عضویت العربیة English
امام باقر علیه السلام: هیچ چیز نزد خداوند دوست داشتنی‌تر از عملی نیست که بر آن مداومت ورزند هر چند عمل اندکی باشد. الکافی، ج 2، ص 82

نشانه های اضمحلال قدرت های شیطانی آشکار شده است

نشانه های اضمحلال قدرت های شیطانی آشکار شده است
یک شنبه 1 اسفند 1389  09:03 ق.ظ

رئیس جمهور گفت:نشانه های تحقق وعده های انبیاء و اضمحلال قدرت های شیطانی آشکار شده است.

 

به گزارش واحد مرکزی خبر ، آقای محمود احمدی نژاد در دیدار اعضای شرکت کننده در بیست و چهارمین همایش بین المللی وحدت اسلامی که در محل نهاد ریاست جمهوری برگزار شد افزود: پیچیده ترین و فریب کارانه ترین اندیشه ها و طراحی هایی شیطانی طول تاریخ در آستانه اضمحلال است.

وی گفت: در همه تاریخ هیچ فرعونی به اندازه فرعون ها و مستکبران دوره ما نه قدرت داشتند و نه علیه بشیریت اقدام کردند.

احمدی نژاد افزود: در یک قرن گذشته از طرفی مارکسیسم و از طرف دیگر نظام سرمایه داری هر دو می خواستند بریده ای از آسمان حکومت کنند و ادعای اصلاح گری داشتند، مارکسیست ها با ادعای برپایی عدالت و سرمایه داران با ادعای برپایی آزادی، حقوق بشر و دمکراسی هر دو کرامت انسانی را زیر پا نهادند اما به فضل الهی دوره آنها به پایان رسیده است.

رئیس جمهور گفت: جنایاتی که تحت شعار آزادی و حقوق بشر در یکصد سال اخیر انجام شد در تاریخ نظیر ندارد.

احمدی نژاد افزود:‌ مستکبران با اهداف استعماری در حالی که مردم فلسطین در جنگ دوم جهانی هیچ نقشی نداشتند سرزمینشان را اشغال کردند و با یک طراحی دروغین افرادی را از سایر نقاط جهان به آنجا کوچ دادند و مردم بومی آنرا آواره کردند.

وی گفت:‌این جنایات درحالی انجام شدکه به رهبران همین جنایتکاران جایزه صلح نوبل میدهند.

احمدی نژاد افزود: در عرصه اقتصاد نیز دارائی های کاغذی چاپ می کنند و کسری بودجه خود را از جیب ملت ها برمی دارند.

رئیس جمهور مستکبران امروز را نقطه اوج استکبار و بزرگترین مانع بر سرکمال انسان و برپایی توحید و عدالت دانست و گفت: اگر این مستکبران فروبریزند راه انسان به سمت کمال هموار خواهد شد.

وی با بیان اینکه این استکبار در حال فروریختن است افزود: آنها امروز در اندیشه قادر به تحلیل درست تحولات دنیا نیستند و در سیاست و اقتصاد نیز شکست خورده اند.

احمدی نژاد گفت: امروز جهان در آستانه تحولی بزرگ است، جهان نیازمند مدیریتی جدید با معیارهای جدید است، انرژی عظیمی در ملت ها برای پیگیری عدالت و کرامت انسانی ذخیره شده است.

وی افزود:‌ مستکبران تصور می کردند که می توانند انرژی عظیم مردمی را با طراحی های خود به نفع اهدافشان مدیریت کنند و با این هدف بزرگترین جنایت را علیه مردم منطقه انجام دادند.

رئیس جمهور تاکید کرد: ملت ها نیازی به قیم ندارند و اگر قرار باشد ملت ها به صحنه بیایند اول کسانی که محاکمه می شوند سران استکبار و وابستگان به آنانند.

وی گفت: به فضل الهی آخرین سنگر شیطان بزرگ در حال فروریختن است و در آینده ای نزدیک شاهد جهانی عاری از صهیونیست ها و استکبار و طاغوت خواهیم بود که این وعده خداست و وعده خدا تخلف ناپذیر است.

احمدی نژاد خطاب به اندیشمندان شرکت کننده در کنفرانس بین المللی وحدت اسلامی افزود: از شما به خاطر دغدغه ها و انگیزه های الهی و تلاش برای اصلاح جامعه بشری تشکر می کنم و تردید ندارم که هر کس در هر نقطه عالم برای خدا با نیت خالص و در جهت اصلاح جامعه و برپایی توحید و عدالت شرکت کند براساس سنت الهی تحت مدیریت و هدایت انسان کامل قرار می گیرد ولو خودش توجه نداشته باشد.

وی گفت:‌ زمانی خواهد آمد که بشریت به ضرورت جامعه موعود، علم و گرایش و اراده پیدا می کند و باید دید که کدام روش ما را زودتر به مقصد می رساند.

رئیس جمهور افزود: برپرچم وحدت دو کلمه نوشته شده است تلاش برای برپایی توحید و عدالت و شناخت انسان کامل که تنها محور حقیقی وحدت است.

وی گفت: برای رسیدن به جامعه موعود باید به طور جهانی فکر و عمل کرد و جهانی مدیریت نمود، با نگاه تعصب نژادی، جغرافیایی و در بند تمایلات مادی و شخصی هیچ گاه نمی توان انسان مد نظر خدا بود.

پیش از سخنان رئیس جمهور آیت الله تسخیری رئیس مجمع جهانی تقریب مذاهب اسلامی گزارشی از دستور کار بیست و چهارمین همایش بین المللی وحدت اسلامی ارائه کرد.

همچنین در پایان سخنان رئیس جمهور اعضای شرکت کننده هدیه ای به رسم یادبود به آقای احمدی نژاد اهدا کردند .

آنروز .. تازه فهمیدم .. 

 در چه بلندایی آشیانه داشتم...  وقتی از چشمهایت افتادم...

hojat20

hojat20
کاربر طلایی1
تاریخ عضویت : تیر 1388 
تعداد پست ها : 42154
محل سکونت : بوشهر
دسترسی سریع به انجمن ها