت : تیر 1388 
تعداد پست ها : 42154
محل سکونت : بوشهر
دسترسی سریع به انجمن ها