عضویت العربیة English
پیامبر اکرم صلّی الله علیه و آله: نزدیک‌ترین شما به من در روز قیامت، کسانی هستند که در دنیا بیشتر از دیگران بر من صلوات فرستند.

نشانه های اضمحلال قدرت های شیطانی آشکار شده است

نشانه های اضمحلال قدرت های شیطانی آشکار شده است
یک شنبه 1 اسفند 1389  09:03 ق.ظ

رئیس جمهور گفت:نشانه های تحقق وعده های انبیاء و اضمحلال قدرت های شیطانی آشکار شده است.

 

به گزارش واحد مرکزی خبر ، آقای محمود احمدی نژاد در دیدار اعضای شرکت کننده در بیست و چهارمین همایش بین المللی وحدت اسلامی که در محل نهاد ریاست جمهوری برگزار شد افزود: پیچیده ترین و فریب کارانه ترین اندیشه ها و طراحی هایی شیطانی طول تاریخ در آستانه اضمحلال است.

وی گفت: در همه تاریخ هیچ فرعونی به اندازه فرعون ها و مستکبران دوره ما نه قدرت داشتند و نه علیه بشیریت اقدام کردند.

احمدی نژاد افزود: در یک قرن گذشته از طرفی مارکسیسم و از طرف دیگر نظام سرمایه داری هر دو می خواستند بریده ای از آسمان حکومت کنند و ادعای اصلاح گری داشتند، مارکسیست ها با ادعای برپایی عدالت و سرمایه داران با ادعای برپایی آزادی، حقوق بشر و دمکراسی هر دو کرامت انسانی را زیر پا نهادند اما به فضل الهی دوره آنها به پایان رسیده است.

رئیس جمهور گفت: جنایاتی که تحت شعار آزادی و حقوق بشر در یکصد سال اخیر انجام شد در تاریخ نظیر ندارد.

احمدی نژاد افزود:‌ مستکبران با اهداف استعماری در حالی که مردم فلسطین در جنگ دوم جهانی هیچ نقشی نداشتند سرزمینشان را اشغال کردند و با یک طراحی دروغین افرادی را از سایر نقاط جهان به آنجا کوچ دادند و مردم بومی آنرا آواره کردند.

وی گفت:‌این جنایات درحالی انجام شدکه به رهبران همین جنایتکاران جایزه صلح نوبل میدهند.

احمدی نژاد افزود: در عرصه اقتصاد نیز دارائی های کاغذی چاپ می کنند و کسری بودجه خود را از جیب ملت ها برمی دارند.

رئیس جمهور مستکبران امروز را نقطه اوج استکبار و بزرگترین مانع بر سرکمال انسان و برپایی توحید و عدالت دانست و گفت: اگر این مستکبران فروبریزند راه انسان به سمت کمال هموار خواهد شد.

وی با بیان اینکه این استکبار در حال فروریختن است افزود: آنها امروز در اندیشه قادر به تحلیل درست تحولات دنیا نیستند و در سیاست و اقتصاد نیز شکست خورده اند.

احمدی نژاد گفت: امروز جهان در آستانه تحولی بزرگ است، جهان نیازمند مدیریتی جدید با معیارهای جدید است، انرژی عظیمی در ملت ها برای پیگیری عدالت و کرامت انسانی ذخیره شده است.

وی افزود:‌ مستکبران تصور می کردند که می توانند انرژی عظیم مردمی را با طراحی های خود به نفع اهدافشان مدیریت کنند و با این هدف بزرگترین جنایت را علیه مردم منطقه انجام دادند.

رئیس جمهور تاکید کرد: ملت ها نیازی به قیم ندارند و اگر قرار باشد ملت ها به صحنه بیایند اول کسانی که محاکمه می شوند سران استکبار و وابستگان به آنانند.

وی گفت: به فضل الهی آخرین سنگر شیطان بزرگ در حال فروریختن است و در آینده ای نزدیک شاهد جهانی عاری از صهیونیست ها و استکبار و طاغوت خواهیم بود که این وعده خداست و وعده خدا تخلف ناپذیر است.

احمدی نژاد خطاب به اندیشمندان شرکت کننده در کنفرانس بین المللی وحدت اسلامی افزود: از شما به خاطر دغدغه ها و انگیزه های الهی و تلاش برای اصلاح جامعه بشری تشکر می کنم و تردید ندارم که هر کس در هر نقطه عالم برای خدا با نیت خالص و در جهت اصلاح جامعه و برپایی توحید و عدالت شرکت کند براساس سنت الهی تحت مدیریت و هدایت انسان کامل قرار می گیرد ولو خودش توجه نداشته باشد.

وی گفت:‌ زمانی خواهد آمد که بشریت به ضرورت جامعه موعود، علم و گرایش و اراده پیدا می کند و باید دید که کدام روش ما را زودتر به مقصد می رساند.

رئیس جمهور افزود: برپرچم وحدت دو کلمه نوشته شده است تلاش برای برپایی توحید و عدالت و شناخت انسان کامل که تنها محور حقیقی وحدت است.

وی گفت: برای رسیدن به جامعه موعود باید به طور جهانی فکر و عمل کرد و جهانی مدیریت نمود، با نگاه تعصب نژادی، جغرافیایی و در بند تمایلات مادی و شخصی هیچ گاه نمی توان انسان مد نظر خدا بود.

پیش از سخنان رئیس جمهور آیت الله تسخیری رئیس مجمع جهانی تقریب مذاهب اسلامی گزارشی از دستور کار بیست و چهارمین همایش بین المللی وحدت اسلامی ارائه کرد.

همچنین در پایان سخنان رئیس جمهور اعضای شرکت کننده هدیه ای به رسم یادبود به آقای احمدی نژاد اهدا کردند .

آنروز .. تازه فهمیدم .. 

 در چه بلندایی آشیانه داشتم...  وقتی از چشمهایت افتادم...

hojat20

hojat20
کاربر طلایی1
تاریخ عضویت : تیر 1388 
تعداد پست ها : 42154
محل سکونت : بوشهر
دسترسی سریع به انجمن ها