عضویت العربیة English
امام باقر علیه السلام: هیچ چیز نزد خداوند دوست داشتنی‌تر از عملی نیست که بر آن مداومت ورزند هر چند عمل اندکی باشد. الکافی، ج 2، ص 82

فروش اینترنتی بلیت اتوبوس های نوروزی از فردا

فروش اینترنتی بلیت اتوبوس های نوروزی از فردا
یک شنبه 1 اسفند 1389  09:01 ق.ظ

رئیس سازمان راهداری و حمل و نقل جاده ای کشور اعلام کرد: فروش اینترنتی بلیت اتوبوس برای دوره نوروز از فردا اول اسفند آغاز می شود.

 
 

شهریار افندی‌زاده ‌زرگری در مصاحبه با خبرنگار واحد مرکزی خبر تاکید کرد: امسال افزایش 20 درصدی قیمت بلیت در خطوط عادی اعمال نخواهد شد.

افندی زاده از مسافران خواست سریع‌تر با خرید بلیت اینترنتی یا حضور در محل پایانه‌های عمومی و سایر دفاتر، برای تهیه بلیت اتوبوس اقدام کنند تا سازمان راهداری و شرکت‌های تعاونی مسافربری بتوانند متناسب با میزان تقاضای سفر برون‌شهری، برنامه ریزی کنند.

نماینده تام‌الاختیار وزارت راه در امر هدفمندسازی یارانه‌ها خاطرنشان کرد: فروش بلیت نوروزی برای ایام طرح نوروز، از 25 اسفند تا 15 فروردین صورت می‌گیرد.

افندی زاده گفت: با توجه به آنکه امسال مینی‌بوس‌های ویژه نیز از حدود 1.5 ماه قبل برای افزایش خدمات جابه‌جایی مسافران جاده‌ای به کار گرفته شده است، خدمات دیگری علاوه بر خدمات سال‌های قبل به سیستم حمل و نقل عمومی افزوده می‌شود.

وی با بیان اینکه سازمان راهداری تلاش می‌کند مردم مشکلی برای تهیه بلیت اتوبوس نوروزی نداشته باشند، افزود: برای رفاه حال مسافران نوروزی حمل و نقل جاده‌ای، از اول تا هفتم اسفند، پیش‌فروش اینترنتی بلیت اتوبوس انجام می شود و از هشتم تا بیستم اسفند نیز فروش بلیت از طریق حضوری در محل پایانه‌های عمومی مسافر، دفاتر مرکزی شرکت‌های حمل و نقلی و دفاتر فروش بلیت سطح شهر، انجام می‌شود.

رئیس سازمان راهداری و حمل و نقل جاده‌ای خاطرنشان کرد: برخلاف سال‌های گذشته که حدود 20 درصد افزایش قیمت بلیت به خاطر ترددهای یک‌سر خالی ناوگان در ایام نوروز صورت می‌گرفت، امسال برای خطوط عادی که فروش بلیت آنها از طریق اینترنتی و حضوری صورت می‌گیرد، در ایام نوروز افزایش قیمت نداریم.

نماینده ویژه دولت در امر ترانزیت تصریح کرد: در خطوط فوق‌العاده نیز، پس از 15 اسفند، تصمیم‌گیری لازم برای میزان افزایش قیمت صورت می‌گیرد و این افزایش احتمالی قیمت به دلیل افزایش ظرفیتی است که به نظر می‌رسد در برخی مسیرها نیاز باشد اما هرگونه افزایش قیمت پس از تصویب در مجامع قانونی خواهد بود.

 

آنروز .. تازه فهمیدم .. 

 در چه بلندایی آشیانه داشتم...  وقتی از چشمهایت افتادم...

hojat20

hojat20
کاربر طلایی1
تاریخ عضویت : تیر 1388 
تعداد پست ها : 42154
محل سکونت : بوشهر
دسترسی سریع به انجمن ها