عضویت العربیة English
امام باقر علیه السلام: هیچ چیز نزد خداوند دوست داشتنی‌تر از عملی نیست که بر آن مداومت ورزند هر چند عمل اندکی باشد. الکافی، ج 2، ص 82

قوه قضائيه بدون اغماض موسوي و كروبي را به سزاي اعمالشان برساند

قوه قضائيه بدون اغماض موسوي و كروبي را به سزاي اعمالشان برساند
یک شنبه 1 اسفند 1389  09:19 ق.ظ

89/11/30 - 17:01
شماره:8911301107
در قطعنامه تجمع اعتراض‌آميز ايثارگران در مقابل دادسراي انقلاب تأكيد شد:
قوه قضائيه بدون اغماض موسوي و كروبي را به سزاي اعمالشان برساند

خبرگزاري فارس: ايثارگران با صدور قطعنامه‌اي پاياني در تجمع امروز ضمن محكوم كردن همراهي سران فتنه با سياست‌هاي استكبار جهاني، اسرائيل، منافقان تروريست و سلطنت‌طلبان، از قوه قضائيه خواستند تا بدون اغماض، موسوي و كروبي محاكمه و به سزاي اعمال ننگين‌شان برساند.

به گزارش خبرنگار ايثار و شهادت باشگاه خبري فارس «توانا»، تشكل‌هاي شاهد و ايثارگر در تجمع اعتراض‌آميز امروز كه با حضور تشكل‌هاي شاهد و ايثارگر در مقابل دادسراي انقلاب اسلامي برگزار شد، با صدور قطعنامه‌اي بر ايستادگي خود بر آرمان‌هاي امام خميني (ره) و شهداي انقلاب اسلامي تأكيد كردند.


در اين قطعنامه آمده است: ما خانواده شهدا، جانبازان، آزادگان و ايثارگران تجمع كننده اعلام مي‌داريم، ولايت فقيه ركن ركين جمهوري اسلامي و اصلي‌ترين يادگار انديشه حكومتي امام راحل بوده و آن را اساس نظام مقدس جمهوري اسلامي مي‌دانيم.


در ادامه اين قطعنامه آمده است: جامعه ايثارگري ولايت حضرت آيت‌الله العظمي خامنه‌اي را ولايت مطلقه دانسته و اطاعت از فرامين ايشان را وظيفه همگاني مي‌دانند.


اين قطعنامه مي‌افزايد: ما جامعه ايثارگري از قوه قضائيه مصرانه مي‌خواهيم بدون اغماض، موسوي و كروبي از سران ضدانقلاب كه مصداق بارز محارب با نظام اسلامي و افساد في‌الارض هستند و به‌گونه‌اي آشكار با سياست‌هاي استكبار جهاني، اسرائيل، منافقان تروريست و سلطنت‌طلبان همراهي كرده‌اند را محاكمه و به سزاي اعمال ننگين‌شان برسانند.


قطعنامه 35 تشكل ايثارگري تصريح كرده است: ما ايثارگران از قوه قضائيه مصرانه مي‌خواهيم در اسرع وقت هر فرد و در هر مقام و با هر نوع وابستگي و خويشاوندي به اصطلاح «شخصيت‌ها» كه در بسترسازي اغتشاشات نقش ايفا مي‌كنند را تحت تعقيب قانوني قرار دهد.


در اين بيانيه آمده است: ما ايثارگران هرگونه آشوب و اغتشاش را كه باعث لطمه زدن به حيثيت نظام جمهوري اسلامي آن هم در شرايط حاضر منطقه و جهان اسلام كه ملت‌هاي عرب و مسلمان، ايران اسلامي را الگوي قيام و مقاومت اسلامي عليه حكومت‌هاي طاغوتي كرده‌اند، خيانت به كيان جمهوري اسلامي ايران دانسته و آن را محكوم كرده و خواستار برخورد قاطع نيروهاي انتظامي و امنيتي با هرگونه بي‌قانوني هستيم.


در پايان جامعه بزرگ ايثارگري حمايت همه ‌جانبه خود را از منويات و رهنمودهاي مقام عظماي ولايت اعلام كرده و در برابر هرگونه توطئه عليه نظام مقدس جمهوري اسلامي تا پايان گوش به فرمان مقام معظم رهبري ايستاده‌ايم.

 
 
mehdi0014

mehdi0014
کاربر طلایی1
تاریخ عضویت : مرداد 1389 
تعداد پست ها : 286939
محل سکونت : آ.غربی-سولدوز
دسترسی سریع به انجمن ها