عضویت العربیة English
پیامبر اکرم صلّی‌الله‎علیه‎‌وآله: ثروتمندترین مردم کسی است که اسیر حرص و آز نباشد. بحار الانوار، ج 70، ص 23

قوه قضائيه بايد تكليف سران فتنه را يك‏سره كند

قوه قضائيه بايد تكليف سران فتنه را يك‏سره كند
یک شنبه 1 اسفند 1389  09:20 ق.ظ

89/11/30 - 17:31
شماره:8911301133
گزارش كامل فارس از تجمع بزرگ ايثارگران براي محكوميت سران فتنه/
قوه قضائيه بايد تكليف سران فتنه را يك‏سره كند

خبرگزاري فارس: هزاران نفر از اقشار مختلف جامعه ايثارگري امروز در مقابل دادسراي انقلاب، يك‎صدا خواستار محاكمه سران فتنه توسط قوه قضائيه شدند و اعلام كردند: قوه قضائيه بايد تكليف سران فتنه را يك‎سره كند تا فتنه‌گران با اقدام خود موجبات خوشحالي دشمنان ملت را فراهم نكنند.

به گزارش خبرنگار ايثار و شهادت باشگاه خبري فارس «توانا»، در پي اغتشاشات 25 بهمن از سوي منافقان و سران فتنه، ايجاد ناامني در چند نقطه تهران و ادامه دادن فتنه‌گري، هزاران نفر از خانواده‌هاي معظم شهدا، جانبازان، بسيجيان، آزادگان و ايثارگران به دنبال خروش انقلابي مردم در سراسر ايران عصر امروز (شنبه) در مقابل دادسراي انقلاب واقع در ميدان ارك تجمع كردند.
ايثارگران امروز در حالي در ميدان ارك تجمع كردند كه كفن بر تن داشتند؛ همچنين برخي از آنها چفيه به گردن انداخته و با سربند «يازهرا(س)» عكس مقام معظم رهبري را در دست داشتند.
تجمع‌كنندگان با سردادن شعارهاي «موسوي و كروبي اعدام بايد گردند»، «لعن علي عدوك يا حسين؛ كروبي و خاتمي و ميرحسين»؛ «مرگ بر ضد ولايت فقيه»، «موسوي فاسد است محاكمه‌اش واجب است» و «مرگ بر موسوي و خاتمي» انزجار خود را از ضدانقلاب اعلام مي‌كنند و با سر دادن شعار «اي قوه قضايي، اقدام انقلابي» و امضاي شكوائيه از قوه قضائيه خواستند تا هرچه زودتر سران فتنه را به مجازات اعمالشان برساند.

*هدف موسوي و كروبي از فتنه‌گري ضربه به نظام است

ده‌ها نفر از مادران شهدا امروز با در دست داشتن عكس فرزندان شهيدشان ضمن بيان اينكه بر حركت در مسير شهدا و امام شهدا، بر وفاداري در تبعيت از ولايت فقيه كه امانت امام خميني(ره) و ثمره گران‎قدر انقلاب اسلامي است، تأكيد كردند.
ميرغفوريان همسر «شهيد نوري‌خواه» كه در تجمع اعتراض‌آميز ايثارگران در ميدان ارك حضور يافته است، در گفت‌وگو با خبرنگار ايثار و شهادت باشگاه خبري فارس «توانا» گفت: بعد از فتنه 88 مقام معظم رهبري تدبيري داشتند تا مردم خود بصيرت يافته و به اهداف فتنه‌گران پي‌ببرند كه اين فرصت منجر شد تا اكنون مردم به راحتي اسم سران فتنه را بيان كنند و خواستار محاكمه آنان شوند.
وي ادامه داد: ما در اعدام و محاكمه سران فتنه تابع رهبرمان هستيم و تا هر لحظه‌اي كه ايشان حكم دهند، ما صبر مي‌كنيم.
همسر شهيد نوري‌خواه خاطرنشان كرد: سران فتنه بزرگ‌ترين جرم را مرتكب شدند و هدف نهايي آنها اسلام و رهبري بود؛ كه البته كاملاً‌ به اشتباه محاسبات خود پي بردند.
ميرغفوريان خاطرنشان كرد: همسر، خواهرزاده‌ها و برادرزاده‌هايم براي دفاع از اسلام به جبهه‌ها رفتند و به شهادت رسيدند و ما براي اسلام هر آنچه از دست ما برآيد، انجام مي‌دهيم.
وي اضافه كرد: مردم كشوري كه توانست شاه را سرنگون كند، سرنگوني موسوي و كروبي و خاتمي براي آنها كار سختي نيست.

*موسوي و كروبي راه بازگشتي ندارند

بهروز ساقي جانباز 70 درصد دفاع مقدس نيز با بيان اينكه «موسوي و كروبي» امروز جزء عناصر ضدانقلاب محسوب مي‌شوند، عنوان كرد: موسوي و كروبي با حركت اخير خويش در روز 25بهمن‌ماه نشان دادند كه ضدانقلاب بوده و قصد براندازي نظام را با كمك پشتيبانان استكباري خويش از جمله امريكا، انگليس و اسرائيل دارند.
اين جانباز 70 درصد تصريح كرد: متأسفانه عناد و جاه‎طلبي موسوي و كروبي باعث شده است تا چشم آنها كور و قلب‌هايشان مهر خورده و در واقع آنها مصداق عيني «صمٌ بكمٌ عميٌ فهم لايبصرون» اند و به نظر مي‌رسد راه بازگشتي براي آنها وجود ندارد.
وي خاطرنشان كرد: قوه قضائيه بايد تكليف سران فتنه را يكسره و مشخص كند تا فتنه‌گران هرروز هزينه‌اي جديد را براي كشور ايجاد نكرده و با اين اقدام خويش موجبات خوشحالي دشمنان ملت را فراهم نكنند.
ساقي قانوني‌ترين راه برخورد با «موسوي و كروبي» را محاكمه آنها دانست و ابراز داشت: با توجه به جنايت بسيار بزرگ «موسوي و كروبي» در حق ملت، آنها بايد به سزاي اعمالشان برسند؛ آنها شيريني انتخابات باشكوه را به تلخي تبديل كرده باعث شادي دشمنان شدند.
وي در پايان بيان داشت: سران فتنه هزينه‌هاي حيثيتي، ‌سياسي، اجتماعي و اقتصادي را براي ما به بار آورده و جنايات بزرگي را مرتكب شدند؛ لذا طبيعي است كه اگر قوه قضائيه بخواهد آنها را محاكمه كند كم‌ترين حكمشان اعدام است.

*قوه قضائيه بدون اغماض موسوي و كروبي را به سزاي اعمالشان برساند

در انتهاي اين تجمع كه با حضور تشكل‌هاي شاهد و ايثارگر در مقابل دادسراي انقلاب اسلامي برگزار شد، با صدور قطع‏نامه‌اي بر ايستادگي خود بر آرمان‌هاي امام خميني(ره) و شهداي انقلاب اسلامي تأكيد كردند.
در اين قطع‎نامه آمده است: ما خانواده شهدا، جانبازان، آزادگان و ايثارگران تجمع كننده اعلام مي‌داريم ولايت فقيه ركن ركين جمهوري اسلامي و اصلي‌ترين يادگار انديشه حكومتي امام راحل بوده و آن را اساس نظام مقدس جمهوري اسلامي مي‌دانيم.
در ادامه اين قطع‎نامه آمده است: جامعه ايثارگري ولايت حضرت آيت‌الله العظمي خامنه‌اي را ولايت مطلقه دانسته و اطاعت از فرامين ايشان را وظيفه همگاني مي‌دانند.
اين قطع‏نامه مي‌افزايد: ما جامعه ايثارگري از قوه قضائيه مصرّانه مي‌خواهيم بدون اغماض، موسوي و كروبي از سران ضدانقلاب را كه مصداق بارز محارب با نظام اسلامي و افساد في ‌الارض هستند و به‌گونه‌اي آشكار با سياست‌هاي استكبار جهاني، اسرائيل، منافقان تروريست و سلطنت‌طلبان همراهي كرده‌اند، محاكمه و به سزاي اعمال ننگين‌شان برسانند.
قطع‎نامه 35 تشكل ايثارگري تصريح كرده است: ما ايثارگران از قوه قضائيه مصرّانه مي‌خواهيم در اسرع وقت هر فرد و در هر مقام و با هر نوع وابستگي و خويشاوندي به اصطلاح «شخصيت‌ها» را كه در بسترسازي اغتشاشات نقش ايفا مي‌كنند، تحت تعقيب قانوني قرار دهد.
در اين بيانيه آمده است: ما ايثارگران هرگونه آشوب و اغتشاش را كه باعث لطمه زدن به حيثيت نظام جمهوري اسلامي آن‎هم در شرايط حاضر منطقه و جهان اسلام كه ملت‌هاي عرب و مسلمان، ايران اسلامي را الگوي قيام و مقاومت اسلامي عليه حكومت‌هاي طاغوتي كرده‌اند، خيانت به كيان جمهوري اسلامي ايران دانسته و آن را محكوم كرده و خواستار برخورد قاطع نيروهاي انتظامي و امنيتي با هرگونه بي‌قانوني هستيم.
در پايان جامعه بزرگ ايثارگري حمايت همه‌جانبه خود را از منويات و رهنمودهاي مقام عظماي ولايت اعلام كرده در برابر هرگونه توطئه عليه نظام مقدس جمهوري اسلامي تا پايان گوش به فرمان مقام معظم رهبري ايستاده‌ايم.
به گزارش توانا، در اين تجمع بيانيه‌اي كه روز گذشته با امضاي 20 تشكل ايثارگري به منظور محكوميت سران فتنه صادر شده بود، قرائت شد.
انتهاي پيام/*

 
 
mehdi0014

mehdi0014
کاربر طلایی1
تاریخ عضویت : مرداد 1389 
تعداد پست ها : 263752
محل سکونت : آ.غربی-سولدوز
دسترسی سریع به انجمن ها