عضویت العربیة English
پیامبر اکرم صلّی الله علیه و آله: نزدیک‌ترین شما به من در روز قیامت، کسانی هستند که در دنیا بیشتر از دیگران بر من صلوات فرستند.

چراغ سبز کشورهای عربی برای کشتار مردم بحرین

چراغ سبز کشورهای عربی برای کشتار مردم بحرین
یک شنبه 1 اسفند 1389  09:05 ق.ظ

یک عالم دینی بحرینی گفت: سران کشورهای عربی منطقه از رژیم حاکم بحرین و در راس آن حمد بن عیسی آل خلیفه پادشاه این کشور برای مقابله با مردم و کشتار آنان حمایت می کنند و به این رژیم در زمینه حمایت از جنایتگری آن چراغ سبز داده اند.

 
 

به گزارش واحد مرکزی خبر ، "شیخ حبیب الجمری" روز شنبه در گفت وگو با شبکه خبری العالم، پادشاهان و سران کشورهای عربی منطقه خلیج فارس را مسوول کشتار هولناک مردم بی پناه توسط رژیم بحرین دانست.

الجمری اظهار داشت: تظاهرات اخیر مردم و تجمع آنها در میدان الؤلؤه مسالمت آمیز بود و آنها در این تجمع صرفا با سردادن شعارهایی خواهان آزادی و پرهیز از تبعیض و هرگونه طایفه گری و مذهب گرایی شدند اما به این تظاهرات و مطالبات با گلوله جنگی پاسخ داده شد.

وی تصریح کرد: نمی توانیم ارتش خود را نظیر سایر ملت ها مخاطب قرار داده و از آنها بخواهیم درکنار ملت باشند، زیرا نیروهای ارتش و نیروهای ویژه همگی افرادی از خارج از کشور هستند.

این عالم دینی اظهار داشت: در ارتش بحرین نیروهای شیعه یا سنی داخلی وجود ندارد، بلکه نیروهای ارتش همگی خارجی هایی هستند که نظام بحرین به آنها تابعیت بحرینی داده است، و آنها مزدورانی هستند که ملت ما را قربانی می کنند.

الجمری از همه آزادگان و انسان های شرافتمند و انقلابیون جهان خواست تا برای رهایی ملت بحرین از جنایت های رژیم حاکم به آنها کمک کرده به فریادشان برسند.

وی تاکید: ما پیمان می بندیم که ملت بحرین ملتی انقلابی و پایدار است و انقلاب ما تا رسیدن به پیروزی و رهایی از این خاندان فاسد حاکم بر بحرین متوقف نخواهد شد.

الجمری افزود: رژیم حاکم بحرین جنایتکار بودن خود را ثابت کرده، و از زمین و هوا اقدام به قتل عام مردم می کند، و تک تیراندازهای این رژیم جوانان را از ناحیه سر و سینه هدف قرار می دهند.

وی با اشاره به اهداف تظاهرات مسالمت آمیز در بحرین گفت: ما می خواهیم آزاد در کشور خود زندگی کنیم و نظامی منتخب داشته باشیم.

الجمری خاطرنشان کرد: بحرین متشکل از 33 جزیره است اما مردم تنها در چهار جزیره زندگی می کنند و 29 جزیره دیگر متعلق به خاندان خلیفه و مخصوص، خوش گذرانی ها و فساد آنها است؛ ما می خواهیم سرزمین خود را پس بگیریم تا شیعه و سنی آزادانه در آن زندگی کنند.

وی تصریح کرد: همه حکام بحرین بدانند ملت تصمیم گرفته است که آزاد زندگی کند، و به انقلاب خود تا رسیدن به خواسته های قانونی خود دامه خواهد داد؛ حال هرچه می خواهند ما را بکشند یا زندانی و یا شکنجه کنند.

الجمری گفت: به شاه و ولیعهد و همه حکام بحرین می گوییم که شمار را مورد پیگرد قرار داده و بازخواست خواهیم کرد و اگر ما را بکشید فرزندان و نوادگان ما شما را مورد ماخذه خواهند کرد.

آنروز .. تازه فهمیدم .. 

 در چه بلندایی آشیانه داشتم...  وقتی از چشمهایت افتادم...

hojat20

hojat20
کاربر طلایی1
تاریخ عضویت : تیر 1388 
تعداد پست ها : 42154
محل سکونت : بوشهر
دسترسی سریع به انجمن ها