عضویت العربیة English
امام باقر علیه السلام: هیچ چیز نزد خداوند دوست داشتنی‌تر از عملی نیست که بر آن مداومت ورزند هر چند عمل اندکی باشد. الکافی، ج 2، ص 82

مردم بحرین نابودی رژیم طاغوتی حاکم را خواستار هستند

مردم بحرین نابودی رژیم طاغوتی حاکم را خواستار هستند
یک شنبه 1 اسفند 1389  09:04 ق.ظ

یکی از رهبران جنبش «احرار بحرین» با اشاره به زخمی شدن و شهادت شمار زیادی از مردم بحرین و درخواست شهروندان برای براندازی رژیم طاغوتی حاکم  ، فضای حاکم بر کشور را تاسفبار دانست.

 
 

 به گزارش پخش اخبار چند رسانه ای واحد مرکزی خبر ، «سعید الشهابی» شنبه در گفتگو با شبکه خبری العالم گفت: پس از اینکه رژیم خواسته مردم را نادیده گرفت و به ریختن خون افراد بی گناه اقدام کرد، اکنون خواسته اصلی مردم برکناری رژیم حاکم است، اما در نهایت خون بر شمشیر پیروز خواهد شد.

وی افزود: علت اصلی تغییر خواسته های مردم این است که زبان فریاد با زبان خون متفاوت است؛ زمانی که ما می بینیم رژیم حاکم برای کشتن و سرکوب ملت خود، مزدور بیگانه اجیر می کند و در دل شب با حمله به مردم حرمت ها را نادیده گرفته و حتی کودکان را به قتل می رساند ، ادامه حاکمیت چنین رژیمی غیر قابل تحمل می شود.

الشهابی درباره دعوت پادشاه بحرین برای گفتگو با تظاهرکنندگان گفت: رژیم حاکم بحرین ثابت کرد که به وعده های خود عمل نمی کند ، به قانون اساسی پایبند نیست، مفهوم انتخابات را نادیده می گیرد و همه اینها نشانه ای از بی فایده بودن گفتگو است. 

ما به همراه برخی شخصیت های مخالف سال 2001 و 2008 در لندن با پادشاه بحرین گفتگو کردیم و خواسته های مشروع خود را مطرح کردیم، اما پس از آن معترضان، زندانی و شکنجه شدند. 

وی  با اشاره به اینکه اکنون  نمی توانیم با فرعون حاکم در بحرین گفتگو کنیم، زیرا درحال دفن پیکر شهدای خود هستیم  افزود :  خون شهیدان هنوز خشک نشده و همچنان اثری از 80 نفر که ناپدید شده اند ، نیست؛ بنابراین چنین فردی نه تنها لایق گفتگو نیست بلکه باید به درک واصل شود. 

الشهابی از دولت بحرین خواست هرچه سریع تر استعفا دهد و زندانیان را آزاد کند.

وی تصریح کرد: پیش از آنکه علمای ما شرافتمندانه از زندان آزاد و زندانیان از شکنجه خلاص نشوند، گفتگو برای هر فردی که بخواهد با طاغوت بحرین مذاکره کند، حرام است.

الشهابی همچنین با بیان اینکه لزوم تشکیل کمیته ای مستقل برای تحقیق ورسیدگی به جنایت های طاغوت بحرین از سال 1975 حس می شود، گفت: اگر رژیم سرنگون شود، مردم به تدوین قانون اساسی اقدام خواهند کرد و اهل تسنن و شیعیان با حقوق مساوی در کنار هم زندگی می کنند.

آنروز .. تازه فهمیدم .. 

 در چه بلندایی آشیانه داشتم...  وقتی از چشمهایت افتادم...

hojat20

hojat20
کاربر طلایی1
تاریخ عضویت : تیر 1388 
تعداد پست ها : 42154
محل سکونت : بوشهر
دسترسی سریع به انجمن ها